Výstavy s vůní dřeva

23. února 2004, 00:00 - admin
23. února 2004, 00:00

VE DNECH 26.-28. 2. 2004 SE BUDE KONAT DALŠÍ ROČNÍK KOMPLEXU VÝSTAV S VŮNÍ DŘEVA PRAGOLIGNA-TOOLTEC, OKNA-DVEŘE-SCHODY 2004. POŘADATELEM JE INCHEBA PRAHA, SPOL. S R. O. VÝSTAVA SE USKUTEČNÍ V PROSTORÁCH VÝSTAVIŠTĚ V PRAZE 7-HOLEŠOVICÍCH.

Výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY je každoročně atraktivní nejen pro odborníky z oboru či navazujících stavebních odvětví, ale i pro širší veřejnost. Jedná se totiž o významné, široké a neustále se rozvíjející výrobní odvětví. Komplex výstav se uskuteční ke konci zimy, kdy už na vrata tluče jaro, které je mimořádně výhodné pro plánování stavebních a rekonstrukčních prací. V krásných secesních prostorách Průmyslového paláce se budou prezentovat přední firmy ze zastoupených oborů.

NOVINKY Z OBORU

Specializovaná výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY 2004 představí novinky z oboru výroby dřevěných a plastových oken, dveří, vrat, bran, zimních zahrad, žaluzií i nejrůznějších doplňků těchto výrobních odvětví. Své výrobky předvedou například firmy INTERNOR-OKNO, SOLARA, SULKO, SWN MORAVIA, JK PLUS, SOLARTECHNIK, ADAO, OLYMPS DOOR a mnohé další. Novinkou je pro rok 2004 nová specializovaná sekce BARVY-LAKY zaměřená na povrchové úpravy dřeva, barvy, nátěry, laky, tmely a lepidla.

PRESTIŽNÍ AKCE

N ávštěvníky jistě jako každoročně zaujme výstava PRAGOLIGNA. Ta patří k prestižním akcím z oboru dřevoobrábění v České republice. Každým rokem na ní desítky firem z tuzemska izahraničí prezentují rozsáhlé spektrum zařízení a výrobků nezbytných v tomto výrobním odvětví, nejnovější výrobní postupy a moderní technologie zpracování dřeva. Vždyť právě dřevo se v poslední době stává komoditou, která nalézá stále širší uplatnění jako ekologická a navíc tuzemská surovina. Nové výrobky a technologie představí známé firmy ROJEK, PANAS, BG TECHNIK, Maršalský, HOUFEK, TOS Svitavy, STM, ASAMER, STYMO TRADE, NAREX, PILANA, DTM a další.

VÝSTAVA STROJŮ I NÁŘADÍ Tento komplex výstav doplňuje již jedenáctý ročník specializované kontraktační a prodejní výstavy TOOLTEC, která je již tradiční výstavou strojů, nástrojů, nářadí a materiálů pro obrábění kovů, pro úpravu dřeva a plastických hmot, elektrického nářadí, pneumatického nářadí, nářadí a nástrojů pro stavební profese i další řemesla, ale také nářadí a nástrojů pro zahrádkáře a zahradníky. LOŇSKÝ ROK PŘÍKLADEM

Co dodat? V loňském roce se na tomto komplexu odborných výstav představily více než dvě stovky firem z 15 zemí světa, expozice vPrůmyslovém paláci shlédlo přes 12 tisíc návštěvníků. Letošní rok rozhodně nezůstane pozadu.

Více informací najdete na www.incheba.cz

**VÝBĚR ZE SEZNAMU FIREM, KTERÉ SE NA VÝ STAVÁCH PREZENTOVA LY V LOŇSKÉM ROCE

ADAO PRAHA, s. r. o. ADEMO, s. r. o. ADOOR, s. r. o. ASKO, a. s. BTJ BEDŘICH CHADIMA CAROLI, spol. s r. o. EUROLEX PRAHA, s. r. o. FISPOCLEAN, s. r. o. GEUS, s. r. o. KAV AN - zabezpečovací systémy, spol. s r. o. MAJDU - velkoobchod zámky a kování PROMONT střešní okna, s. r. o. OLYMPS DOOR, s. r. o. SOLARA, s. r. o. SOLAR-TECHNIK, s. r. o. TRUHLÁŘSTVÍ KOZEL, s. r. o. UNIVERSUM, s. r. o. ZDP-DELTA , s. r. o.

SEKCE BARVY LAKY

BRILLCOLOR, spol. s r. o. SALUM, smluvní lakovna

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít