VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

26. března 2007, 00:00 - (jbn)
26. března 2007, 00:00

Pneumatiky pro nákladní vozidla nakoupí ministerstvo obrany pro zabezpečení logistické a zdravotnické podpory. Jde o 1135 kusů, záloha na platby nebude poskytnuta. Rezort uhradí fakturovanou částku dodavateli do 28 dnů ode dne doručení faktury. Konktakt: Ing. Vladimír Adamec, tel.: 973 230 424.

 • Dodávku motorového oleje 15W/40 pro smíšený vozový park o objemu 114 400 litrů a dodávku oleje leteckého motorového syntetického 5 cSt o objemu 4740 litrů potřebuje zabezpečit ministerstvo obrany v regionu Kostelec u Heřmanova Městce. Kontakt: Eva Poláková, tel.: 973 230 498
 • Omezit riziko požáru v dolech chce Český báňský úřad. Zakázka je nastavena na metodiku znovu zpřístupňování požářišť na základě posouzení míry uhašení požářiště, návrh a verifikace ukazatelů pro bezpečnou likvidaci porubního pracoviště při zhoršujícím se složení důlního ovzduší, ve vazbě na dynamiku probíhajícího procesu samo vznícení, metodiku hodnocení míry nebezpečí vzniku záparu v dlouhých důlních dílech. Kontakt: Tomáš Šmolka, tel.: 595 136 460, cbusbs@volny.cz.
 • Dodávky diagnostik pro gelovou sloupcovou aglutinaci včetně přístrojového zabezpečení zaplatí Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem. Jedná se o zapůjčení automatického imunohematologického analyzátoru a přístrojového vybavení pro manuální zpracování. Kontakt: Helena Lazumová, tel.: 477 115 054, helena.luzumova@mnul.cz.
 • Přípravné demoliční práce, drátokamenné opěrné zdi, hrubé terénní úpravy, vybudování víceúčelového hřiště 22 x 38 metrů s polyuretanovým povrchem, beach-ballového hřiště 12 x 22 metrů s pískovým povrchem. Samotné hrací plochy budou oplocené. Tyto práce potřebuje zabezpečit město Kadaň. Mezi hřišti bude takzvané pobytové schodiště z dřevěných pražců. Veškeré zpevněné plochy budou řešeny jako vodopropustné. Kontakt: Petr Vaněk, tel.: 474 319 532, petr.vanek@mesto-kadan.cz.
 • Dodávky jednorázových rukavic ve specifikaci a množství po dobu jednoho roku potřebuje zajistit Fakultní nemocnice Plzeň. Jde o zakázku na více než 4,7 milionu kusů různých typů rukavic. Kontakt: Petr Kozák, tel.: 377 103 661, kozak@fnplzen. cz.
 • Zabezpečení provozu kulturního centra Dělnický dům pro potřeby kulturního vyžití občanů chce zajistit Městská část Brno-Židenice. Cílem zakázky je realizace kulturních a společenských akcí pořádaných zadavatelem a dále samostatné pořádání kulturních akcí dodavatelem a provozování kavárny dodavatelem. Kontakt: Ing. Milan Trávníček, tel.: 548 426 132, travnicek@zidenice.brno.cz.
 • Dodání speciálního vozidla určeného pro svoz odpadů s nástavbou typu LinearPress požaduje Frýdecká skládka odpadu. Zakázka je o objemu nejméně 21 m3, na podvozku 6 x 2 o celkové hmotnosti 26 tun a součástí je jeho uvedení do provozu. Kontakt: Ing. Luděk Žáček, tel.: 558 636 253, fmskladka@fmskladka.cz.
 • Nákup jednoho automobilového podvozku potřebuje zajistit město Ostrava. Jde o zátěž 18 tun, vozidlo je určené pro speciální nástavbu na svoz komunálního odpadu o objemu 16 m3 typu Rotopress. Kupující poskytne prodávajícímu zálohu v termínu do 14 dnů od podpisu smlouvy ve výši 10 procent kupní ceny. Kontakt: Petr Bielan, tel.: 596 251 202, bielan@ozoostrava.cz.
 • Rekonstrukci mostu a demolici stávající nosné konstrukce potřebuje zajistit Sokolov. Zároveň je nutná sanace spodní stavby, vybudování nové nosné ocelo-betonové spřažené konstrukce na třídě zatížitelnosti A o třech prostých polích s nestejnou výškou nosné konstrukce, obnova vrstev vozovky. Kontakt: Helena Budeanuová, tel.: 352 356 103, budeanuova.helena@ksusk.cz.
 • Zkapacitnění koryta Stroupinského potoka v délce přibližně 350 metrů v intravilánu města Žebrák. Jedná se o pročištění od sedimentů, výstavbu betonových opěrných zdí s obkladem pohledových ploch z lomového kamene. Kontakt: Ing. František Bubrle, tel.: 377 243 217, bubrle.ost55@lesycr.cz.
 • Česká televize hledá dodavatele zvukového vozu (ZV), včetně vypracování realizačního projektu. Součástí zakázky je i kabeláž, instalace, montáž, asistence při uvedení ZV do zkušebního provozu a předání dokumentace skutečného provedení hotového ZV a uživatelské a servisní dokumentace. ČT je ochotna poskytnout zálohu ve výši 200 tisíc korun. Kontakt: Marcela Karasová, tel.: 261 137 516, marcela.karasova@ceskatelevize.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Technologie
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít