Zaujalo nás

27. ledna 2003, 00:00 - admin
27. ledna 2003, 00:00

Tramvajáci opět na scéně "Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!" - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní.

Tramvajáci opět na scéně

„Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!“ - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní. Poprvé to bylo počátkem ledna - hrozba stávky polekala celou Prahu včetně primátora, a tak se nyní bádá, zda-li se tramvaj kočíruje hůř nebo líp než autobus. Studie na toto téma má být hotová do konce ledna. Jak je vidět, starosti nekončí. K nedostatku peněz se poněkud překvapivě přidal další problém: trochu moc sexu na pracovišti. Možná to je ten důvod, proč je povolání řidiče tramvaje tak těžké.

V duchu tradic

Není tomu tak dlouho, co se nějaký český voják na zahraniční vojenské misi rozplakal, neboť na něj nějaký srbský neurvalec namířil nabitou zbraň. Později byl dotyčný udata předán polnímu psychologovi a pak poslán zpět do vlasti. Domů k mamince se chce i dvacítce vojáků protichemických jednotek, které až dosud sloužily spokojeně v Kuvajtu. Jenže právě jenom dosud - doposaváde byla příprava na válku v pouštních podmínkách sice tvrdá, ale dobře placená zábava. Jenže teď to vypadá sakra jinak a v Zálivu se možná bude střílet. A tak si nejeden vojáček vzpomněl na starou matku doma, osiřelou manželku a chce po ministru Tvrdíkovi dlouhodobý opušťák. Tvrdík si jich váží. Prohlásil, že jsou stateční, protože se to nebáli říct. Nu, máme na to tradice.

Už je to tady!

Tiskem proběhla zpráva, že se připravuje zdražení plynu pro firmy i domácnosti. Společnost Transgas navrhuje růst cen kolem deseti procent. Prudký růst cen ropy ovlivní i další komodity, především benzin. Vývoj cen plynu i benzinu prý může být od druhého čtvrtletí dramatický. Podnikatelé i domácnosti budou skřípat zubama. Což takhle zkusit uhlí? Máme ho na území republiky pořád ještě dost.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte
Chcete přijmout brigádníka? Rady a tipy, jak na zaměstnávání brigádníků!
Až 52 600 Kč za semestr aneb poplatky za delší studium na VŠ
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
New York Times diskuze nezruší. Hloupé komentáře bude mazat umělá inteligence
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Psaní tahem prstu funguje už i v češtině, kalkulačka umí konvertovat měny [Windows Insider]
Standard Unicode 10.0 přináší znak bitcoinu a 56 nových emoji včetně vousáče a ponožek
Paměti a SSD budou dál zdražovat, zlepšení cen může nastat až v roce 2018
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít