Veřejné zakázky

20. března 2006, 00:00 - (pk)
20. března 2006, 00:00

* Jazykové kurzy anglického jazyka pro své zaměstnance poptává pražská Nemocnice na Homolce. Konkrétně se jedná o zajištění skupinové výuky pro 270 osob ve 40 skupinách a individuální výuky pro 90 osob, v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně po 45 minutách po dobu 10 měsíců počínaje letošním zářím.

* Zajištění vydavatelského servisu časopisu Národní pojištění je předmětem veřejné zakázky, kterou chce Česká správa sociálního zabezpečení vypsat na začátku letošního září. Konkrétně jde o výběr předplatného, správu předplatného kmene, marketingové aktivity, grafické zpracování, tisk a distribuci.

* Budova zastupitelského úřadu České republiky v Londýně projde rekonstrukcí za 220 milionů korun. Na konci letošního září chce ministerstvo zahraničních věcí vypsat veřejnou zakázku na stavební práce. Rekonstrukce má skončit do konce října 2008.

* Jídelní kupony (stravenky) pro své zaměstnance nakoupí Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Stravenky musí mít platné na území celé republiky.

* Rekonstrukce jeviště a technického zázemí brněnského Janáčkova divadla za zhruba 20 milionů korun se uskuteční letos v létě. Firmu, která rekonstrukci provede, vybere v nejbližších týdnech vedení města ve výběrovém řízení. V budoucnu se plánuje také rekonstrukce hlediště a dalších prostor. Objekt potřebuje i nové topení, opravu rozvodů vody, elektřiny a také modernizaci výtahů.

* Výstavbu golfového hřiště v Lázních Kynžvart chystá sdružení Mladý golf na Královské Vartě. Součástí zakázky je vybudování hřiště včetně drenáží a zavlažovacího zařízení, komunikací a osvětlení. Výstavba bude realizována ve dvou etapách (2 x 9 jamek); druhá etapa bude uskutečněna za předpokladu získání finančních prostředků. Předpokládaná cena první části činí 120 milionů korun.

* Opravu a modernizaci základní školy Velké Losiny plánuje tamní radnice. Nyní vybírá firmu, která zajistí opravy a zateplení fasád včetně výměny oken, opravy krytiny, sanace vlhkého zdiva, opravy hygienických zařízení, částečně nové rozvody ZTI a nové zařizovací předměty, opravu podlah i rekonstrukci zpevněných ploch před školou. Investice se pohybuje kolem 25 milionů korun.

* Klimatizační zařízení si chce pořídit Česká správa sociálního zabezpečení pro svou centrálu i jednotlivé úřady v regionech. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 17 milionů korun.

* Marketingovou kampaň v Izraeli chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Jedná se o propagaci České republiky jako zajímavé turistické destinace (včetně poskytování turistických informací veřejnosti). Podrobnosti k soutěži mají být známé od poloviny června.

* Kožené rukavice nakoupí Policejní prezídium. V letech 2006-2008 má zájem celkem o téměř 60 tisíc párů.

* O LCD monitory má zájem ministerstvo průmyslu a obchodu. Do konce října 2007 nakoupí 750 kusů s opcí na dalších 150 kusů do konce roku 2007.

* Celkovou opravu mateřské školy v ulici Řásnovka připravuje radnice Prahy 1. Náklady se odhadují na deset milionů korun. Během rekonstrukce má dojít také k modernizaci kuchyně a k úpravě zahrady školky včetně herních prvků.

* Obnova opláštění a vzduchotechniky čeká zimní stadion v Táboře. Tamní radnice začala vybírat dodavatele stavebních prací. Předpokládaná cena zakázky činí 17,5 milionu korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít