Zaslechli jsme

29. října 2002, 00:00 - admin
29. října 2002, 00:00

"Problémem nejsou anarchisté v ulicích, ale teroristický útok rozsáhlého charakteru, který promění město v jednu ohnivou kouli," kandidát na pražského primátora Michal Hvížďala (USDEU) varuje před neschopností svého politického rivala zvládnout situaci kolem summitu NATO.

„Když člověk přebíhá ulici na červenou, tak samozřejmě musí počítat s tím, že sklouzne a přejede ho auto,“ Václav Klaus na dotaz, zda počítal s tím, že jeho vztah k mladé přítelkyni „praskne“.

„Divím se, že se politici Kotle obávají. Já bych do něj na jejich místě klidně šla,“ Michaela Jílková, moderátorka kontroverzního pořadu na TV Nova.

„Nevím, jestli by Václav Havel takový zákon podepsal, protože to byl on, kdo všechny výsady svému předchůdci Gustávu Husákovi zrušil,“ místopředseda sněmovny Vojtěch Filip (KSČM) k návrhu na dvousettisícový důchod a další požitky pro prezidenta-penzistu.

„Je to asi, jako kdyby v Moskvě po roce 1968 udělali debatu o Československu jenom se sovětskými odborníky,“ ministr kultury Pavel Dostál k semináři o Tibetu v Poslanecké sněmovně, kterého se na pozvání klubu KSČM zúčastnili pouze čínští komunisté.

„Proti některým jiným kandidátům jsem zažil i čtyřleté mezidobí, kdy jsem byl mimo politiku a kdy jsem pochopil leccos, co bych možná nepochopil, kdybych v těchto vysokých funkcích působil nepřetržitě,“ předseda Senátu Petr Pithart se zamýšlí nad svými šancemi v prezidentské kampani.

„Objíždím všech sto čtyřicet osm obcí na Znojemsku, to je asi tři sta osmdesát šest hospod. Buď skončím jako senátor, nebo na protialkoholním léčení,“ kandidát na senátora a generální ředitel TV Nova o své předvolební kampani.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít