Veřejné zakázky

27. února 2006, 00:00 - (tv)
27. února 2006, 00:00

* Nové notebooky koupí Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Jedná se jednak o 25 kusů pro běžnou kancelářskou práci, jednak o 50 kusů mobilní náhrady PC s univerzálním použitím a dlouhou dobou běhu na baterie. Škola požaduje minimálně tříletý bezplatný servis do jednoho pracovního dne v místě instalace beze změny hardwarové konfigurace.

* Poskytování právních služeb Ústeckému kraji ve věci závazků veřejné služby ve veřejné linkové dopravě (v souvislosti s aplikací evropského a národního práva na základě smlouvy řídící se českým právem) je předmětem veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem. Zájemci se mohou hlásit do 27. února.

* Rekonstrukci budovy pošty Praha 5 (včetně inženýrských sítí) chystá státní podnik Česká pošta. Veřejnou zakázku chce vypsat na konci letošního července, stavební práce pak mají proběhnout od letošního září do konce června 2007.

* Auditorské služby poptává magistrát města Plzně. Předmětem plnění je provedení průběžného a závěrečného přezkoumání hospodaření města za roky 2006 až 2008. Objednateli má být v této souvislosti poskytnuto také ekonomické poradenství.

* Billboardovou kampaň na podporu domácího cestovního ruchu chystá Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism. Předmětem veřejné zakázky je rozmístění reklamních ploch (billboardů, bigboardů, transportních ploch a podobně) na území celé České republiky (minimálně 3000 kusů) a zajištění všech služeb spojených s rozmístěním, údržbou a odstraněním billboardů po celou dobu průběhu kampaně.

* Kriminalistický kufr a ochranný oblek pro kynology poptává oddělení centrálních nákupů Policejního prezídia.

* Rekonstrukci areálu koupaliště Riviéra a haly Rondo plánuje brněnská radnice. Na opravu restaurace na koupališti letos věnuje 15 milionů korun, na práce při opravách haly Rondo přispěje dvojnásobnou částkou. Obě sumy použije město ke zvýšení základního kapitálu společnosti Starez-Sport, která o zařízení pečuje.

* Informační centrum, které má podpořit cestovní ruch, vznikne ještě letos v lokalitě Soláň na Vsetínsku. Turisté zde získají informace o historii i současnosti oblasti a aktivitách v celém regionu. „Náklady na stavbu centra, které bude mít podobu zvonice, jsou asi 6,5 milionu korun,“ řekl předseda Sdružení pro rozvoj Soláně Jiří Kotásek.

* Televizního pořadu o Praze 7 se týkala veřejná zakázka vypsaná tamní radnicí. Konkrétně se jednalo o periodickou výrobu a vysílání střihového zpravodajsko-publicistického pořadu. Radnice však nyní zakázku zrušila, protože nabídky všech zájemců obsahovaly cenu ve výši, která není pro městskou část akceptovatelná.

* O zateplení objektu má zájem Úřad práce v Rumburku. Zájemci se mohou hlásit do 17. března.

* Bezpečnostní agenturu hledá Správa Pražského hradu. Předmětem zakázky je ostraha objektů a vystavených exponátů v souladu s návštěvní dobou a návštěvním řádem, dále svoz peněz z pokladen Pražského hradu do centrálního úložiště a monitoring prostor Pražského hradu (pochůzky).

* Projektovou dokumentaci ke stavbě Podnikatelského inkubátoru připraví firma, kterou vybírá radnice v Nymburku.

* O čisticí prostředky má zájem ministerstvo vnitra. Průběžné dodávky těchto prostředků na podlahy, koberce a čalounění, nábytek, okna a sociální zařízení (včetně detergentů do myček na nádobí) jsou rozloženy do let 2006-2010.

* Výpočetní techniku a s tím spojené služby pro projekt internetizace knihoven Jihočeského kraje poptává tamní krajský úřad. Má zájem o téměř 260 kusů počítačů a tiskáren.

* Bezdrátový rozhlas připravuje svazek obcí Mikroregion Třebechovicko. Předmětem veřejné zakázky je vybudování a rozšíření místních sítí bezdrátového rozhlasu.

* Sportovně rekreační areál chystá Jeseník nad Odrou. První etapa zahrnuje tělocvičnu, hygienické zařízení, kryté podium a tribunu. Stavební práce za zhruba 15 milionů korun zajistí vítěz výběrové řízení.

* Rekonstrukci Purkyňovy ulice ve Frýdlantu zajistí firma, kterou začíná vybírat tamní radnice. Součástí jsou také nezbytné úpravy v křižovatce s ulicemi U Plovárny a Kodešovou.

* Rekonstrukci kulturního domu Držkovice připravuje radnice v Opavě. Předmětem zakázky za více než pět milionů korun je provedení vestavby turistické ubytovny do prostor části stávajícího podkroví budovy, výstavba restaurace s venkovním posezením, provedení fasády, sanace, výměny oken a terénní úpravy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
OECD: Jak vysoké je maximální zdanění na straně zaměstnance?
Horko v práci? 5 tipů, jak na něj vyzrát
Aplikace na dovolenou: překladače a průvodci
Až pojedete autem k moři: 6 tipů, jak jezdit ekonomicky
Auta
Evora GT430 je nejvýkonnější silniční Lotus v historii. Za…
Skupina VW dodala v prvním pololetí zákazníkům přes pět milionů aut
Opel Insignia GSi má motor 2.0 T a je o 160 kg lehčí než OPC
Podívejte se na vzácné snímky exkluzivních aut ze sbírky brunejského sultána
Tři generace BMW 5 ve srovnání ojetin: E39 vs. E60 vs. F10
Technologie
RAM letos zdraží o rekordních 60 %, paměti Flash o třetinu. Příští rok je možné zlepšení
Ataribox se odhaluje. Máme první obrázky i nástin toho, co od konzole čekat
Spousta „interaktivních seriálů“ za pakatel. Humble Bundle má v akci hry od Telltale
Android se snadno připojí k síťovému disku nebo NASu. Google vydal Samba Client
Výrobci základních desek objevili průlomové chlazení napájecích kaskád. Díky Youtuberům
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít