Veřejné zakázky

09. května 2006, 00:00 - (pk)
09. května 2006, 00:00

* Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).

  • Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).
  • Jazykovou výuku zaměstnanců ministerstva spravedlnosti zajistí vítěz veřejné zakázky. Konkrétně se jedná o lekce anglického a francouzského jazyka pro 111 zaměstnanců po dobu dvou let. Výuka bude probíhat ve 14 skupinách, 11 zaměstnanců bude vyučováno individuálně.
  • Nové počítače koupí ministerstvo obrany (ředitelství logistické a zdravotnické podpory). V samostatných veřejných zakázkách poptává 212 přenosných a 540 stolních počítačů.
  • Proluku v brněnské Tržní ulici, která vznikla v roce 2004 po výbuchu plynu, zaplní nový bytový dům. Stavbu za 63 miliony korun bude financovat město. Nový objekt bude mít obdobnou skladbu bytů jako původní, tedy 30 bytů o velikosti kolem 50 metrů čtverečních, dále nebytové prostory a garážová stání. V červenci se už má začít stavět. Magistrát již má hotovou dokumentaci pro stavební povolení i územní rozhodnutí.
  • Rekonstrukci základní školy v Žukovského ulici v Liboci plánuje radnice Městské části Praha 6. Součástí projektu je zateplení fasády, výměna oken, rekonstrukce kuchyně, modernizace družiny, sociálních zařízení a tělocvičen, úpravy povrchů, výměna elektroinstalace, ZTI rozvodů či nový otopný systém. Předpokládaná cena přesahuje 117 milionů korun bez DPH.

Úvěr na financování investičních akcí si vezme Královéhradecký kraj. K čerpání finančních prostředků dojde po dobu tří let počínaje letošním červencem. Kraj požaduje odklad splátek celé jistiny do 31. srpna 2010. Výše úvěru činí 900 milionů korun.

  • Výstroj pro strážníky dodá firma, kterou vybere Městská policie Brno. Cena uniforem činí celkem 16 milionů korun.

Terénní užitkové automobily pick-up koupí státní podnik Vojenské lesy a statky. Od letošního srpna do konce roku 2008 odebere celkem 25 kusů těchto automobilů s pohonem 4×4.

  • Zabezpečení odpadového hospodářství a komunálních služeb na území města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav poptává tamní radnice. Smlouva bude uzavřena na období osmi let počínaje letošním srpnem.

O dodávky motorové nafty do nádrží čerpacích stanic má zájem Dopravní podnik Ústeckého kraje. Předpokládaný objem dodávek činí 3,5 milionu litrů v období od 6. července do 31. prosince 2006.

  • Schreberovy zahrádky v jihomoravské metropoli se dočkají obnovy. Veřejnou zakázku na provedení stavby vypsala městská část Brno-sever.

Opravy kolektorů pro společnost Kolektory Praha zajistí firma, která vyhraje veřejnou zakázku. Předpokládaná cena prací v letošním druhém pololetí činí 65 milionů korun.

  • Zajištění stravovacích služeb pro pacienty a zaměstnance je předmětem veřejné zakázky, vypsané akciovou společností Uherskohradišťské nemocnice. Smlouva bude podepsána na období pěti let počínaje letošním srpnem.

Kanalizaci a čističku odpadních vod připravuje obec Jeseník nad Odrou. Stavební firmy se o zakázku za více než 54 miliony korun mohou hlásit do konce května.

  • Opravu dálničního přivaděče na silnici první třídy číslo 38 v Jihlavě připravuje Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 77 milionů korun je rekonstrukce povrchu vozovky, frézování, sanace trhlin či pokládka nové ložné a obrusné vrstvy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s…
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery? Možná se budete divit
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Technologie
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Děravý CCleaner byl nakonec zákeřnější. Cisco doporučuje obnovu systémů ze zálohy
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít