VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

07. května 2007, 00:00 - (jbn)
07. května 2007, 00:00

Cisternu pro hasiče koupí město Jaroměř. Kontakt: Jiří Komárek, komarek@jaromerjosefov. cz, tel.: 491847240. Dvě sanitky koupí Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje. Kontakt: Vladimír Skala, vladimir.skala@zzs-pk.cz, tel.: 377 672 108.

 • Cisternu pro hasiče koupí město Jaroměř. Kontakt: Jiří Komárek, komarek@jaromerjosefov. cz, tel.: 491847240.
 • Dvě sanitky koupí Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje. Kontakt: Vladimír Skala, vladimir.skala@zzs-pk.cz, tel.: 377 672 108.
 • Řešení havarijní situace chemické továrny v makedonské Skopje a zabezpečení skládky lindanu zaplatí české ministerstvo životního prostředí. Kontakt: Kateřina Lhotská, katerina.lhotska@apinvesting. cz, tel.: 541 426 060.
 • Šest autobusů nakoupí táborská společnost Comett Plus pro městskou a příměstskou dopravu. Vozy je možné nabízet i jednotlivě. Kontakt: Oldřich Janíček, janicek@co-mettplus. cz, tel.: 381 251 089.
 • Výstavbu mostu o délce 70 metrů na tzv. „Televizní cestě“ financuje Liberec. Součástí zakázky jsou přeložky inženýrských sítí a vodoteče, vybudování odvodnění povrchových vod, instalace vnitřního osvětlení, terénní a sadové úpravy. Součástí je i zpracování realizační projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby. Kontakt: Pavel Kalous, tel.: 485 243 331.
 • Kanalizační práce potřebuje provést město Odry. Cílem je odkanalizování Potoční ulice v Odrách - zrušení výtoku kanalizace do vodního toku a její napojení na stávající kanalizaci. Kontakt: Pavel Matůšů, matusu@odry.cz, tel.: 556 768 100.
 • Zateplení budovy zaplatí Praha 11. Jedná se o výměnu stávajícího nevyhovujícího pláště budovy tělocvičen s cílem dosáhnout požadovaného standardu tepelně technických parametrů. Kontakt: Dagmar Augustinová, daugustinova@nostahertz. cz, tel.: 222 511 807.
 • Údržbu a revizi technologického zařízení skladů PHM a maziv do roku 2011 potřebuje zabezpečit ministerstvo obrany. Kontakt: Michal Gromovský, gromovsm@army.cz, tel.: 724 801 070.
 • Vzorkovací zařízení na míchání a vzorkování ropy (v souladu se standardy API a ISO), které umožní odebrání reprezentativního vzorku v celém rozsahu průtoků, potřebuje společnost MERO. Zařízení musí být vhodné pro instalaci na potrubí DN 300. Kontakt: Jiří Suchomel, suchomel@mero.cz, tel.: 315 739 203.
 • Opravu dětských hřišť zafinancuje Liberecký kraj. Na 18 hřištích bude provedena demontáž nevyhovujících prvků v havarijním stavu. Hřiště budou vybavena prvky novými, atraktivními, vhodnými a prospěšnými pro věkovou kategorii dětí využívajících jednotlivá hřiště. Nově budou vybudována technická zázemí hřišť. Kontakt: Jiří Vodička, jiri.vodicka@kraj-lbc.cz, tel.: 485 226 257.
 • Odstranění nebezpečných chemických látek a odpadů v areálu firmy AVOT ve Chvaleticích bude financovat Pardubický kraj. Kontakt: Josef Hejduk, josef.hejduk@pardubickykraj. cz, tel.: 466 026 350.
 • Výrobu zvukového vozu včetně vypracování realizačního projektu zaplatí Česká televize. Kontakt: Marcela Karasová, marcela.karasova@ceskatelevize. cz, tel.: 261 137 516.
 • Úpravu Třešňovského potoka v Lanškrouně potřebuje provést Povodí Moravy. Jde o zemní práce v korytě, odstranění bláta a hlinitého nánosu z povrchu podkladu, opravu zdiva z lomového kamene, kácení a výsadbu zeleně a opravu dlažby. Kontakt: Antonín Spáčil, spacil@povodi.cz, tel.: 583 212 745.
 • Rekonstrukce výjezdového stanoviště v ostravském Vítkově: část objektu bude zbourána a nově postavena. V zachovávané části se předpokládá zejména výměna oken, dveří, vnitřních omítek a podlah. Zcela nově budou provedeny rozvody elektroinstalace, vytápění a zdravotechniky. Kontakt: Petr Malčík, petr.malcik@kr-moravskoslezsky. cz, tel.: 595 622 722.
 • Obnovit počítačový park hodlá ministerstvo obrany. Jde o 200 počítačů stolních, 125 počítačů přenosných a 100 počítačů kapesních. V případě využití opce bude zadavatel požadovat v roce 2008 nejméně stejné množství počítačových sestav. Kontakt: Ladislav Boča, bocal@army.cz, tel.: 973 231 286.
 • Rekonstrukci zámku Odlochovice je nutné začít v červnu letošního roku. Jde o suterénní prostory, zemní práce, úpravu venkovních povrchů, opravu fasády a fasádních prvků, opravu dřevěného schodiště a také stavební úpravy pro pekárnu. Kontakt: Petr Saturka, saturka@ror.cz, tel.: 317 833 201.
 • Nábytek i zdravotní technologii koupí pro dětskou část Fakultní nemocnice Motol. Kontakt: Pavel Budinský, pavel.budinsky@fnmotol.cz, tel.: 224 431 605.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery?…
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Technologie
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Člověk převlečený za sedadlo? Ito je při vývoji autonomních vozů potřeba
Změřte si rychlost internetu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít