Zaměstnanci firmy mohou být pojištěni po celý rok

24. března 2003, 00:00 - admin
24. března 2003, 00:00

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)

* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

UNIQA pojišťovna jako univerzální pojišťovna nabízí celou škálu produktů určených pro cestující veřejnost. Produkty jsou průběžně upravovány podle aktuální situace a potřeb trhu. Například byly navyšovány pojistné částky pro léčebné výlohy podle pohybu jejich cen ve světě. Pojištění mohou vedle jednotlivců a rodin sjednat pro své zaměstnance také firmy na základě rámcových smluv, podle nichž jsou všichni pojištěni po celý rok, aniž by při každé cestě museli pojištění zvlášť sjednávat. Pro naše klienty je k dispozici po celých 24 hodin v českém jazyce asistenční služba, která účinně pomůže v nesnázích. Stačí ji telefonicky kontaktovat a zkušení operátoři zvolí optimální postup a zorganizují pomoc. Cestovní pojištění UNIQA lze sjednat také on-line přes internet. Čím se lišíme od konkurence? Kvalitní cestovní pojištění poskytuje na trhu celá řada pojišťoven. Myslím si však, že například úroveň naší asistenční služby patří k nejvyšším. Také třeba cena kolektivního cestovního pojištění UNIQA zájemce z řad zaměstnavatelů jistě příjemně překvapí.

* Služební cesty se ovšem nekonají vždy v zahraničí. I v tuzemsku mají mít lidé pocit, že jsou dobře zabezpečeni. Jaké možnosti nabízí vaše pojišťovna zaměstnavatelům i zaměstnancům?

Již jsem zmínil kolektivní cestovní pojištění do zahraničí, o které je v poslední době velký zájem, protože přináší velké zjednodušení. Podobné produkty nabízíme rovněž pro tuzemské cesty. Zaměstnavatel může pro své zaměstnance na služebních cestách po České republice uzavřít úrazové pojištění, které je zabezpečí proti trvalým následkům úrazu anebo smrti úrazem. Na základě jediné rámcové smlouvy jsou pojištěni všichni zaměstnanci podniku, přičemž podmínky jsou oproti individuálnímu pojištění zvýhodněny. Úrazové pojištění může uzavřít samozřejmě každý občan rovněž samostatně. Často je uzavíráno ve formě připojištění ke smlouvám o životním pojištění.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít