veřejné zakázky

19. června 2006, 00:00 - (pk)
19. června 2006, 00:00

Nové počítače koupí Jihočeská univerzita. Ve veřejné soutěži hledá dodavatele dvou konfigurací v celkovém počtu 300 kusů ročně. Součástí smlouvy na dobu neurčitou bude i záruční a pozáruční servis. Komplexní servis zdravotnického prádla a ochranných pracovních oděvů je předmětem veřejné zakázky, vypsané příspěvkovou organizací Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj.

  • Nové počítače koupí Jihočeská univerzita. Ve veřejné soutěži hledá dodavatele dvou konfigurací v celkovém počtu 300 kusů ročně. Součástí smlouvy na dobu neurčitou bude i záruční a pozáruční servis.

Komplexní servis zdravotnického prádla a ochranných pracovních oděvů je předmětem veřejné zakázky, vypsané příspěvkovou organizací Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj. Součástí je také pořízení více než 70 tisíc kusů oděvů. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou. 

  • Rekonstrukci a dostavbu znojemské nemocnice zajistí vítěz výběrového řízení. V něm se jedná o stavební a technologické části stavby včetně dodávky lékařské technologie. Předpokládaná cena první etapy činí téměř 298 milionů korun bez DPH.

Výměnu oken a dveří v několika objektech plánuje radnice městské části Praha 6. Jedná se o budovy v Rooseveltově a Terronské ulici v Bubenči. Předpokládaná cena zakázky činí 30 milionů korun.

  • O outsourcingové služby v oblasti zajištění bezpečnosti, dostupnosti a správy infrastruktury ICT má zájem Správa státních hmotných rezerv.

O instalaci klimatizace ve svém pražském ústředí má zájem Český statistický úřad. Budova má jedenáct nadzemních podlaží.

  • Turistické brožury poptává odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu magistrátu hlavního města Prahy. Zájemce musí být schopen zhotovit a dodat ucelenou řadu turistickoinformačních a propagačních brožur v českém jazyce a cizojazyčných mutacích (anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky, rusky) v jednotné koncepci . Plnění zakázky se uskuteční po dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.

Dům s pečovatelskou službou vznikne v Horní Vltavici na Vimpersku. Obecní úřad nyní hledá firmu, která provede rekonstrukci stávajícího rozestavěného objektu na dům s 25 bezbariérovými byty. Bourací práce se týkají i nosných konstrukcí. Součástí je zřízení vnitřního výtahu či vybudování vodovodní, kanalizační a elektro přípojky.

  • Výstavbu sportovní haly chce letos v září zahájit obec Předměřice nad Labem. Obestavěný prostor přesahuje 12,8 tisíce metrů čtverečních. Vybraná firma uskuteční stavební práce za více než 46,5 milionu korun.

Výstavbu domu s 36 nájemními byty zajistí firma, kterou vybere radnice v Hrádku nad Nisou. Výstavba objektů v ulici 1. máje přijde na 40 milionů korun.

  • Poradenských, rekvalifikačních a motivačních aktivit se týká veřejná zakázka, vypsaná Úřadem práce v Karlových Varech. Cílem je podpoření dlouhodobě nezaměstnaných osob tak, aby se zvýšila jejich zaměstnatelnost. Do projektu s názvem Návrat do práce v Karlovarském kraji má vstoupit minimálně 210 osob, z toho přinejmenším polovina má získat zaměstnání.
  • Dodávka teplých pokrmů pro pacienty a poskytování stravovacích služeb zaměstnancům jsou předmětem veřejné zakázky chystané akciovou společností Nemocnice České Budějovice. V další (samostatné) zakázce pak chce nemocnice najít dodavatele studených jídel (snídaní a večeří) pro pacienty. Podrobnosti mají být známy až na konci července.
  • Rekonstrukci mateřské školy v Bezové ulici připravuje Městská část Praha 4. Součástí je modernizace stravovacího provozu, rekonstrukce rozvodů plynu, výměna oken a zateplení obvodového pláště, oprava střechy či demontáž azbestových desek. Akce za zhruba 40 milionů korun by měla skončit v květnu příštího roku.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných…
Porsche připravuje Boxster a Cayman GTS. Čtyřválcový motor ale zůstane
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec první BMW
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Technologie
Šestnáctijádro Intel Core i9-7960X by mohlo mít frekvenci 2,5 GHz, našlo se v Geekbench
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít