Veřejné zakázky

13. března 2006, 00:00 - (tv)
13. března 2006, 00:00

* Justiční areál v Brně za zhruba jednu miliardu korun postaví firma, která uspěje v soutěži vypsané tamním Krajským soudem.

* Tiskárny a multifunkční zařízení koupí ministerstvo práce a sociálních věcí. Zakázka v hodnotě kolem 140 milionů korun se týká více než 8,7 tisíce tiskáren a téměř 1,2 tisíce multifunkčních zařízení. Nákup souvisí s provozem aplikací informačního systému státní sociální podpory, systému služeb zaměstnanosti a nově budovaného informačního systému hmotné nouze.

* Služby daňového poradenství poptává Magistrát hlavního města Prahy, zejména v souvislosti s aplikací zákona o dani z přidané hodnoty a souvisejících předpisů. Poradenské služby budou realizovány formou písemných analýz v rozsahu zhruba 600 hodin ročně.

* Trauttmansdorfský palác v Praze projde rekonstrukcí. Ministerstvo zahraničních věcí chce na konci března vypsat výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace.

* Dodávka olejů a maziv je předmětem veřejné zakázky vypsané Českou poštou. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje letošním červnem.

* Rekonstrukci fotbalového stadionu za více než 13 milionů korun letos uskuteční jihomoravské město Mikulov. Zájemci o provedení stavebních prací se mohou hlásit do 10. dubna.

* O dodávku hardware a software má zájem Česká kosmická kancelář. Konkrétně se jedná o vytvoření kvalitního technického zázemí pro Centrum inovací a transferu technologií Praha. Součástí je rovněž instalace a uvedení všech zakoupených zařízení do provozu. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 20 milionů korun.

* Rekonstrukce kláštera v Tuchoměřicích (severozápadně od Prahy) je předmětem veřejné zakázky vypsané církevní organizací Institut Chemin Neuf. Součástí jsou stavební, montážní a řemeslné práce a dodávky související mimo jiné s obnovou fasády, rekonstrukcí kanalizace, výměnou oken, dveří i vrat. Předpokládaná cena činí osm milionů korun.

* Dodávku a montáž interiéru v České národní budově v New Yorku zajistí firma, kterou vybere ministerstvo zahraničních věcí. Podrobnosti mají být známy na začátku června. V současné době v budově probíhá rekonstrukce.

* Mobilního operátora začne na začátku dubna hledat Univerzita Pardubice.

* Kancelářský a sedací nábytek za zhruba 15 milionů korun koupí Česká správa sociálního zabezpečení pro potřeby svého ústředí.

* Praní prádla a čistění textilií je předmětem veřejné zakázky, vypsané Správou kolejí a menz brněnské Masarykovy univerzity.

* O vzdělávací semináře má zájem společnost Sanitec se sídlem v Táboře. Hledá firmu, která zajistí 50 dvoudenních seminářů pro instalatéry v následujících oblastech: Ekonomika pro neekonomy, práce s informačními technologiemi, obchodní dovednosti, základy práce na PC, pracovněprávní problematika, pravidla pracovního trhu v EU.

* Mediální prezentace strukturálních fondů EU je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem pro místní rozvoj. Jedná se o návrh a realizace komunikační kampaně za účelem ovlivnění a změny postojů široké veřejnosti k praxi využívání strukturálních fondů Evropské unie v ČR. Předpokládaná cena zakázky činí 12,6 milionů korun bez DPH.

* O průběžné dodávky papíru má zájem Vysoká škola ekonomická. Začátek plnění se předpokládá na 1. července letošního roku.

* Pojištění majetku a odpovědnosti statutárního města Olomouce zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané tamním magistrátem. Smlouva bude uzavřena na období od 1. června letošního roku do 31. května 2011.

* Městský integrovaný kamerový systém poptává ostravský magistrát. Vítězná firma musí zajistit poskytování, zpracování a přenos dat, které umožní monitorování dopravní situace na území města. Smlouva na zakázku za zhruba 36 milionů korun bude uzavřena na období čtyř let počínaje začátkem letošního července.

* Rekonstrukce základní školy Újezd je předmětem veřejné zakázky, vypsané městským úřadem v Kyjově. Součástí je výměna dveří a oken, oprava střechy asfaltovým nátěrem, zateplení fasády objektu a výměna hromosvodu. Předpokládaná cena činí 18 milionů korun.

* O stěhovací služby bude mít letos zájem Česká správa sociálního zabezpečení. Podrobnosti ohledně zakázky týkající se ústředí této organizace mají být známy od 1. července.

* Rekonstrukci bytových jader a pokojů na vysokoškolských kolejích zajistí firma, kterou vybere Vysoké učení technické v Brně. Další zakázka se týká rekonstrukce výtahů.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít