Veřejné zakázky

27. března 2006, 00:00 - (pk)
27. března 2006, 00:00

* Outsourcing provozu informačních systémů chystá státní příspěvková organizace Český normalizační institut. Součástí zakázky je správa sítě, serverů, koncových zařízení, aplikací, antivirů a antispamů, zálohování, helpdesk a evidence používaného software. Podrobnosti budou známy od konce června.

* Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla pro vozidla Policie České republiky je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem vnitra. Smlouva bude uzavřena na období let 2007-2008.

* Nové notebooky koupí Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Jedná se jednak o 25 kusů pro běžnou kancelářskou práci, jednak o 50 kusů mobilní náhrady PC s univerzálním použitím a dlouhou dobou běhu na baterie. Škola požaduje minimálně tříletý bezplatný servis do jednoho pracovního dne v místě instalace beze změny hardwarové konfigurace.

* Provozování Justičního areálu Na Míčánkách a zajištění konkrétních činností Facility Managementu tohoto areálu je předmětem veřejné zakázky ministerstva spravedlnosti. Smlouva bude uzavřena na dobu čtyř let.

* Moderní informační systém připravuje svazek obcí Zlatý vrch, sdružující Dobev, Heřmaň, Kestřany, Putim, Ražice, Skály a Drahonice. Nyní hledá firmu, která vybuduje infrastrukturu pro připojení domácností k internetu a bezdrátový rozhlas včetně napojení na integrovaný záchranný systém. Součástí zakázky je také vznik portálu zlatyvrch.net.

* Rekonstrukci pasáže Laguna plánuje radnice ve Zlíně. Cílem je přeměna stávajícího nepřitažlivého průchodu v centru města na plnohodnotnou pasáž. Vznikne zde například denní kavárna, restaurace či menší obchody. Rekonstrukce by se měla uskutečnit od letošního července do konce listopadu 2007. Výběrová řízení na obsazení prostor v pasáži chce radnice provést ještě před zahájením stavby, aby si je budoucí nájemci mohli upravit podle svých potřeb.

* Pracovní stanice včetně monitorů (400+400 kusů) nakoupí Západočeská univerzita v Plzni.

* Rekonstrukci budovy Pedagogické fakulty v Myslíkově ulici letos uskuteční pražská Univerzita Karlova. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 34 milionů korun.

* Výpočetní techniku a další technické prostředky pro aplikaci APOST nakoupí Česká pošta. Má zájem o 430 serverů, 700 PC klientů, 850 tiskáren, 500 snímačů čárového kódu a 170 váh.

* Pevné telefonní linky (hlasové služby) pro krajský úřad Plzeňského kraje možná zajistí jiný operátor. Úřad chce 1. května vyhlásit výběrové řízení na poskytovatele těchto služeb na další období.

* Poskytování právních služeb pro oblast sociálních věcí a zdravotnictví je předmětem veřejné zakázky vypsané krajským úřadem Plzeňského kraje.

* Kruhový objezd vznikne zřejmě ještě letos na místě rušné křižovatky v centru Uherského Brodu. Výstavba si vyžádá asi deset milionů korun. Křižovatka ulic Neradice, Horní Valy a Dolní Valy leží na silnici spojující Uherský Brod například s Uherským Hradištěm či Luhačovicemi. Jde o jednu z nejvytíženějších křižovatek ve městě.

* Vytváření videoprojekcí ze zasedání Zastupitelstva města Zlína a jejich odbavování v přímém přenosu (infokanál) je předmětem veřejné zakázky vypsané zlínským magistrátem. Součástí je také archivace záznamů. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje letošním červencem.

* Polygrafická výroba časopisů a jejich dodávka je předmětem veřejné zakázky ministerstva obrany. Jedná se celkem o 72 vydání čtrnáctidenníku A-Report a 12 vydání čtvrtletníku Czech Armed Forces Today v období za 36 měsíců.

* Zámek v Kolíně projde kompletní rekonstrukcí. Stavební práce začnou v červenci a mají skončit na jaře 2007. Tamní radnice začala vybírat firmu, která akci provede.

* Rekonstrukci základní školy chystá obec Určice na Prostějovsku. Stavební firmy mohou usilovat o zakázku v předpokládané hodnotě 13 milionů korun bez DPH.

* Městskou hromadnou dopravu v Klášterci nad Ohří zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Jedná se o provozování dvou linek. Dopravní technika musí být na příslušné úrovni a odpovídat potřebám moderní dopravy ve městě. Smlouva bude uzavřena na dobu 7-10 let.

* Univerzitní park ve Zlíně projde rekonstrukcí. Dojde také k doplnění komunikační sítě a vytvoření ústředního prostoru parku, který bude mít společenskou a ideovou vazbu na univerzitu.

* Rekonstrukci základní školy chystá obec Určice na Prostějovsku. Stavební firmy mohou usilovat o zakázku v předpokládané hodnotě 13 milionů korun bez DPH.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Auta
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji…
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a nyní slaví 40 let
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Technologie
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Lara Croft opět míří do kin. Podívejte se na první ukázku nového Tomb Raidera
Vivaldi vyšel v nové verzi. Zlepšuje prohlížeč obrázků a správce stahování
Malá dávka oprav a možnost pokračovat ve čtení článků na počítači [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít