Veřejné zakázky

20. března 2006, 00:00 - (pk)
20. března 2006, 00:00

* Jazykové kurzy anglického jazyka pro své zaměstnance poptává pražská Nemocnice na Homolce. Konkrétně se jedná o zajištění skupinové výuky pro 270 osob ve 40 skupinách a individuální výuky pro 90 osob, v rozsahu dvou vyučovacích hodin týdně po 45 minutách po dobu 10 měsíců počínaje letošním zářím.

* Zajištění vydavatelského servisu časopisu Národní pojištění je předmětem veřejné zakázky, kterou chce Česká správa sociálního zabezpečení vypsat na začátku letošního září. Konkrétně jde o výběr předplatného, správu předplatného kmene, marketingové aktivity, grafické zpracování, tisk a distribuci.

* Budova zastupitelského úřadu České republiky v Londýně projde rekonstrukcí za 220 milionů korun. Na konci letošního září chce ministerstvo zahraničních věcí vypsat veřejnou zakázku na stavební práce. Rekonstrukce má skončit do konce října 2008.

* Jídelní kupony (stravenky) pro své zaměstnance nakoupí Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Stravenky musí mít platné na území celé republiky.

* Rekonstrukce jeviště a technického zázemí brněnského Janáčkova divadla za zhruba 20 milionů korun se uskuteční letos v létě. Firmu, která rekonstrukci provede, vybere v nejbližších týdnech vedení města ve výběrovém řízení. V budoucnu se plánuje také rekonstrukce hlediště a dalších prostor. Objekt potřebuje i nové topení, opravu rozvodů vody, elektřiny a také modernizaci výtahů.

* Výstavbu golfového hřiště v Lázních Kynžvart chystá sdružení Mladý golf na Královské Vartě. Součástí zakázky je vybudování hřiště včetně drenáží a zavlažovacího zařízení, komunikací a osvětlení. Výstavba bude realizována ve dvou etapách (2 x 9 jamek); druhá etapa bude uskutečněna za předpokladu získání finančních prostředků. Předpokládaná cena první části činí 120 milionů korun.

* Opravu a modernizaci základní školy Velké Losiny plánuje tamní radnice. Nyní vybírá firmu, která zajistí opravy a zateplení fasád včetně výměny oken, opravy krytiny, sanace vlhkého zdiva, opravy hygienických zařízení, částečně nové rozvody ZTI a nové zařizovací předměty, opravu podlah i rekonstrukci zpevněných ploch před školou. Investice se pohybuje kolem 25 milionů korun.

* Klimatizační zařízení si chce pořídit Česká správa sociálního zabezpečení pro svou centrálu i jednotlivé úřady v regionech. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 17 milionů korun.

* Marketingovou kampaň v Izraeli chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Jedná se o propagaci České republiky jako zajímavé turistické destinace (včetně poskytování turistických informací veřejnosti). Podrobnosti k soutěži mají být známé od poloviny června.

* Kožené rukavice nakoupí Policejní prezídium. V letech 2006-2008 má zájem celkem o téměř 60 tisíc párů.

* O LCD monitory má zájem ministerstvo průmyslu a obchodu. Do konce října 2007 nakoupí 750 kusů s opcí na dalších 150 kusů do konce roku 2007.

* Celkovou opravu mateřské školy v ulici Řásnovka připravuje radnice Prahy 1. Náklady se odhadují na deset milionů korun. Během rekonstrukce má dojít také k modernizaci kuchyně a k úpravě zahrady školky včetně herních prvků.

* Obnova opláštění a vzduchotechniky čeká zimní stadion v Táboře. Tamní radnice začala vybírat dodavatele stavebních prací. Předpokládaná cena zakázky činí 17,5 milionu korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít