Zbrusu NOVÝ PROFIT

25. srpna 2010, 03:17 - Martin Březina
25. srpna 2010, 03:17

Vydavatelství Stanford oficiálně představuje zcela NOVÝ PROFIT. Nový je nejen samotný obsah, ale také grafika, která reflektuje aktuální trendy v oblasti tiskových periodik.

Magazín PROFIT je zavedeným týdeníkem na českém trhu. „NOVÝ PROFIT na tuto tradici volně navazuje a nadále zůstává pro naše čtenáře zárukou kvalitního zpravodajství, ekonomických přehledů a analýz. Stále cíleně oslovujeme jednatele a majitele malých a středních firem, manažery a podnikatele, kterým poskytujeme praktické rady a tipy. NOVÝ PROFIT navíc oslovuje širší čtenářskou obec novými rubrikami, reportážemi a aktuálními tématy s neotřelým úhlem pohledu,“ představuje NOVÝ PROFIT ředitel vydavatelství Pavel Klaška.

„Cílem týdeníku NOVÝ PROFIT je udržet prestižní ekonomický standard. Rozšíření o další rubriky a témata jsou pomyslným lanem hozeným novým čtenářům, posílené inovativním designem, které se dotkne také loga týdeníku.“ doplňuje šéfredaktor vydavatelství Tomáš Vyšohlíd.

Uvedení inovovaného magazínu bude podpořeno masivní reklamní kampaní napříč českými médii, která zahrnuje tiskovou inzerci, venkovní propagaci, internet, ale také nasazení televizní reklamy. Plánovaná reklamní kampaň bude probíhat od září až do konce roku 2010. Dostupnost týdeníku NOVÝ PROFIT bude posílena o rozšířenou distribuci a s tím související navýšení tištěného nákladu, který by měl do konce letošního roku dosáhnout až na 40.000 výtisků týdně.

NOVÝ PROFIT OBSAHOVÁ STRUKTURA
Příběh úspěchu – Příběh o podnikatelském úspěchu, spolu s radami a tipy, které mohou být návodem pro ty, kteří jsou ještě na začátku. Servis pro podnikatele – Tip akcionáře, akce pro podnikatele a důležité termíny. Tech-net – Informace o technologických novinkách na trhu. Na scéně – Recenze nových filmů, publikací, DVD, koncertů a kulturních akcí. Fenomén – Co známe, ale možná zcela nevíme, jaká je historie. Rodinné klany – Profily úspěšných dynastií a průmyslníků. Art – Informace o umění, trendech v oblasti architektury a designu. 7 dní – Přehled krátkých zpráv, souhrnně o tom, co se děje v Česku, v jeho regionech, ve světě, v politice, v byznysu, médiích a společnosti. Téma – Rozsáhlá rubrika zpracovávající aktuální téma v širších souvislostech propojeno s ilustrativní grafikou. Názory – Sociopolitické komentáře aktuálních událostí. Na vlastní kůži – Reportáže s osobními zážitky našich redaktorů. Rozhovor – Velký rozhovor s významnou osobností, spolu se stylizovanými fotografiemi. Objektivem – Fotoeditorial na společné téma. Postřeh Profitu – Ekonomická zpráva týdne, která zaujala naše redaktory. Trendy & ekonomika – Sledujeme trendy a vývoj v ekonomice, porovnáváme ceny u produktů a testujeme novinky.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Technologie
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít