Veřejné zakázky

20. března 2006, 00:00 - (pk)
20. března 2006, 00:00

* Jazykové kurzy anglického jazyka pro své zaměstnance poptává pražská Nemocnice na Homolce. Konkrétně se jedná o zajištění skupinové výuky pro 270 osob ve 40 skupinách a individuální výuky pro 90 osob, v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně po 45 minutách po dobu 10 měsíců počínaje letošním zářím.

* Zajištění vydavatelského servisu časopisu Národní pojištění je předmětem veřejné zakázky, kterou chce Česká správa sociálního zabezpečení vypsat na začátku letošního září. Konkrétně jde o výběr předplatného, správu předplatného kmene, marketingové aktivity, grafické zpracování, tisk a distribuci.

* Budova zastupitelského úřadu České republiky v Londýně projde rekonstrukcí za 220 milionů korun. Na konci letošního září chce ministerstvo zahraničních věcí vypsat veřejnou zakázku na stavební práce. Rekonstrukce má skončit do konce října 2008.

* Jídelní kupony (stravenky) pro své zaměstnance nakoupí Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Stravenky musí mít platné na území celé republiky.

* Rekonstrukce jeviště a technického zázemí brněnského Janáčkova divadla za zhruba 20 milionů korun se uskuteční letos v létě. Firmu, která rekonstrukci provede, vybere v nejbližších týdnech vedení města ve výběrovém řízení. V budoucnu se plánuje také rekonstrukce hlediště a dalších prostor. Objekt potřebuje i nové topení, opravu rozvodů vody, elektřiny a také modernizaci výtahů.

* Výstavbu golfového hřiště v Lázních Kynžvart chystá sdružení Mladý golf na Královské Vartě. Součástí zakázky je vybudování hřiště včetně drenáží a zavlažovacího zařízení, komunikací a osvětlení. Výstavba bude realizována ve dvou etapách (2 x 9 jamek); druhá etapa bude uskutečněna za předpokladu získání finančních prostředků. Předpokládaná cena první části činí 120 milionů korun.

* Opravu a modernizaci základní školy Velké Losiny plánuje tamní radnice. Nyní vybírá firmu, která zajistí opravy a zateplení fasád včetně výměny oken, opravy krytiny, sanace vlhkého zdiva, opravy hygienických zařízení, částečně nové rozvody ZTI a nové zařizovací předměty, opravu podlah i rekonstrukci zpevněných ploch před školou. Investice se pohybuje kolem 25 milionů korun.

* Klimatizační zařízení si chce pořídit Česká správa sociálního zabezpečení pro svou centrálu i jednotlivé úřady v regionech. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 17 milionů korun.

* Marketingovou kampaň v Izraeli chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Jedná se o propagaci České republiky jako zajímavé turistické destinace (včetně poskytování turistických informací veřejnosti). Podrobnosti k soutěži mají být známé od poloviny června.

* Kožené rukavice nakoupí Policejní prezídium. V letech 2006-2008 má zájem celkem o téměř 60 tisíc párů.

* O LCD monitory má zájem ministerstvo průmyslu a obchodu. Do konce října 2007 nakoupí 750 kusů s opcí na dalších 150 kusů do konce roku 2007.

* Celkovou opravu mateřské školy v ulici Řásnovka připravuje radnice Prahy 1. Náklady se odhadují na deset milionů korun. Během rekonstrukce má dojít také k modernizaci kuchyně a k úpravě zahrady školky včetně herních prvků.

* Obnova opláštění a vzduchotechniky čeká zimní stadion v Táboře. Tamní radnice začala vybírat dodavatele stavebních prací. Předpokládaná cena zakázky činí 17,5 milionu korun.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu…
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na nerovnosti i riziko kolize
Technologie
Seznam zruší své legendární mapy. Ale ne ty, které myslíte
Tahle zahnutá výloha je ve skutečnosti obří flexibilní OLED panel od LG
Stahujte zdarma zombie co-op řežbu Killing Floor. Ale musíte si pospíšit
Intel zlevnil všechny Xeony Phi. Nejvýkonnější modely víc než o polovinu
Steam rozjel letní výprodeje her. Nákupní horečku mu ale překazili „hackeři“
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít