VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

05. února 2007, 00:00 - (jbn), Jiří Němeček
05. února 2007, 00:00

Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.

 • Pomoc při vymáhání dluhu za poskytnuní zdravotní péče hledá Všeobecná zdravotní pojišťovna. Jde o případy, kdy se osoba odpovědná vůči pojištěnci zdržuje mimo republiku. Výhodou je vyšší počet poboček ve světě a zkušenosti s regresním uplatněním léčebných výloh v zahraničí.
 • Příležitost elektrikářům nabízí Česká správa sociálního zabezpečení. Chystá totiž rekonstrukci rozvaděčů, úpravu elektrorozvodů a výměnu náhradního zdroje elektrocentrály.
 • Dodávky elektřiny v rozsahu 16 GWh ročně nakoupí Vysoké učení technické v Brně. Cena nesmí přesáhnout 95 milionů korun.
 • Rekonstrukce budovy nádraží a demolice starých skladů chce zadat vlašimská radnice specializované firmě. Jde také o rozšíření komunikace tak, aby v prostoru po jedné straně budovy vzniklo kryté kumulované autobusové nástupiště ve tvaru kapky, po druhé straně samostatná krytá nástupiště, nové povrchy v celém prostoru, výsadba zeleně, nový elektronický informační systém -odjezdové tabule a vyznačení parkovacích míst pro osobní automobily.
 • Vyčistit rybník potřebuje město Rakovník. Cílem je sanace jímacího území Rakovnického potoka znečištěného chlorovanými uhlovodíky. V rámci zakázky bude provedeno zejména: realizační projekt, vybudování 4 vrtů, karotážní měření, instalace technologie, pilotní zkouška, ochranné čerpání, monitoring čistoty vody a podobně.
 • Dodávky kancelářských potřeb až do roku 2011 potřebuje zabezpečit Ministerstvo pro místní rozvoj. Nabídky je nutné doručit do 6. února na jirka@zakazkyverejne.cz.
 • Brokovnice Benelli M3T SUPER 90 v počtu 10 kusů (s příslušenstvím) dokoupí do svého arzenálu vojenská policie. Dodavatel musí být členem seznamu kvalifikovaných dodavatelů a musí předložit aktuální povolení Ministerstva průmyslu a obchodu k obchodování se zbraněmi a střelivem.
 • Běžnou údržbu silnic první třídy v Jihočeském kraji profinancuje soukromé firmě Ředitelství silnic a dálnic. Součástí je i provádění opatření k zajišťování bezpečnosti silničního provozu - BESIP. Jde o údržbu 724,258 km od 1. října letošního roku až do září 2013.
 • Dodavatele na stavební práce na výukovém kampusu Bohunice hledá Masarykova univerzita v Brně. V dodávkách Žluté a Zelené etapy půjde o pavilony s výukovými, vědeckovýzkumnými a administrativními pracovišti. Stavět se bude i budova děkanátu, sportovní hala, komunikační koridory a souvisící technická infrastruktura. Zahájení je plánováno na 1. května letošního roku. Zadavatel nebude poskytovat zálohy. Faktury budou propláceny v 80 % měsíčně, 10 % ceny po dokončení a zbylých 10 % po kolaudaci díla.
 • Datové a telefonní propojení pro případ voleb nebo referenda potřebuje technicky zabezpečit Český statistický úřad. Jde o propojení pražské centrály s lokálními pobočkami, volebními místy, a to včetně přenosu SMS zpráv. Úřad nabízí opční právo na poskytování dalších služeb.
 • Černé šerify zaměstná Muzeum umění v Olomouci. Předmětem nabídky je fyzická ochrana a ostraha budovy Arcidiecézního muzea v Olomouci, zajištění ochrany majetku, bezpečnosti a veřejného pořádku ve střežených prostorách. Smlouva bude uzavřena na 48 měsíců.
 • Materiál pro hemodialýzu nakoupí Nemocnice Jihlava. Jde o průběžnou dodávku spotřebního zdravotnického materiálu pro hemodialýzu a hemodiafiltraci na období pěti let v poměru 6800 hemodialýz a 1700 hemodiafiltraci za rok. Spotřební zdravotnický materiál zahrnuje všechny základní komponenty potřebné pro jedno ošetření, včetně rozpočtení ceny pyrogenního filtru a HDF on-line filtru.
 • Dodávka hardware, software a související služby zajímá Krajskou nemocnici T. Bati ve Zlíně. Jde o zabezpečení systému pro zpracování a archivaci obrazových dat PACS, distribuci dat na pracovní stanice, digitalizace RTG obrazu, propojení se stávajícími DICOM modalitami, a stávajícími pracovními stanicemi. Součástí dodávky je uvedení do provozu a aplikační zaškolení personálu.
 • Nejlepší řešení silnic u Příbrami hledá středočeské hejtmanství. Jde o zpracování projektové dokumentace na část komunikace II/118 spojující budoucí rychlostní komunikaci R4 s dálnicí D5 na úrovni Příbrami. Akce má odstranit dopravně nevhodná místa, kde je nevyhovující směrové, výškové vedení a šířkové uspořádání.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry.…
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Hyundai i30 N: Krátké svezení s dalším korejským dítětem Alberta Biermanna
Z nuly na 161 km/h za 3,8 s? Už za tři roky si takové auto budete moci koupit
Technologie
Budoucí mobily budou mít vzadu hned tři velké objektivy
Zoner Photo Studio bylo příliš levné, proto tvůrci u verze X zavedli předplatné
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Asus uvádí monitory s technologií ELMB. Low motion blur konečně i pro LCD s FreeSync
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít