VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

05. února 2007, 00:00 - (jbn), Jiří Němeček
05. února 2007, 00:00

Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.

 • Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.
 • Příležitost elektrikářům nabízí Česká správa sociálního zabezpečení. Chystá totiž rekonstrukci rozvaděčů, úpravu elektrorozvodů a výměnu náhradního zdroje elektrocentrály.
 • Dodávky elektřiny v rozsahu 16 GWh ročně nakoupí Vysoké učení technické v Brně. Cena nesmí přesáhnout 95 milionů korun.
 • Rekonstrukce budovy nádraží a demolice starých skladů chce zadat vlašimská radnice specializované firmě. Jde také o rozšíření komunikace tak, aby v prostoru po jedné straně budovy vzniklo kryté kumulované autobusové nástupiště ve tvaru kapky, po druhé straně samostatná krytá nástupiště, nové povrchy v celém prostoru, výsadba zeleně, nový elektronický informační systém -odjezdové tabule a vyznačení parkovacích míst pro osobní automobily.
 • Vyčistit rybník potřebuje město Rakovník. Cílem je sanace jímacího území Rakovnického potoka znečištěného chlorovanými uhlovodíky. V rámci zakázky bude provedeno zejména: realizační projekt, vybudování 4 vrtů, karotážní měření, instalace technologie, pilotní zkouška, ochranné čerpání, monitoring čistoty vody a podobně.
 • Dodávky kancelářských potřeb až do roku 2011 potřebuje zabezpečit Ministerstvo pro místní rozvoj. Nabídky je nutné doručit do 6. února na jirka@zakazkyverejne.cz.
 • Brokovnice Benelli M3T SUPER 90 v počtu 10 kusů (s příslušenstvím) dokoupí do svého arzenálu vojenská policie. Dodavatel musí být členem seznamu kvalifikovaných dodavatelů a musí předložit aktuální povolení Ministerstva průmyslu a obchodu k obchodování se zbraněmi a střelivem.
 • Běžnou údržbu silnic první třídy v Jihočeském kraji profinancuje soukromé firmě Ředitelství silnic a dálnic. Součástí je i provádění opatření k zajišťování bezpečnosti silničního provozu - BESIP. Jde o údržbu 724,258 km od 1. října letošního roku až do září 2013.
 • Dodavatele na stavební práce na výukovém kampusu Bohunice hledá Masarykova univerzita v Brně. V dodávkách Žluté a Zelené etapy půjde o pavilony s výukovými, vědeckovýzkumnými a administrativními pracovišti. Stavět se bude i budova děkanátu, sportovní hala, komunikační koridory a souvisící technická infrastruktura. Zahájení je plánováno na 1. května letošního roku. Zadavatel nebude poskytovat zálohy. Faktury budou propláceny v 80 % měsíčně, 10 % ceny po dokončení a zbylých 10 % po kolaudaci díla.
 • Datové a telefonní propojení pro případ voleb nebo referenda potřebuje technicky zabezpečit Český statistický úřad. Jde o propojení pražské centrály s lokálními pobočkami, volebními místy, a to včetně přenosu SMS zpráv. Úřad nabízí opční právo na poskytování dalších služeb.
 • Černé šerify zaměstná Muzeum umění v Olomouci. Předmětem nabídky je fyzická ochrana a ostraha budovy Arcidiecézního muzea v Olomouci, zajištění ochrany majetku, bezpečnosti a veřejného pořádku ve střežených prostorách. Smlouva bude uzavřena na 48 měsíců.
 • Materiál pro hemodialýzu nakoupí Nemocnice Jihlava. Jde o průběžnou dodávku spotřebního zdravotnického materiálu pro hemodialýzu a hemodiafiltraci na období pěti let v poměru 6800 hemodialýz a 1700 hemodiafiltraci za rok. Spotřební zdravotnický materiál zahrnuje všechny základní komponenty potřebné pro jedno ošetření, včetně rozpočtení ceny pyrogenního filtru a HDF on-line filtru.
 • Dodávka hardware, software a související služby zajímá Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně. Jde o zabezpečení systému pro zpracování a archivaci obrazových dat PACS, distribuci dat na pracovní stanice, digitalizace RTG obrazu, propojení se stávajícími DICOM modalitami, a stávajícími pracovními stanicemi. Součástí dodávky je uvedení do provozu a aplikační zaškolení personálu.
 • Nejlepší řešení silnic u Příbrami hledá středočeské hejtmanství. Jde o zpracování projektové dokumentace na část komunikace II/118 spojující budoucí rychlostní komunikaci R4 s dálnicí D5 na úrovni Příbrami. Akce má odstranit dopravně nevhodná místa, kde je nevyhovující směrové, výškové vedení a šířkové uspořádání.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít