Zaměstnanci firmy mohou být pojištěni po celý rok

24. března 2003, 00:00 - admin
24. března 2003, 00:00

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

(Rozhovor s Markem Venutou, generálním ředitelem UNIQA pojišťovny)

* UNIQA (tehdy ještě Čs.-rakouská pojišťovna) byla mezi prvními, kdo nabízel cestovní pojištění léčebných výloh rozšířené i o další doplňkové pojistné produkty. Jaká je situace dnes, nabízíte pořád stejné produkty, došlo k rozšíření nabídky a čím se lišíte od ostatních pojišťoven?

UNIQA pojišťovna jako univerzální pojišťovna nabízí celou škálu produktů určených pro cestující veřejnost. Produkty jsou průběžně upravovány podle aktuální situace a potřeb trhu. Například byly navyšovány pojistné částky pro léčebné výlohy podle pohybu jejich cen ve světě. Pojištění mohou vedle jednotlivců a rodin sjednat pro své zaměstnance také firmy na základě rámcových smluv, podle nichž jsou všichni pojištěni po celý rok, aniž by při každé cestě museli pojištění zvlášť sjednávat. Pro naše klienty je k dispozici po celých 24 hodin v českém jazyce asistenční služba, která účinně pomůže v nesnázích. Stačí ji telefonicky kontaktovat a zkušení operátoři zvolí optimální postup a zorganizují pomoc. Cestovní pojištění UNIQA lze sjednat také on-line přes internet. Čím se lišíme od konkurence? Kvalitní cestovní pojištění poskytuje na trhu celá řada pojišťoven. Myslím si však, že například úroveň naší asistenční služby patří k nejvyšším. Také třeba cena kolektivního cestovního pojištění UNIQA zájemce z řad zaměstnavatelů jistě příjemně překvapí.

* Služební cesty se ovšem nekonají vždy v zahraničí. I v tuzemsku mají mít lidé pocit, že jsou dobře zabezpečeni. Jaké možnosti nabízí vaše pojišťovna zaměstnavatelům i zaměstnancům?

Již jsem zmínil kolektivní cestovní pojištění do zahraničí, o které je v poslední době velký zájem, protože přináší velké zjednodušení. Podobné produkty nabízíme rovněž pro tuzemské cesty. Zaměstnavatel může pro své zaměstnance na služebních cestách po České republice uzavřít úrazové pojištění, které je zabezpečí proti trvalým následkům úrazu anebo smrti úrazem. Na základě jediné rámcové smlouvy jsou pojištěni všichni zaměstnanci podniku, přičemž podmínky jsou oproti individuálnímu pojištění zvýhodněny. Úrazové pojištění může uzavřít samozřejmě každý občan rovněž samostatně. Často je uzavíráno ve formě připojištění ke smlouvám o životním pojištění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Windows 10 Insider Preview build 16296 opravuje drobné chyby. Pozor na jazykové balíčky
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít