VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

26. března 2007, 00:00 - (jbn)
26. března 2007, 00:00

Pneumatiky pro nákladní vozidla nakoupí ministerstvo obrany pro zabezpečení logistické a zdravotnické podpory. Jde o 1135 kusů, záloha na platby nebude poskytnuta. Rezort uhradí fakturovanou částku dodavateli do 28 dnů ode dne doručení faktury. Konktakt: Ing. Vladimír Adamec, tel.: 973 230 424.

 • Dodávku motorového oleje 15W/40 pro smíšený vozový park o objemu 114 400 litrů a dodávku oleje leteckého motorového syntetického 5 cSt o objemu 4740 litrů potřebuje zabezpečit ministerstvo obrany v regionu Kostelec u Heřmanova Městce. Kontakt: Eva Poláková, tel.: 973 230 498
 • Omezit riziko požáru v dolech chce Český báňský úřad. Zakázka je nastavena na metodiku znovu zpřístupňování požářišť na základě posouzení míry uhašení požářiště, návrh a verifikace ukazatelů pro bezpečnou likvidaci porubního pracoviště při zhoršujícím se složení důlního ovzduší, ve vazbě na dynamiku probíhajícího procesu samo vznícení, metodiku hodnocení míry nebezpečí vzniku záparu v dlouhých důlních dílech. Kontakt: Tomáš Šmolka, tel.: 595 136 460, cbusbs@volny.cz.
 • Dodávky diagnostik pro gelovou sloupcovou aglutinaci včetně přístrojového zabezpečení zaplatí Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem. Jedná se o zapůjčení automatického imunohematologického analyzátoru a přístrojového vybavení pro manuální zpracování. Kontakt: Helena Lazumová, tel.: 477 115 054, helena.luzumova@mnul.cz.
 • Přípravné demoliční práce, drátokamenné opěrné zdi, hrubé terénní úpravy, vybudování víceúčelového hřiště 22 x 38 metrů s polyuretanovým povrchem, beach-ballového hřiště 12 x 22 metrů s pískovým povrchem. Samotné hrací plochy budou oplocené. Tyto práce potřebuje zabezpečit město Kadaň. Mezi hřišti bude takzvané pobytové schodiště z dřevěných pražců. Veškeré zpevněné plochy budou řešeny jako vodopropustné. Kontakt: Petr Vaněk, tel.: 474 319 532, petr.vanek@mesto-kadan.cz.
 • Dodávky jednorázových rukavic ve specifikaci a množství po dobu jednoho roku potřebuje zajistit Fakultní nemocnice Plzeň. Jde o zakázku na více než 4,7 milionu kusů různých typů rukavic. Kontakt: Petr Kozák, tel.: 377 103 661, kozak@fnplzen. cz.
 • Zabezpečení provozu kulturního centra Dělnický dům pro potřeby kulturního vyžití občanů chce zajistit Městská část Brno-Židenice. Cílem zakázky je realizace kulturních a společenských akcí pořádaných zadavatelem a dále samostatné pořádání kulturních akcí dodavatelem a provozování kavárny dodavatelem. Kontakt: Ing. Milan Trávníček, tel.: 548 426 132, travnicek@zidenice.brno.cz.
 • Dodání speciálního vozidla určeného pro svoz odpadů s nástavbou typu LinearPress požaduje Frýdecká skládka odpadu. Zakázka je o objemu nejméně 21 m3, na podvozku 6 x 2 o celkové hmotnosti 26 tun a součástí je jeho uvedení do provozu. Kontakt: Ing. Luděk Žáček, tel.: 558 636 253, fmskladka@fmskladka.cz.
 • Nákup jednoho automobilového podvozku potřebuje zajistit město Ostrava. Jde o zátěž 18 tun, vozidlo je určené pro speciální nástavbu na svoz komunálního odpadu o objemu 16 m3 typu Rotopress. Kupující poskytne prodávajícímu zálohu v termínu do 14 dnů od podpisu smlouvy ve výši 10 procent kupní ceny. Kontakt: Petr Bielan, tel.: 596 251 202, bielan@ozoostrava.cz.
 • Rekonstrukci mostu a demolici stávající nosné konstrukce potřebuje zajistit Sokolov. Zároveň je nutná sanace spodní stavby, vybudování nové nosné ocelo-betonové spřažené konstrukce na třídě zatížitelnosti A o třech prostých polích s nestejnou výškou nosné konstrukce, obnova vrstev vozovky. Kontakt: Helena Budeanuová, tel.: 352 356 103, budeanuova.helena@ksusk.cz.
 • Zkapacitnění koryta Stroupinského potoka v délce přibližně 350 metrů v intravilánu města Žebrák. Jedná se o pročištění od sedimentů, výstavbu betonových opěrných zdí s obkladem pohledových ploch z lomového kamene. Kontakt: Ing. František Bubrle, tel.: 377 243 217, bubrle.ost55@lesycr.cz.
 • Česká televize hledá dodavatele zvukového vozu (ZV), včetně vypracování realizačního projektu. Součástí zakázky je i kabeláž, instalace, montáž, asistence při uvedení ZV do zkušebního provozu a předání dokumentace skutečného provedení hotového ZV a uživatelské a servisní dokumentace. ČT je ochotna poskytnout zálohu ve výši 200 tisíc korun. Kontakt: Marcela Karasová, tel.: 261 137 516, marcela.karasova@ceskatelevize.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít