Zahraniční veletrhy (červenec - prosinec 2004) 5.část

24. května 2004, 00:00 - admin
24. května 2004, 00:00

PROFIT SPECIÁLINFORMAČNÍ TECHNOLOGIE,TELEKOMUNIKACEČERVENEC* 21. - 23. 7. Tokio (Japonsko) EXPO COMM & WIRELESSJapan - Mezinárodní výstava telekomunikačního vybavení a technologie* 21. - 23. 7. Tokio (Japonsko) APSSC - Výstava kancelářských řešeníSrpen* 18. - 22. 8.

PROFIT SPECIÁL

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE,TELEKOMUNIKACE

ČERVENEC

* 21. - 23. 7. Tokio (Japonsko) EXPO COMM & WIRELESSJapan - Mezinárodní výstava telekomunikačního vybavení a technologie

* 21. - 23. 7. Tokio (Japonsko) APSSC - Výstava kancelářských řešení

Srpen

* 18. - 22. 8. Cochabamba (Bolívie) EDUCAR - Veletrh vzdělání, marketingu a informačních věd

* 19. - 22. 8. Lipsko (Německo)

GC - Games Convention - Evropskýprvní obsažný dobrodružný veletrhinteraktivní zábavy

* 26. - 29. 8. Tchaipei (Tchajwan) Taipei Telecom - Mezinárodní přehlídka telekomuniace a networking

* 31. 8 - 5. . 9. Istanbul (Turecko) CeBIT Bilisim Eurasia - CeBIT událost

ZÁŘÍ

* 1. - 3. 9. Londýn (Velká Británie) ECTS - Obchodní veletrh počítač& videohry & multimedia

* 8. - 11. 9. Novosibirsk (Rusko) SibComputer - Výstava informačníchtechnologií, počítačové vybavení kanceláře a software

* 8. - 11. 9. Hongkong (Čína) Asian IT Expo - Asijská výstava informační technologie

* 14. - 18. 9. Hanoj (Vietnam) Vietnam Telecomp - Mezinárodní výstava telekomunikací a vysílání

* 15. - 18. 9. Hamburk (Německo) IT:M - Hamburský počítačový veletrh

* 16. - 19. 9. Manila (Filipíny) COMMWORLD Mezinárodní výstava a konference telekomunikací,elektroniky, informační technologie,eobchod

* 21. - 24. 9. Buenos Aires (Argentina) EXPO COMM Argentina - Mezinárodní telekomunikační výstava

* 22. - 2S. 9. Basilej (Švýcarsko) orbit / COMDEX EUROPE - Informační technologie pro novou ekonomii

ŘÍJEN

* 7. - 10. 10. Thessalonika (Řecko) INFOSYSTEM - Mezinárodní výstava informačních systémů

* 10. - 12. 10. Alžír (Alžírsko) ALGER TELECOMP - Mezinárodníobchodní veletrh telekomunikací, IT,networking a vysílání

* 18. - 22. 10. Mnichov (Německo) SYSTEMS - IT. Média. Komunikace

* 19. - 21. 10. Stuttgart (Německo) VISION - Mezinárodní obchodníveletrh průmyslového zpracováníobrázků a identifikačních technologií

* 19. - 23. 10. Moskva (Rusko) INFOCOMMUNICATIONS INFOCOM Mezinárodní výstava

* 21. - 25. 10. Milán (Itálie) SMAU - Mezinárodní výstava informací a komunikačních technologiía spotřební elektroniky

* 26. - 30. 10. Bejžing (Čína) PT/EXPO COMM CHINA - Mezinárodní výstava a konference telekomunikací, network, internet a bezdrátových technologií v Asii

* 26. - 30. 10. Madrid (Španělsko) MATELEC - Mezinárodní výstava elektrického a elektronického vybavení

* 27. - 30. 10. Vilnius (Litva) INFOBALT - Mezinárodní obchodníveletrh informačních technologií,telekomunikací a kancelářskéhovybavení

* 27. - 29. 10. Tampere (Finsko) ENER. NET - Výstava telekomunikací a přenosu dat

LISTOPAD

* 4. - 6. 11. Drážďany (Německo) COMTEC Výstava informacía komuniačních technologií /IFM - Průmyslový obchodní veletrh výrobnítechnologie, automatizace a kvalitního pojištění

* 9. - 13. 11. Záhřeb (Chorvatsko) INFO - Mezinárodní veletrh informačních technologií, Mezinárodníveletrh telekomunikací a novýchmédií

* 17. - 20. 11. ClujNapoca (Rumunsko) INFO & OFFICE - Mezinárodní specializovaný veletrh informačníchtechnologií, telekomunikací a kancelářského zařízení

* 23. - 26. 11. Petrohrad (Rusko) INWECOM - Výstava informatikya počítačů

PROSINEC

* 7. - 12. 12. Perm (Rusko) INTERORGTECHNIKA - Mezinárodní obchodní veletrh vybavenía systémů v bankovnictví, financícha administrativě, počítačů, informacía racionalizace

* 12. - 16. 12. Dhahran (Saudská Arábie) CCE - Mezinárodní výstava počítačů,komunikace a kancelářské technologie

* VYBAVENÍ ŠKOLKY,DĚTSKÉ OBLEČENÍ

ČERVENEC

* 2. - 4. 7. Florencie (Itálie) PITTI IMMAGINE BIMBO - Veletrh dětské módy

* 9. - 11. 7. Valencie (Španělsko) FIMI - Mezinárodní veletrh dětskéa mladé módy

ZÁŘÍ

* 10. - 13. 9. Las Vegas (USA) ABC Expo - . ABC Expo - Vše pro miminka a děti :

* 7. - 19. 9. Kolín (Německo) Kind + Jugend - Mezinárodní veletrh dětí a mladých (podzim)

LISTOPAD

* 18. - 21. 11. Vilnius (Litva) BABY LAND - Vše pro dítě

PROSINEC

* 21. - 30. 12. Barcelona (Španělsko) Festival dětství a mládí

PRŮMYSLOVÉ VYBAVENI,PODPORA

ZÁŘÍ

* 15. - 17. 9. Tokio (Japonsko) Vacuum Show - Mezinárodní obchodní veletrh vakuového průmyslu

LISTOPAD

* 4. - 6. 11. Drážďany (Německo) COMTEC Výstava informacía komunikační technologie /IFMPrůmyslový obchodní veletrh výrobnítechnologie, automatizace a kvalitního pojištění

* 10. - 14. 11. Porto (Portugalsko) SIMIEX - Mezinárodní průmyslovápodpůrná výstava

KOSMETIKA

ČERVENEC

* 18. - 20. 7. LasVegas (USA) Cosmoprof North America - Cosmoprof Severní Amerika

SRPEN

* 27. - 31. 8. Frankfurt nad Mohanem (Německo) Tendence Lifestyle - Mezinárodnífrankfurtský veletrh

* 27. - 30. 8. Guangzhou (Čína) Guangdongská mezinárodní přehlídka krásy a kosmetiky

ZÁŘÍ

* 11. - 14. 9. Sao Paulo (Brazílie) Cosmoprof/COSMETICA - Mezinárodní obchodní veletrh krásy

* 11. - 13. 9. Utrecht (Nizozemí) BEAUTY SALON - Obchodní veletrh krásy, pedikúry a manikúry

* 28. - 30. 9. New York (USA) HBA - Zdraví & Krása Amerika

ŘÍJEN

* 9. - 10. 10. Gdaňsk (Polsko) BEAUTY - Kosmetický veletrh

* 15. - 17. 10. Washington (USA) Východní výstava přírodních výrobků

* 28. 10. - 1. 11. Moskva (Rusko) InterCHARM - Mezinárodní specializovaná výstava kosmetiky a parfémů

LISTOPAD

* 5. - 7. 11. Tallin (Estonsko) ILU SONUM/Beauty World - Mezinárodní obchodní veletrh kosmetiky,péče o tělo, fitness a módní doplňky

* 10. - 12. 11. Hongkong (Čína) COSMOPROF ASIA - Asijský pacifický veletrh krásy

* 25. - 28. 11. Bukurešť (Rumunsko) COSMETICSBEAUTYHAIR Mezinárodní přehlídka kosmetickýchvýrobků, okrasa, ornamentů a kadeřnictví

* 28. - 29. 11. Stuttgart (Německo) Hair & Style Management Obchodní veletrh kadeřnického vybavení, kosmetické módy a managementu s šampionátem

VEŘEJNÉ SLUŽBY, ČIŠTĚNÍ,VODNÍ TECHNOLOGIE, ODPAD

ČERVENEC

* 6. - 9. 7. Singapur (Singapur) PSA - Mezinárodní výstava pumpa systémů, kompresorových systémů,elektronek a zařízení, rour a potrubí

ZÁŘÍ

* 13. - 15. 9. Manáma (Bahrajn) Water Middle East - Mezinárodnífórum vodní technologie

* 15. - 18. 9. Norimberk (Německo) GaLaBau - Mezinárodní obchodníveletrh městské zeleně a otevřenéhoprostoru, design - konstrukce - udržování

* 16. - 19. 9. Rendsburg (Německo) NORLA/NORKOFA - Regionální obchodní výstava zemědělství a městského zřízení

* 28. 9. - 1. 10. Amsterdam (Nizozemí) AQUATECH - Mezinárodní výstava pitné vody, zpracování vody a znečištění vody, technologie

* 29. - 2. 10. Stuttgart (Německo) interbad - Mezinárodní obchodníveletrh bazénů, bazénových a koupelnových technologií, saun, fyzioterapie a wellnesu

LISTOPAD

* 16. - 19. 11. Lyon (Francie) PISCINE - Mezinárodní přehlídkabazénů a okolí

* 20. - 24. 11. Dubaj (Spojené arabskéemmiráty) THE BIG 5 SHOW - Mezinárodní výstava stavebnictví, vodní technologie a ovzduší, klimatizace a mražení,čištění a udržování, sklo a kov

* 23. - 24. 11. Berlín (Německo) MODERNER STAAT - Výstavaa konference

PROSINEC

* 3. - 13. 12. Paříž (Francie) SALON DE LA PISCINE - Mezinárodní výstava bazénů, lázní a saun

* UMĚNÍ, STAROŽITNOSTI

ZÁŘÍ

* 29. 9. - 3. 10. Berlín (Německo) ART FORUM BERLIN Mezinárodní veletrh současného umění

ŘÍJEN

* 1. - 4. 10. Colmar (Francie) Veletrh starožitností

* 19. - 25. 10. Bělehrad (Jugoslávie,Srbsko) Výstava umění

* 20. - 25. 10. Paříž (Francie) FIAC - Mezinárodní veletrh umění

* 28. 10. - 1. 11. Kolín (Německo) ART KOLÍN - Mezinár. veletrh umění

LISTOPAD

* 6. - 14. 11. Bilbao (Španělsko) ALMONEDAS - Prodejní výstava starožitností

* 12. - 17. 11. Basilej (Švýcarsko) CULTURA BASEL - Světový veletrhumění a starožitností

* 17. - 21. 11. Šanghaj (Čína) Šanghajský veletrh umění

* 19. - 21. 11. Drážďany (Německo) KUNSTMARKT DRESDEN - Drážďanský umělecký trh

* 27. 11. - 5. 12. Madrid (Španělsko) FERIARTE - Mezinárodní veletrhumění a starožitností

* 3. - 7. 12. Ghent (Belgie) LINEART - Mezinárodní uměleckýveletrh - Umění 20. století

* 5. - 12. 12. Amsterodam (Nizozemí) PAN - Nizozemský veletrh uměnía starožitností

PLASTY A ZPRACOVÁNÍ GUMY

ŘÍJEN

* 20. - 27. 10. Düsseldorf (Německo) K - International Trade Fair Plastics + Rubber

PROSINEC

* 1. - 5. 12. Istanbul (Turecko) Plast a guma - Veletrh plastu a balicítechnologie, strojů a materiálů

* 8. - 11. 12. Jakarta (Indonésie) Plasty a guma Indonésie

ZEMĚDĚLSTVÍ, LESNICTVÍ,ZAHRADNICTVÍ, RYBÁŘSTVÍ,CHOV ZVÍŘAT

ČERVENEC

* 11. - 13. 7. Colombus (USA) Krátký kurs kvěíinářství

* 30. 7. - 3. 8. Lusaka (Zambie) ACSZ - Zemědělská a obchodní přehlídka

SRPEN

* 10. - 13. 8. Trondheim (Norsko) NORFISHING - Mezinárodní rybářská výstava

* 11. - 14. 8. Novosibirsk (Rusko) SIBFLOWER - Mezinárodní výstava květin, semen, růstových technologiía vybavení

* 19. - 24. 8. Nitra (Slovensko) AGROKOMPLEX - Mezinárodníveletrh zemědělství a potravinářského průmyslu

* 19. - 25. 8. Kyjev (Ukrajina) Green Garden & Decor - Obchodníveletrh květin, plantáží a dekorativních domů a farem

* 21. - 28. 8. Gornja Radgona (Slovinsko) Mezinárodní veletrh zemědělství& potravinářského průmyslu

* 29. 8. - 1. 9. Brusel (Belgie) FLOREX - Obchodní veletrh květinářství a zahradnické dekorace

* 30. 8. - 5. 9. Petrohrad (Rusko) AgrorusRussian Farmer - Výstavazemědělství a strojů pro zpracovánípotravin

* 31. 8. - 2. 9. Odense (Dánsko) DANGARTEK / DANPLANT - Mezinárodní obchodní veletrh zahradnických technologií, květin a rostlin

ZÁŘÍ

* 1. - 5. 9. Wels (Rakousko) AGRARIA - Mezinárodní zemědělský veletrh

* 5. - 7. 9. kolín (Německo) spoga - gafa - Mezinárodní obchodníveletrh sportovního zboží, kempingového vybavení a zahradního nábytku/ Mezinárodní obchodní zahradnickýveletrh

* 9. - 12. 9. Klagenfurt (Rakousko) INTERNATIONALE HOLZMESSE - Mezinárodní obchodníveletrh lesnictví a pil, truhlářství,tesařství, zpracování dřeva a příbuzného průmyslu a obchodu

* 10. - 13. 9. Hajdarábád (Indie) Dairy Universe India - Mezinárodní výstava a konference mléčného průmyslu

* 11. - 12. 9. Essen (Německo) IFLO - Mezinárodní obchodní veletrh květinářství, dekorací a dárků,hobby a řemesel

* 15. - 18. 9. Norimberk (Německo) . GaLaBau - Mezinárodní obchodníveletrh městské zeleně a otevřených prostor. Design - konstrukce - podpora

* 15. - 7 . 9. Šanghaj (Čína) AgriChina - Symposium a výstava zemědělské technologie

* 16. - 19. 9. Rendsburg (Německo) NORLA/NORKOFA - Obchodní výstava regionálního zemědělstvía obce

* 17. - 19. 9. Padova (Itálie) FLORMART/MIFLOR - Mezinárodní výstava zahrádkářství a květinářství

* 19. - 21. 9. Birmingham (Velká Británie) GLEE - Mezinárodní výstava zahradaa volný čas

* 21. - 24. 9. Moskva (Rusko) WORLDFOOD Mezinárodní výstava potravin a nápojů

* 21. - 24. 9. Nitra (Slovensko) FOREST - Mezinárodní výstava lesních strojů, výrobků a vybavení

* 24. - 26. 9. Szigetszentmiklos (Maďarsko) HORTUS HUNGARICUS - Mezinárodní výstava a veletrh zahradnictví

* 26. - 30. 9. Rijád (Saudská Arábie) SAUDI AGRICULTURE - Mezinárodní přehlídka zemědělství, vodya zemědělského průmyslu

* 28. 9. - 1. l 0. Novosibirsk (Rusko) Woodworking - Mezinárodní výstava lesnictví, dřevozpracujících strojů,nových technologií a materiálů

ŘÍJEN

* 1. - 5. 10. Kuala Lumpur (Malajsie) AGRITECH - Výstava zemědělskétechnologie, výrobků a služeb

* 4. - 8. 10. Moskva (Rusko) AGROPRODMASCH - Mezinárodní výstava strojů a vybavení pro zemědělský průmysl

* 7. - 17. 10. St. Gallen (Švýcarsko) OLMA - Švýcarský veletrh zemědělství a mlékařství

* 7. - 10. 10. Poznaň (Polsko) POLAGRAFARM - Mezinárodníobchodní veletrh zemědělství

* 14. - 16. 10. Kaliningrad (Rusko) AGROKOMPLEX - Mezinárodníveletrh zemědělství a potravin

* 19. - 21. 10. Orange (Austrálie) ANFD - Australské národní polní dny

* 20. - 22. 10. Valencie (Španělsko) IBERFLORA - Mezinárodní veletrhzahradnictví, lesnictví a květinářského vybavení, zahrádkářství, městsképlánování, krajinářská a zahradnickátechnologie

* 20. - 23. 10. Jonkoping (Švédsko) ELMIA LANTBRUK DJUR &INOMGARD - Mezinárodní zemědělská výstava dobytka a technologie

* 20. - 22. 10. Valencie (Španělsko) Euroagro - Mezinárodní veletrhzemědělských výrobků, zpracovánía marketing

* 27. - 31. 10. Kišiněv (Moldávie) MoldAgroTech - Mezinárodní veletrh strojů, zařízení, vybavení a technologie pro zemědělství, lesnictví,vinařství a potravinářský průmysl

LISTOPAD

* 3. - 6. 11. Amsterodam (Nizozemí) INTERNATIONAL HORTIFLOR - Mezinárodní veletrh zahradnictví

* 3. - 7. 11. Bukurešť (Rumunsko) INDAGRA - Mezinárodní výstava vybavení a výrobků na poli zemědělství, chov zvířat a potravinářskýprůmysl

* 9. - 12. 11. Hannover (Německo) EuroTier - Mezinárodní DLG výstava dobytka a drůbeží výrobky a management

* 10. - 13. 11. Petrohrad (Rusko) ZOOSPHERE - Mezinárodní specializovaná výstava vybavení pro domácímazlíčky a akvária

* 11. - l3. 11. Fredericia (Dánsko) LIB Mezinárodní zemědělskýobchodní veletrh strojů a technickéhopříslušenství

* 12. - 17. 11. Soul (Korea) SIEMSTA - Soulská mezinárodní výstava strojů, vědy a technologie prozemědělství

* 13. - 16. 11. Bologna (Itálie) EIMA - Mezinárodní výstava zemědělských strojů

* 23. - 26. 11. Barcelona (Španělsko) EXPOAVIGA - Mezinárodní výstava drůbeže a dobytka, techniky

* 23. - 27. 11. Petrohrad (Rusko) PAP/FOR - Mezinárodní výstava a konference lesnictví, buničina,papír + změny

* 24. - 2S. 11. Istanbul (Turecko) Dřevozpracující stroje

* 24. - 27. 11. Krasnodar (Rusko) YugAgroPishcheMash - Jihoruskápřehlídka zemědělství a potravin

* 30. 11. - 3. 12. Bordeaux (Francie) VINITECH - Mezinárodní obchodní výstava vybavení a techniky provinařství a výroba vína a lihovin

PROSINEC

* 2. - 5. 12. Londýn (Velká Británie) Královská smithfieldská přehlídkaa výstava zemědělských strojů

* 2. - 6. 12. Bern (Švýcarsko) AGRAMA - Švýcarský veletrh zemědělských strojů

* 11. - 13. 12. Kortrijk (Belgie) INTERPOM/PRIMEURS - Mezinárodní obchodní veletrh rajčat, ovocea zeleniny

* 16. - 19. 12. Moskva (Rusko) ZOOVETEXPO (ZOOEXPO) Specializovaná výstava veterinárnívědy a zootechniky

Mohlo by vás zajímat

  • Majitel textilky Juta a senátor Hlavatý: V Senátu by…

  • Jan Hawelka: kavárenská hvězda z Mostu

  • Aleš Kučera: Chvíli potrvá, než se lidé naučí se státem…

  • Ondřej Kania: Otevřeme další dvě školy

  • Martin Burda: Bankám v Česku ujíždí vlak

  • Mnislav Zelený Atapana: Přítel amazonských indiánů

  • Jan Bílý: Nebuď uštvaný manažer. Buď král!

  • Jaroslav Žlábek: Na jedno nabití ujedeme 1000 kilometrů

  • Daniel Stein Kubín: Slova jsou jen slova, surf a poušť…

Hry pro příležitostné hráče