VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

15. ledna 2007, 00:00 - (pk)
15. ledna 2007, 00:00

Bioplynovou stanici (stavební i technologickou část) pro město Vysoké Mýto dodá vítěz veřejné soutěže. Zakázka v předpokládané ceně 50 milionů korun je součástí projektu Integrovaný systém nakládání s bioodpady. Stanice má zpracovávat kaly z čističky odpadních vod, ale i další odpadní materiály, například z jateční a zemědělské výroby, rostlinné biomasy a podobně.

 • Bioplynovou stanici (stavební i technologickou část) pro město Vysoké Mýto dodá vítěz veřejné soutěže. Zakázka v předpokládané ceně 50 milionů korun je součástí projektu Integrovaný systém nakládání s bioodpady. Stanice má zpracovávat kaly z čističky odpadních vod, ale i další odpadní materiály, například z jateční a zemědělské výroby, rostlinné biomasy a podobně.
 • Svozové prostředky a nádoby na sběr bioodpadu (včetně jatečního odpadu) poptává město Vysoké Mýto. Povinnou součástí je mimo jiné zakrytí omezující zápach a únik tekutin.
 • Stavební úpravy dosavadní školy, z níž vznikají nové prostory pro konzervatoř, zajistí firma vybraná plzeňskou konzervatoří. Jedná se o vestavbu do historického objektu tak, aby nedošlo k vnějším změnám, s výjimkou výměny stávajících hliníkových oken za dřevěné, provedení nových klempířských prvků a osazení střešních oken. Dále bude zhotoveno požární schodiště. Předpokládaná cena zakázky činí 40 milionů korun.
 • Klimatizaci si chce do své budovy pořídit Úřad práce v Bruntále. Technologie má být nainstalována v šesti podlažích.
 • Ododávku a montáž interiéru má zájem město Svitavy. Zakázka za více než 15,7 milionu korun je součástí akce Multifunkční vzdělávací, komunitní a kulturní centrum Fabrika a Centrum pro rozvoj lidských zdrojů a sociální integraci v mikroregionu Svitavsko. Předmět zakázky je ze 65 procent tvořen kovovýrobou.
 • Zabezpečení prameniště Moravičany proti povodním je předmětem veřejné zakázky, vypsané společností Vodohospodářská zařízení Šumperk. Konkrétně se jedná o vytažení šachet čtyř vrtů a sběrné studny nad úroveň povodně z roku 1997 a provedení izolace šachet vrtů a studny.
 • O dodávce tepla nyní jedná město Bohumín. S vybranou firmou chce uzavřít koncesní smlouvu na dobu minimálně 20 let. Cílem je zajištění co nejvýhodnějších dodávek tepelné energie pro vytápění a přípravu teplé užitkové vody do městských objektů.
 • Nové chlazení za zhruba 40 milionů korun by měl získat českobudějovický zimní stadion (Budvar aréna). Součástí je rekonstrukce ledových ploch.
 • O dodávku obalovaného kameniva na vysprávky vozovek má zájem příspěvková organizace Správa silnic Olomouckého kraje. Smlouva na celkem 6525 tun bude uzavřena na období od letošního dubna do konce října.
 • Deset budov, které již opustil, chce letos pronajmout pražský magistrát. První veřejné soutěže by se měly uskutečnit ještě v lednu. Vloni se většina úředníků přestěhovala do jediné budovy v pražské Jungmannově ulici.
 • Projekt Návrat do práce v Královehradeckém kraji uskuteční vítěz zakázky, vypsané tamním úřadem práce. Cílem je napomoci dlouhodobě evidovaným uchazečům o zaměstnání a osobám ohroženým dlouhodobou nezaměstnaností ve znovuzačlenění na trh práce.
 • Mobilního operátora znovu hledá Český rozhlas. Jde již o třetí pokus poté, co předchozí dvě soutěže zrušil.
 • O dokumentaci pro územní rozhodnutí má zájem Ředitelství silnic a dálnic. Vypsalo tři samostatné zakázky týkající se rozšíření dálnice D1 na Brněnsku ze čtyř na šest pruhů. Součástí zakázek je také inženýrská činnost končící získáním právoplatného územního rozhodnutí.
 • Sportovně relaxační centrum připravuje obec Kozlovice na Frýdecko-Místecku. Nyní shání firmu, která zajistí výstavbu tělocvičny se zázemím a dále informační centrum s internetem, knihovnou, archivem, fitcentrem, provozní místností a sociálním zařízením. Předpokládaná hodnota zakázky je 30 milionů korun.
 • O systém pro monitoring internetu má zájem Centrální finanční a kontraktační jednotka ministerstva financí. Cílem je posílení kapacity české policie v boji proti korupci a hospodářské kriminalitě. Součástí zakázky v předpokládané ceně 900 tisíc eur je dodávka, instalace, uvedení do provozu, testování, školení a návrh pozáručního servisu systému.
 • Letní a zimní údržbu silnic druhé a třetí třídy ve Zlínském kraji zajistí vítěz zakázky, vypsané Ředitelstvím silnic Zlínského kraje. Smlouva bude podepsána na období od letošního května do dubna 2011.
 • Na nákup PE-HD trubek uzavře státní podnik DIAMO se sídlem ve Stráži pod Ralskem rámcovou smlouvu.
 • O servis výpočetní techniky má zájem ministerstvo obrany. Konkrétně se jedná o pozáruční servis 142 serverů a periferních zařízení.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít