VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

06. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
06. listopadu 2006, 00:00

Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení. Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu.

 • Rozhlasová a televizní laboratoř Univerzity Karlovy v pražské Celetné ulici projde rekonstrukcí. Součástí zakázky za 26,6 milionu korun je i dodávka kompletního technologického vybavení.
 • Projekt datové sítě SAN je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem průmyslu a obchodu. Vybraná firma zajistí vedle projektu také jeho implementaci včetně dodávky hardware a software, zajistí také následnou servisní podporu.
 • Zpracovatele odpadů hledá vsetínská radnice. Vítěz tendru bude zároveň zajišťovat odpadové hospodářství ve městě. Radnice očekává, že za tyto služby zaplatí v letech 2007 až 2022 zhruba 180 milionů korun. Samotné centrum na zpracování odpadů se začne stavět příští rok v průmyslové zóně v městské části Bobrky, investice si vyžádá 200 milionů korun.
 • Přístavba čeká budovu gymnázia na brněnské Třídě kapitána Jaroše. Za maximálně 49,5 milionů korun má vybraná firma zajistit přístavbu školní budovy a tělocvičny, půdní vestavbu a další stavební úpravy.
 • Náhradní díly pro automobily značky Ford, VW-Audi a Škoda bude v roce 2007 pro ministerstvo vnitra dodávat vítěz veřejné soutěže.
 • Opravu komunikací na území Krkonošského národního parku zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané správou parku. Oprava přijde zhruba na 12,8 milionu korun.
 • Pozáruční servis přenosových zařízení VANGUARD zajistí firma vybraná ministerstvem vnitra. Jedná se o preventivní prohlídky, opravy poruch a podporu na celém území České republiky.
 • Na zpracování projektů pro investice vydá město Aš v příštím roce sedm milionů korun. Radnice chce připravit například projekt úprav Hlavní ulice a Goethova náměstí, Tyršova domu, veřejných prostranství v Doubravě nebo přestavby hasičské zbrojnice na obchody. Se zahájením velké investice město v příštím roce nepočítá, chce se zaměřit právě na přípravu projektů pro dotace.
 • Různé kovové výrobky podle výkresové dokumentace dodá Dopravnímu podniku Ostrava vítěz veřejné zakázky za 13 milionů korun.
 • Výměna oken a vnějších dveří čeká devět základních škol v Kladně. Tamní radnice vypsala veřejnou zakázku za 35 milionů korun.
 • Komplexní servis zdravotnického prádla zajistí firma, vybraná Fakultní nemocnicí Na Bulovce v Praze 8. Denně se jedná v průměru o tři tuny, ročně zhruba 765 tun (z toho 92 tun personálního a 673 tun nemocničního prádla).
 • Sanační opatření k nápravě staré ekologické zátěže na bývalé základně Sovětské armády v Rapotíně u Šumperka provede firma, která uspěje v soutěži ministerstva životního prostředí.
 • Plovoucí ubytování pro lidi bez domova vybuduje firma, vybraná pražským magistrátem. Uchazeč má dodat plovoucí zařízení určené pro nouzové, příležitostné poskytnutí noclehu a souvisejících nezbytných sociálních služeb poskytovaných sociálně potřebným lidem bez domova. Zařízení musí vyhovovat celoročnímu provozu. Může jít jak o novou konstrukci, tak i o modernizací či přestavbu již existujícího zařízení. Předpokládaná hodnota zakázky je 17,7 milionu korun.
 • Odkanalizování obce Dobrotice a Žopy jednotnou kanalizační sítí je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Holešově. Předpokládaná hodnota zakázky je 49,6 milionu korun bez DPH.
 • Stravování pro vojáky, občanské zaměstnance a důchodce je předmětem veřejné zakázky ministerstva obrany. Jedná se o snídaně, obědy i večeře na třech místech Prahy, v Hradci Králové a v Táboře.
 • Rekonstrukci objektu v areálu bechyňského letiště chystá ministerstvo obrany. Dvoupodlažní budova se promění na kanceláře.
 • Úklidové služby v budově ministerstva zdravotnictví zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Třípodlažní dům s 25 bytovými jednotkami ve městě Stříbro postaví firma, vybraná tamní radnicí. Předpokládaná cena (včetně okolních úprav) je 30 milionů korun.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy na území Královehradeckého kraje zajistí vítěz zakázky vypsané Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. Samostatná zakázka se pak týká Pardubického kraje.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít