Veřejné zakázky

27. února 2006, 00:00 - (tv)
27. února 2006, 00:00

* Nové notebooky koupí Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Jedná se jednak o 25 kusů pro běžnou kancelářskou práci, jednak o 50 kusů mobilní náhrady PC s univerzálním použitím a dlouhou dobou běhu na baterie. Škola požaduje minimálně tříletý bezplatný servis do jednoho pracovního dne v místě instalace beze změny hardwarové konfigurace.

* Poskytování právních služeb Ústeckému kraji ve věci závazků veřejné služby ve veřejné linkové dopravě (v souvislosti s aplikací evropského a národního práva na základě smlouvy řídící se českým právem) je předmětem veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem. Zájemci se mohou hlásit do 27. února.

* Rekonstrukci budovy pošty Praha 5 (včetně inženýrských sítí) chystá státní podnik Česká pošta. Veřejnou zakázku chce vypsat na konci letošního července, stavební práce pak mají proběhnout od letošního září do konce června 2007.

* Auditorské služby poptává magistrát města Plzně. Předmětem plnění je provedení průběžného a závěrečného přezkoumání hospodaření města za roky 2006 až 2008. Objednateli má být v této souvislosti poskytnuto také ekonomické poradenství.

* Billboardovou kampaň na podporu domácího cestovního ruchu chystá Česká centrála cestovního ruchu - Czech Tourism. Předmětem veřejné zakázky je rozmístění reklamních ploch (billboardů, bigboardů, transportních ploch a podobně) na území celé České republiky (minimálně 3000 kusů) a zajištění všech služeb spojených s rozmístěním, údržbou a odstraněním billboardů po celou dobu průběhu kampaně.

* Kriminalistický kufr a ochranný oblek pro kynology poptává oddělení centrálních nákupů Policejního prezídia.

* Rekonstrukci areálu koupaliště Riviéra a haly Rondo plánuje brněnská radnice. Na opravu restaurace na koupališti letos věnuje 15 milionů korun, na práce při opravách haly Rondo přispěje dvojnásobnou částkou. Obě sumy použije město ke zvýšení základního kapitálu společnosti Starez-Sport, která o zařízení pečuje.

* Informační centrum, které má podpořit cestovní ruch, vznikne ještě letos v lokalitě Soláň na Vsetínsku. Turisté zde získají informace o historii i současnosti oblasti a aktivitách v celém regionu. „Náklady na stavbu centra, které bude mít podobu zvonice, jsou asi 6,5 milionu korun,“ řekl předseda Sdružení pro rozvoj Soláně Jiří Kotásek.

* Televizního pořadu o Praze 7 se týkala veřejná zakázka vypsaná tamní radnicí. Konkrétně se jednalo o periodickou výrobu a vysílání střihového zpravodajsko-publicistického pořadu. Radnice však nyní zakázku zrušila, protože nabídky všech zájemců obsahovaly cenu ve výši, která není pro městskou část akceptovatelná.

* O zateplení objektu má zájem Úřad práce v Rumburku. Zájemci se mohou hlásit do 17. března.

* Bezpečnostní agenturu hledá Správa Pražského hradu. Předmětem zakázky je ostraha objektů a vystavených exponátů v souladu s návštěvní dobou a návštěvním řádem, dále svoz peněz z pokladen Pražského hradu do centrálního úložiště a monitoring prostor Pražského hradu (pochůzky).

* Projektovou dokumentaci ke stavbě Podnikatelského inkubátoru připraví firma, kterou vybírá radnice v Nymburku.

* O čisticí prostředky má zájem ministerstvo vnitra. Průběžné dodávky těchto prostředků na podlahy, koberce a čalounění, nábytek, okna a sociální zařízení (včetně detergentů do myček na nádobí) jsou rozloženy do let 2006-2010.

* Výpočetní techniku a s tím spojené služby pro projekt internetizace knihoven Jihočeského kraje poptává tamní krajský úřad. Má zájem o téměř 260 kusů počítačů a tiskáren.

* Bezdrátový rozhlas připravuje svazek obcí Mikroregion Třebechovicko. Předmětem veřejné zakázky je vybudování a rozšíření místních sítí bezdrátového rozhlasu.

* Sportovně rekreační areál chystá Jeseník nad Odrou. První etapa zahrnuje tělocvičnu, hygienické zařízení, kryté podium a tribunu. Stavební práce za zhruba 15 milionů korun zajistí vítěz výběrové řízení.

* Rekonstrukci Purkyňovy ulice ve Frýdlantu zajistí firma, kterou začíná vybírat tamní radnice. Součástí jsou také nezbytné úpravy v křižovatce s ulicemi U Plovárny a Kodešovou.

* Rekonstrukci kulturního domu Držkovice připravuje radnice v Opavě. Předmětem zakázky za více než pět milionů korun je provedení vestavby turistické ubytovny do prostor části stávajícího podkroví budovy, výstavba restaurace s venkovním posezením, provedení fasády, sanace, výměny oken a terénní úpravy.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Seznam zruší legendární mapy. Ale ne ty, které myslíte
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít