Veřejné zakázky

09. května 2006, 00:00 - (pk)
09. května 2006, 00:00

* Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).

  • Vytvoření internetového informačního portálu poptává Ústecký kraj. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH. O vítězi rozhodne nabídková cena (40 % hodnoticích kritérií), technické a bezpečnostní řešení (35 %) a celková servisní podpora a správa systému (25 %).
  • Jazykovou výuku zaměstnanců ministerstva spravedlnosti zajistí vítěz veřejné zakázky. Konkrétně se jedná o lekce anglického a francouzského jazyka pro 111 zaměstnanců po dobu dvou let. Výuka bude probíhat ve 14 skupinách, 11 zaměstnanců bude vyučováno individuálně.
  • Nové počítače koupí ministerstvo obrany (ředitelství logistické a zdravotnické podpory). V samostatných veřejných zakázkách poptává 212 přenosných a 540 stolních počítačů.
  • Proluku v brněnské Tržní ulici, která vznikla v roce 2004 po výbuchu plynu, zaplní nový bytový dům. Stavbu za 63 miliony korun bude financovat město. Nový objekt bude mít obdobnou skladbu bytů jako původní, tedy 30 bytů o velikosti kolem 50 metrů čtverečních, dále nebytové prostory a garážová stání. V červenci se už má začít stavět. Magistrát již má hotovou dokumentaci pro stavební povolení i územní rozhodnutí.
  • Rekonstrukci základní školy v Žukovského ulici v Liboci plánuje radnice Městské části Praha 6. Součástí projektu je zateplení fasády, výměna oken, rekonstrukce kuchyně, modernizace družiny, sociálních zařízení a tělocvičen, úpravy povrchů, výměna elektroinstalace, ZTI rozvodů či nový otopný systém. Předpokládaná cena přesahuje 117 milionů korun bez DPH.

Úvěr na financování investičních akcí si vezme Královéhradecký kraj. K čerpání finančních prostředků dojde po dobu tří let počínaje letošním červencem. Kraj požaduje odklad splátek celé jistiny do 31. srpna 2010. Výše úvěru činí 900 milionů korun.

  • Výstroj pro strážníky dodá firma, kterou vybere Městská policie Brno. Cena uniforem činí celkem 16 milionů korun.

Terénní užitkové automobily pick-up koupí státní podnik Vojenské lesy a statky. Od letošního srpna do konce roku 2008 odebere celkem 25 kusů těchto automobilů s pohonem 4×4.

  • Zabezpečení odpadového hospodářství a komunálních služeb na území města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav poptává tamní radnice. Smlouva bude uzavřena na období osmi let počínaje letošním srpnem.

O dodávky motorové nafty do nádrží čerpacích stanic má zájem Dopravní podnik Ústeckého kraje. Předpokládaný objem dodávek činí 3,5 milionu litrů v období od 6. července do 31. prosince 2006.

  • Schreberovy zahrádky v jihomoravské metropoli se dočkají obnovy. Veřejnou zakázku na provedení stavby vypsala městská část Brno-sever.

Opravy kolektorů pro společnost Kolektory Praha zajistí firma, která vyhraje veřejnou zakázku. Předpokládaná cena prací v letošním druhém pololetí činí 65 milionů korun.

  • Zajištění stravovacích služeb pro pacienty a zaměstnance je předmětem veřejné zakázky, vypsané akciovou společností Uherskohradišťské nemocnice. Smlouva bude podepsána na období pěti let počínaje letošním srpnem.

Kanalizaci a čističku odpadních vod připravuje obec Jeseník nad Odrou. Stavební firmy se o zakázku za více než 54 miliony korun mohou hlásit do konce května.

  • Opravu dálničního přivaděče na silnici první třídy číslo 38 v Jihlavě připravuje Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 77 milionů korun je rekonstrukce povrchu vozovky, frézování, sanace trhlin či pokládka nové ložné a obrusné vrstvy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do…
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
Continental znovu vynalezl kolo, aby mohly elektromobily lépe brzdit
Technologie
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
GPS, laser a bohatá sklizeň: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Postrach fotografů a fotobank. Google umí perfektně odstranit vodoznak
Intel: top Coffee Lake má o 11 % lepší výkon v jednom vlákně. Kvůli AMD přejmenuje čipset
Evleaks kazí překvapení dalším Korejcům. Takhle bude vypadat LG V30
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít