Article, show

Zaujalo nás

27. ledna 2003, 00:00 - admin
27. ledna 2003, 00:00

Tramvajáci opět na scéně "Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!" - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní.

Tramvajáci opět na scéně

„Přitáhl mne k sobě, ňadrama přímo na tělo. Taky vím, že mu tam nějak projela ruka!“ - takhle popisuje sexuální obtěžování ze strany svého nadřízeného řidička tramvaje Terezie Štorkánová. Pražská hromadná doprava se díky celé kauze, kterou teď řeší soud, opět dostává na veřejné výsluní. Poprvé to bylo počátkem ledna - hrozba stávky polekala celou Prahu včetně primátora, a tak se nyní bádá, zda-li se tramvaj kočíruje hůř nebo líp než autobus. Studie na toto téma má být hotová do konce ledna. Jak je vidět, starosti nekončí. K nedostatku peněz se poněkud překvapivě přidal další problém: trochu moc sexu na pracovišti. Možná to je ten důvod, proč je povolání řidiče tramvaje tak těžké.

V duchu tradic

Není tomu tak dlouho, co se nějaký český voják na zahraniční vojenské misi rozplakal, neboť na něj nějaký srbský neurvalec namířil nabitou zbraň. Později byl dotyčný udata předán polnímu psychologovi a pak poslán zpět do vlasti. Domů k mamince se chce i dvacítce vojáků protichemických jednotek, které až dosud sloužily spokojeně v Kuvajtu. Jenže právě jenom dosud - doposaváde byla příprava na válku v pouštních podmínkách sice tvrdá, ale dobře placená zábava. Jenže teď to vypadá sakra jinak a v Zálivu se možná bude střílet. A tak si nejeden vojáček vzpomněl na starou matku doma, osiřelou manželku a chce po ministru Tvrdíkovi dlouhodobý opušťák. Tvrdík si jich váží. Prohlásil, že jsou stateční, protože se to nebáli říct. Nu, máme na to tradice.

Už je to tady!

Tiskem proběhla zpráva, že se připravuje zdražení plynu pro firmy i domácnosti. Společnost Transgas navrhuje růst cen kolem deseti procent. Prudký růst cen ropy ovlivní i další komodity, především benzin. Vývoj cen plynu i benzinu prý může být od druhého čtvrtletí dramatický. Podnikatelé i domácnosti budou skřípat zubama. Což takhle zkusit uhlí? Máme ho na území republiky pořád ještě dost.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Transfăgărășan s Mazdou MX-5 je zážitek, na jaký se jen tak…
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První majitelé se dočkají v říjnu
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Technologie
Velká aktualizace ovladačů u AMD. Mnohé novinky pro hráče, GPU Profiler pro vývojáře
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít