VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

20. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
20. listopadu 2006, 00:00

Odbahnění a opravu hráze u rybníka Křivoš zajistí firma, která uspěje v soutěží vyhlášené akciovou společností Rybářství Přerov. Předpokládaná hodnota zakázky je 11,5 milionu korun bez DPH. Dodavatele elektrické energie pro své objekty vybírá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně.

 • Odbahnění a opravu hráze u rybníka Křivoš zajistí firma, která uspěje v soutěží vyhlášené akciovou společností Rybářství Přerov. Předpokládaná hodnota zakázky je 11,5 milionu korun bez DPH.
 • Dodavatele elektrické energie pro své objekty vybírá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně. Smlouvu s vítězem uzavře na období čtyř let počínaje lednem 2007.
 • Komplexní údržbu vegetačních prvků veřejné zeleně města Uherský Brod zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období tří let počínaje lednem 2007.
 • Rekonstrukci domova důchodců chystá město Hořice. První etapa zahrnuje stavební, montážní a řemeslné práce a související dodávky v celkové předpokládané hodnotě 26 milionů korun.
 • Údržbu silnic druhé a třetí třídy v Karlovarském kraji zajistí firma vybraná příspěvkovou organizací Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje. Jedná se o 1820 kilometrů silnic včetně 439 mostů. Vítěz získá smlouvu na období od dubna 2007 do října 2010.
 • Informační systém kontroly vozidel zajistí firma vybraná ministerstvem vnitra. Předmětem zakázky je dodávka 190 kusů souprav systému kontroly - kompletních mobilních souprav s nainstalovaným operačním systémem na tabletu PC a s nainstalovanou softwarovou aplikací pro kontrolu vozidel.
 • Síť 25 samoobslužných zón pro práci s Plzeňskou kartou a jejími mutacemi zřídí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené Plzeňskými městskými dopravními podniky. Konkrétně se jedná o zajištění akceptace bankovní platební karty k nákupu předplatných kuponů a dobití elektronické peněženky v samoobslužné zóně.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy zajistí vítězové veřejných zakázek, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic. K zakázkám, o nichž jsme informovali v předchozích číslech Profitu, nejnověji přibyly soutěže týkající se okresů Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily a Česká Lípa.
 • Údržbu místních komunikací ve vlastnictví města Nový Bor zajistí vítěz soutěže, vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období sedmi let, počínaje lednem 2008.
 • Rekonstrukci odvodňovacího kanálu v městské části Sendražice připravuje radnice v Kolíně. Stávající nefunkční trubní kanál se po akci za 40 milionů korun promění na otevřené koryto.
 • Víceúčelové hřiště vznikne v obci Dambořice na Hodonínsku. Vybraná firma zde za maximálně 18 milionů korun postaví oplocené sportoviště s povrchem z umělé trávy (velikosti hřiště na házenou), servisní objekt s šatnami a sociálním zařízením. Připraví také dětské hřiště a přírodní amfiteátr. Součástí zakázky je i dodávka chladicí technologie pro účely zimního kluziště.
 • Dodávky nafty pro 1. pololetí roku 2007 pro společnost ČSAD Česká Lípa zajistí vítěz veřejné zakázky. Předpokládaný objem činí 525 tisíc litrů.
 • Zejména parkovacích služeb se týká veřejná zakázka města Valašské Meziříčí. Od zájemců se očekává vypracování návrhu na zajištění komplexních služeb v oblasti dopravy v klidu, především pak provozování povrchového parkování a parkovacích domů včetně dalšího rozvoje příslušných kapacit. 
 •  Přístavbu objektu a trafostanice chystá Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně. Nyní hledá zhotovitele stavby v předpokládané ceně téměř 46,4 milionu korun. Součástí dodávky stavby je technologické vybavení pro zkušebnu motorů a laboratoře hydrauliky.
 • Úklidové práce na klinikách a pracovištích Všeobecné fakultní nemocnice v Praze zajistí vítěz veřejné soutěže. 
 •  Oposkytnutí úvěru má zájem město Králův Dvůr u Berouna. Úvěr ve výši 16,5 milionu korun bude určen na financování nákladů při výstavbě kanalizace. Čerpání má být jednorázové, s desetiletou splatností. Město dále požaduje čtvrtletní splácení a možnost mimořádných splátek či předčasného splacení bez sankcí.
 • Rekonstrukce obvodového pláště čeká administrativní budovu Státního ústavu pro kontrolu léčiv v Praze 10. Předpokládaná cena zakázky činí 22 milionů korun bez DPH. 
 •  Stravovací poukázky poptává Státní zdravotní ústav. Předpokládaný roční objem činí 132 tisíc poukázek v nominální hodnotě 55 korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Auta
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní…
Test: Mazda CX-5 2.0 Skyactiv-G160 AWD
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off-roady
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let elektrické verze
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Technologie
Paměti DDR5 by se mohly objevovat už od roku 2019. Takt až 6,4 GHz, VRM na modulech?
Takhle bude vypadat retro ThinkPad. Lenovo jej nabídne k 25. výročí
Windows Store bude zřejmě přejmenován na Microsoft Store
Školství není připraveno na dobu, kdy budeme mít internet v těle
Je tu GeForce GTX 1080 Ti s upgradovanou pamětí: Evga vydává model s 12GHz GDDR5X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít