VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

12. února 2007, 00:00 - (jbn)
12. února 2007, 00:00

Přístavbu nového objektu potřebuje zajistit Fakultní nemocnice U svaté Anny v Brně. Budova má sloužit pro lineární urychlovač a musí navazovat na stávající pracoviště lineárního urychlovače a pracoviště s kobaltovou ozařovnou. Přístavba obsahuje ozařovnu, ovladovnu, čekárnu, recepci, svlékací boxy, skladové prostory a novou redukční stanici O2.

 • Zázemí pro lékaře a fyziologická místnost umožní spolupráci při plánování vyšetření neurochirurgických pacientů. Spojení: Martin Ondroušek, tel: 543 183 283.
 • Zájem o úklid. Provádění komplexních pravidelných uklízecích služeb, včetně přidružených služeb v určených prostorách potřebuje zabezpečit Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje. Spojení: Ivo Mareš, tel: 585 544 200.
 • Stavební práce na Labi zadá státní podnik Povodí Labe. Jde o obnovení kapacity a základních parametrů koryta odtěžením povodňových nánosů v prostoru Klavary a oprava obou břehů v podjezí vodního díla. Odvoz povodňových nánosů bude proveden s využitím vodní cesty a nánosy budou následně trvale uloženy na skládku v Kolíně. Spojení: Štěpánka Kozlová, tel: 495 088 739.
 • Pro výkon správy tepelných zdrojů hledá firmu hlavní město Praha. Rámcové vymezení tepelných zdrojů, kterých se předmět této veřejné zakázky týká, je uvedeno v kvalifikační dokumentaci. Spojení: Pavel Jirka, tel: 224 318 907.
 • Služby mobilního operátora využije Český metrologický úřad v Brně. Jde o SIM karty, volání do sítí mobilních operátorů, volání do pevné sítě, textová služba SMS, služba MMS, SIM karty pro GSM brány, datové služby, doplňkové služby, v případě potřeby zadavatele obměna části ze stávajících mobilních telefonů (v současné době je užíváno zhruba 150 SIM karet, z toho dvě jsou určeny pro GSM brány, ostatní jsou užívány v mobilních telefonech). Spojení: Jiří Baudys, tel: 541 215 273.
 • Plzenští hasiči nakoupí benzin. Dodávky benzinu automobilového bezolovnatého s nejméně oktanovým číslem 95 do jednotlivých nadzemních i podzemních úložišť v rámci Plzeňského kraje (Plzeň-Košutka, Klatovy) eventuálně i jiných skladů nasmlouvá Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje. Tyto dodávky budou realizovány po dobu 4 let od podpisu smlouvy. Spojení: Iveta Rutertová, tel: 950 330 295.
 • Praní prádla včetně oprav, čištění a dopravy chce zajistit Nemocnice Jihlava. Zařízení variantně požaduje i předložení návrhu na komplexní servis zdravotnického prádla a operačního krytí. Fakturace bude probíhat měsíčně a lhůta splatnosti faktur bude minimálně 120 dnů ode dne doručení faktury. Spojení: Alexander Filip, tel.: 567 157 626.
 • Zajištění dvou konferencí požaduje české ministerstvo zahraničních věcí. Cílem akce je organizace plenárních zasedání v termínu 10. až 13. června a 2. až 5. prosince 2007. Jedná se o kompletní zajištění, včetně doplňkových služeb. Spojení: Martin Bělohlávek, tel: 224 182 813.
 • Kationaktivní asfaltovou emulzi v množství zhruba 800 tun na letošní rok potřebuje odebrat Správa silnic Moravskoslezského kraje. Spojení: Jan Lukšo, tel: 595 135 911.
 • Přestavbu statku a rekonstrukci dalších objektů ve středních Čechách, včetně stavebních prací na rozloze zhruba 10 hektarů zadá stavebním firmám společnost Fokus Praha. Spojení: Hana Krbcová, tel: 284 680 155.
 • Odměnu za správu nemovitosti vypočtenou souhrnem odměn za 48 měsíců, které budou hrazeny správci, nabízí Město Kyjov. Uvedená předpokládaná hodnota plnění je provize správce a platby za ubytování vybrané od klientů za 48 měsíců. Spojení: František Lukl, tel: 518 697 401.
 • Dodávku pohonných hmot pro cestmistrovství: Běstovice, Lanškroun, Chrudim, Luže a Třemošnice požaduje Správa a údržba silnic Pardubického kraje. Jde o celkem 245 tisíc litrů motorové nafty. Spojení: Kamila Filípková, tel: 466 052 718.
 • Dílčí dodávky diagnostických proužků pro elektronické glukometry a výpůjčku funkčního systému glukometrů potřebuje zabezpečit Fakultní nemocnice Brno. Spojení: Petr Pernica, tel: 532 232 798.
 • Zajištění stravování požaduje Ostravská univerzita. Jde o výroby a výdeje obědů a večeří, a to včetně doplňkových stravovacích služeb v prostorách pronajatých poskytovateli, nacházejících se v objektu menzy Reální v Ostravě 1, Moravská Ostrava a v objektu kolejí Hladnov. Spojení: Jan Lenert, tel: 597 460 173.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít