Veřejné zakázky

18. dubna 2006, 00:00 - (pk)
18. dubna 2006, 00:00

* O bezpečnostní služby má zájem Národní knihovna (včetně centrálního depozitáře v pražské Hostivaři). Smlouva bude podepsána na dobu tří let počínaje letošním červencem. * Výpočetní techniku poptává Fakultní nemocnice Brno. Má zájem o osobní počítače, LCD monitory a tiskárny.

* Poskytnutí úvěru ve výši 35 milionů korun na financování obnovy pivovarského hotelu je předmětem veřejné zakázky vypsané radnicí v Kojetíně. Radnice chce úvěr splácet 10 let a uvažuje o mimořádné splátce ve výši 23 milionů korun díky evropské dotaci. O související zakázce na stavební práce jsme podrobněji psali v Profitu č. 10/2006.

* Rekonstrukce ledové plochy čeká zimní stadion v Rýmařově. Městský úřad odhaduje cenu zakázky na více než osm milionů korun.

* Celkovou rekonstrukci objektu pošty Písek 1 chystá státní podnik Česká pošta. Součástí jsou mimo jiné změny dispozičního uspořádání, výměny vnitřních instalací, zřízení nového hlavního vstupu, výměna oken a oprava fasády. V plánu je také vybudování nové přístavby s jedním podzemním a jedním nadzemním podlažím. Předpokládaná cena zakázky je 74 milionů korun bez DPH.

* Datovou síť chce vybudovat Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Varnsdorfu. Součástí je také zřízení internetové kavárny, dodávka serverů či osobních počítačů.

* Železniční most u Sokolnic na Brněnsku a přilehlou silnici zřejmě letos čeká rekonstrukce. O úpravách úseku se mluví od roku 2004, kdy do něj narazil autobus. Jihomoravský kraj dosud na opravu mostu nenašel dostatek peněz. Nyní by ale mohla část zaplatit i Správa železniční dopravní cesty, projekt by měl podpořit i Státní fond dopravní infrastruktury. Oprava přijde na téměř 160 milionů korun.

* Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

* Rekonstrukci administrativní budovy Obvodního báňského úřadu v Brně chystá Český báňský úřad. Konkrétně se jedná o statické zajištění stropních konstrukcí, rekonstrukci vodoinstalace, plynového vytápění a elektroinstalace, výměnu dveří a oken, opravu a výměnu podlah, tepelnou izolaci obvodové zdi a další činnosti.

* Časoměrné zařízení (dva světelné ukazatele) pro sportovní účely poptává společnost Městský rozvojový fond Pardubice. Zařízení bude umístěno v tamní ČEZ Aréně.

* Regeneraci panelového sídliště Panoráma chystá radnice v Klášterci nad Ohří. Předmětem zakázky jsou sanace místních i pěších komunikací, vybudování odstavných a parkovacích stání, úpravy ploch veřejné zeleně, sanace a doplnění veřejného osvětlení

* Dodavatele papíru hledá Fakultní nemocnice Brno. Ve dvou samostatných soutěžích poptává jednak 516,2 tisíce kusů toaletního papíru, jednak 722 balení xerografického papíru A4 a A5.

* Osobní automobily chce koupit ministerstvo zemědělství. Poptává 15 kusů typu hatchback (pětidveřové, objem motoru do 1200 ccm, max. 47kW, zážehový benzinový motor), pět kusů typu liftback (pětidveřové, objem motoru do 2000 ccm, max. 103kW, vznětový naftový motor) a jeden kus typu sedan (čtyřdveřový, do 2500 ccm, pětistupňová automatická převodovka, do 120kW, vznětový naftový motor).

* Reklamní kampaň České republiky v Německu a na Slovensku zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané Českou centrálou cestovního ruchu - agenturou CzechTourism. Jedná se o televizní, tiskovou a billboardovou kampaň, plánovanou od začátku července do konce září letošního roku.

* Výpočetní techniku pro Státní zdravotní ústav dodá vítěz výběrového řízení. Jedná se o celkem 70 počítačů a 20 notebooků, obojí ve dvou výkonnostních kategoriích.

* Odbavovací systém cestujících v městské hromadné dopravě pro Dopravní společnost Zlín-Otrokovice zajistí vítěz veřejné zakázky. Podmínkou je využití bezkontaktních čipových karet. Předmětem zakázky je projekt, dodávka, instalace a zprovoznění odbavovacího systému (100 kusů vozových čteček karet a 100 kusů palubních počítačů). Součástí dodávky je také 40 tisíc kusů čipových karet a ovládací, řídící a administrační software včetně zaškolení obsluhy.

* Chodník a veřejné osvětlení buduje obec Chotěšov na Litoměřicku. Druhá etapa projektu se týká více než půl kilometru komunikace včetně autobusové zastávky s čekárnou.

* Rekonstrukci Fürstenberské zahrady pod Pražským hradem připravuje radnice Prahy 1. Součástí budou opravy opěrných zdí, komunikací, historického pavilonu a dostavba oranžerií včetně sadových úprav a drobné architektury. Rekonstrukce by měla začít už v polovině května a skončit v prosinci 2007.

* Husova ulice v Sázavě projde rekonstrukcí. Součástí je komplexní oprava vozovky včetně dešťové kanalizace, přeložka sítě veřejného osvětlení, vybudování parkovacích ploch, opěrné zdi a úprava povrchu žulovým dlážděním.

* Na regeneraci panelových domů chce získat úvěr brněnská městská část - Nový Lískovec. Má zájem o poskytnutí úvěru v celkové výši 23,04 milionu korun s možností využití prostředků Státního fondu rozvoje bydlení ke krytí části úroků. Zakázka je členěna na čtyři úvěry (pro každý dům zvlášť).

* Rekonstrukci a modernizaci základní školy připravuje obec Velké Pavlovice. Za předpokládanou cenu 12,5 milionu korun by mělo dojít k výměně oken a k zateplení fasád a horních stropních konstrukcí.

* Sídlo správy chráněné krajinné oblasti Český les v Přimdě postaví firma, kterou vybere Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky. Součástí zakázky je také kompletní vybavení kancelářským nábytkem.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít