VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

26. března 2007, 00:00 - (jbn)
26. března 2007, 00:00

Pneumatiky pro nákladní vozidla nakoupí ministerstvo obrany pro zabezpečení logistické a zdravotnické podpory. Jde o 1135 kusů, záloha na platby nebude poskytnuta. Rezort uhradí fakturovanou částku dodavateli do 28 dnů ode dne doručení faktury. Konktakt: Ing. Vladimír Adamec, tel.: 973 230 424.

 • Dodávku motorového oleje 15W/40 pro smíšený vozový park o objemu 114 400 litrů a dodávku oleje leteckého motorového syntetického 5 cSt o objemu 4740 litrů potřebuje zabezpečit ministerstvo obrany v regionu Kostelec u Heřmanova Městce. Kontakt: Eva Poláková, tel.: 973 230 498
 • Omezit riziko požáru v dolech chce Český báňský úřad. Zakázka je nastavena na metodiku znovu zpřístupňování požářišť na základě posouzení míry uhašení požářiště, návrh a verifikace ukazatelů pro bezpečnou likvidaci porubního pracoviště při zhoršujícím se složení důlního ovzduší, ve vazbě na dynamiku probíhajícího procesu samo vznícení, metodiku hodnocení míry nebezpečí vzniku záparu v dlouhých důlních dílech. Kontakt: Tomáš Šmolka, tel.: 595 136 460, cbusbs@volny.cz.
 • Dodávky diagnostik pro gelovou sloupcovou aglutinaci včetně přístrojového zabezpečení zaplatí Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem. Jedná se o zapůjčení automatického imunohematologického analyzátoru a přístrojového vybavení pro manuální zpracování. Kontakt: Helena Lazumová, tel.: 477 115 054, helena.luzumova@mnul.cz.
 • Přípravné demoliční práce, drátokamenné opěrné zdi, hrubé terénní úpravy, vybudování víceúčelového hřiště 22 x 38 metrů s polyuretanovým povrchem, beach-ballového hřiště 12 x 22 metrů s pískovým povrchem. Samotné hrací plochy budou oplocené. Tyto práce potřebuje zabezpečit město Kadaň. Mezi hřišti bude takzvané pobytové schodiště z dřevěných pražců. Veškeré zpevněné plochy budou řešeny jako vodopropustné. Kontakt: Petr Vaněk, tel.: 474 319 532, petr.vanek@mesto-kadan.cz.
 • Dodávky jednorázových rukavic ve specifikaci a množství po dobu jednoho roku potřebuje zajistit Fakultní nemocnice Plzeň. Jde o zakázku na více než 4,7 milionu kusů různých typů rukavic. Kontakt: Petr Kozák, tel.: 377 103 661, kozak@fnplzen. cz.
 • Zabezpečení provozu kulturního centra Dělnický dům pro potřeby kulturního vyžití občanů chce zajistit Městská část Brno-Židenice. Cílem zakázky je realizace kulturních a společenských akcí pořádaných zadavatelem a dále samostatné pořádání kulturních akcí dodavatelem a provozování kavárny dodavatelem. Kontakt: Ing. Milan Trávníček, tel.: 548 426 132, travnicek@zidenice.brno.cz.
 • Dodání speciálního vozidla určeného pro svoz odpadů s nástavbou typu LinearPress požaduje Frýdecká skládka odpadu. Zakázka je o objemu nejméně 21 m3, na podvozku 6 x 2 o celkové hmotnosti 26 tun a součástí je jeho uvedení do provozu. Kontakt: Ing. Luděk Žáček, tel.: 558 636 253, fmskladka@fmskladka.cz.
 • Nákup jednoho automobilového podvozku potřebuje zajistit město Ostrava. Jde o zátěž 18 tun, vozidlo je určené pro speciální nástavbu na svoz komunálního odpadu o objemu 16 m3 typu Rotopress. Kupující poskytne prodávajícímu zálohu v termínu do 14 dnů od podpisu smlouvy ve výši 10 procent kupní ceny. Kontakt: Petr Bielan, tel.: 596 251 202, bielan@ozoostrava.cz.
 • Rekonstrukci mostu a demolici stávající nosné konstrukce potřebuje zajistit Sokolov. Zároveň je nutná sanace spodní stavby, vybudování nové nosné ocelo-betonové spřažené konstrukce na třídě zatížitelnosti A o třech prostých polích s nestejnou výškou nosné konstrukce, obnova vrstev vozovky. Kontakt: Helena Budeanuová, tel.: 352 356 103, budeanuova.helena@ksusk.cz.
 • Zkapacitnění koryta Stroupinského potoka v délce přibližně 350 metrů v intravilánu města Žebrák. Jedná se o pročištění od sedimentů, výstavbu betonových opěrných zdí s obkladem pohledových ploch z lomového kamene. Kontakt: Ing. František Bubrle, tel.: 377 243 217, bubrle.ost55@lesycr.cz.
 • Česká televize hledá dodavatele zvukového vozu (ZV), včetně vypracování realizačního projektu. Součástí zakázky je i kabeláž, instalace, montáž, asistence při uvedení ZV do zkušebního provozu a předání dokumentace skutečného provedení hotového ZV a uživatelské a servisní dokumentace. ČT je ochotna poskytnout zálohu ve výši 200 tisíc korun. Kontakt: Marcela Karasová, tel.: 261 137 516, marcela.karasova@ceskatelevize.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Budete platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?
Do čeho investovat, abychom ušetřili
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Úspěšný český export. Tyhle naše startupy bodují i v zahraničí
Z Pubtranu jsou teď Jízdní řády. Seznam kromě změny názvu přidal i nové funkce
Facebook Stories pro desktopy na dosah, propojení s Instagramem na dohled
Rozhodnuto. Protipirátská ochrana se stala součástí WWW
Microsoft tvrdí, že je Edge aktivně používán na 330 milionech zařízení každý měsíc. Je to výmysl?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít