VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

06. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
06. listopadu 2006, 00:00

Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení. Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu.

 • Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení.
 • Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu. Vybraná firma zajistí vedle projektu také jeho implementaci včetně dodávky hardware a software, zajistí také následnou servisní podporu.
 • Zpracovatele odpadů hledá vsetínská radnice. Vítěz tendru bude zároveň zajišťovat odpadové hospodářství ve městě. Radnice očekává, že za tyto služby zaplatí v letech 2007 až 2022 zhruba 180 milionů korun. Samotné centrum na zpracování odpadů se začne stavět příští rok v průmyslové zóně v městské části Bobrky, investice si vyžádá 200 milionů korun.
 • Přístavba čeká budovu gymnázia na brněnské Třídě kapitána Jaroše. Za maximálně 49,5 milionů korun má vybraná firma zajistit přístavbu školní budovy a tělocvičny, půdní vestavbu a další stavební úpravy.
 • Náhradní díly pro automobily značky Ford, VW-Audi a Škoda bude v roce 2007 pro ministerstvo vnitra dodávat vítěz veřejné soutěže.
 • Opravu komunikací na území Krkonošského národního parku zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané správou parku. Oprava přijde zhruba na 12,8 milionu korun.
 • Pozáruční servis přenosových zařízení VANGUARD zajistí firma vybraná ministerstvem vnitra. Jedná se o preventivní prohlídky, opravy poruch a podporu na celém území České republiky.
 • Na zpracování projektů pro investice vydá město Aš v příštím roce sedm milionů korun. Radnice chce připravit například projekt úprav Hlavní ulice a Goethova náměstí, Tyršova domu, veřejných prostranství v Doubravě nebo přestavby hasičské zbrojnice na obchody. Se zahájením velké investice město v příštím roce nepočítá, chce se zaměřit právě na přípravu projektů pro dotace.
 • Různé kovové výrobky podle výkresové dokumentace dodá Dopravnímu podniku Ostrava vítěz veřejné zakázky za 13 milionů korun.
 • Výměna oken a vnějších dveří čeká devět základních škol v Kladně. Tamní radnice vypsala veřejnou zakázku za 35 milionů korun.
 • Komplexní servis zdravotnického prádla zajistí firma, vybraná Fakultní nemocnicí Na Bulovce v Praze 8. Denně se jedná v průměru o tři tuny, ročně zhruba 765 tun (z toho 92 tun personálního a 673 tun nemocničního prádla).
 • Sanační opatření k nápravě staré ekologické zátěže na bývalé základně Sovětské armády v Rapotíně u Šumperka provede firma, která uspěje v soutěži ministerstva životního prostředí.
 • Plovoucí ubytování pro lidi bez domova vybuduje firma, vybraná pražským magistrátem. Uchazeč má dodat plovoucí zařízení určené pro nouzové, příležitostné poskytnutí noclehu a souvisejících nezbytných sociálních služeb poskytovaných sociálně potřebným lidem bez domova. Zařízení musí vyhovovat celoročnímu provozu. Může jít jak o novou konstrukci, tak i o modernizací či přestavbu již existujícího zařízení. Předpokládaná hodnota zakázky je 17,7 milionu korun.
 • Odkanalizování obce Dobrotice a Žopy jednotnou kanalizační sítí je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Holešově. Předpokládaná hodnota zakázky je 49,6 milionu korun bez DPH.
 • Stravování pro vojáky, občanské zaměstnance a důchodce je předmětem veřejné zakázky ministerstva obrany. Jedná se o snídaně, obědy i večeře na třech místech Prahy, v Hradci Králové a v Táboře.
 • Rekonstrukci objektu v areálu bechyňského letiště chystá ministerstvo obrany. Dvoupodlažní budova se promění na kanceláře.
 • Úklidové služby v budově ministerstva zdravotnictví zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Třípodlažní dům s 25 bytovými jednotkami ve městě Stříbro postaví firma, vybraná tamní radnicí. Předpokládaná cena (včetně okolních úprav) je 30 milionů korun.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy na území Královehradeckého kraje zajistí vítěz zakázky vypsané Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. Samostatná zakázka se pak týká Pardubického kraje.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Auta
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla…
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Galerie: Co všechno vás čeká v běžném provozu, když si pořídíte Ladu Niva?
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s novým tříválcem
Technologie
Nordic Telecom letos vypne CDMA. Než vybuduje LTE, přesune zákazníky k O2
Malý iPhone SE nebyl nikdy takhle levný. Operátoři šli s cenou výrazně níž než Apple
Xiaomi by mohlo nabídnout bezdrátové nabíjení. Zapojilo se do vývoje Qi
Shigeru Kumekawa: nová Bravia A1 je nabitá tou nejlepší technologií, říká prezident Sony Europe (rozhovor)
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít