VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

09. října 2006, 00:00 - (pk)
09. října 2006, 00:00

Osobní automobily koupí Česká správa sociálního zabezpečení. Má zájem o tři limuzíny nižší střední třídy a 31 vozů combi nižší střední třídy (27 aut s výkonem 75 kW a čtyři vozy s výkonem 55 kW).Zajištění zimní a běžné letní údržby silnic první třídy je předmětem několika soutěží, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic.

  • Osobní automobily koupí Česká správa sociálního zabezpečení. Má zájem o tři limuzíny nižší střední třídy a 31 vozů combi nižší střední třídy (27 aut s výkonem 75 kW a čtyři vozy s výkonem 55 kW).

Zajištění zimní a běžné letní údržby silnic první třídy je předmětem několika soutěží, vypsaných Ředitelstvím silnic a dálnic. Vítězné firmy získají smlouvy na sedm let, počínaje lednem 2007. Zakázky se týkají okresů Tachov, Plzeňsever, Plzeň-město, Plzeň-jih, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Karlovy Vary, Sokolov a Cheb.

  • Osobní počítače a monitory koupí ministerstvo zemědělství. Rámcovou smlouvu s vítězem tendru uzavře na tři roky. Ministerstvo zemědělství předpokládá nákup 1700 PC a 1700 monitorů (nejde o počítačové sestavy).

Optimalizaci trati Bystřice nad Olší - Český Těšín chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Nyní hledá firmu, která zpracuje projekt (dokumentaci pro stavební povolení) a zajistí výkon autorského dozoru.

  • O kamerový systém má zájem brněnský magistrát. Součástí zakázky v předpokládané hodnotě 45 milionů korun je dodávka, instalace a servis 18 kamer, pěti videoserverů, jedné projekční a dvou monitorovacích stěn, včetně vybudování přenosových tras. * Poskytování telekomunikačních služeb pro statutární město Brno zajistí vítěz veřejné zakázky. Součástí je i zajištění vysokorychlostního připojení k internetu formou ADSL.

Klimatizační zařízení nakoupí Česká správa sociálního zabezpečení pro své serverovny, klientská centra a čekárny pro klienty po celé republice.

  • Celkové odbahnění rybníka a odstranění přebytečné vrstvy nánosu až na původní dno je předmětem zakázky, jejíhož zhotovitele vybírá společnost Rybářství Rychvald. Předpokládaná cena činí 15,5 milionu korun.

Výstavbu mateřské školy s jídelnou zajistí vítěz veřejné zakázky obce Ostrov na Lanškrounsku. Součástí zakázky za 20 milionů korun jsou i související venkovní úpravy.

  • Obnovu rybníka Dlouhý u Čakova zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané společností Rybářství Hluboká. Odstranění nánosů, oprava hráze a výpustního objektu, oprava bezpečnostního přelivu a vybudování nového bezpečnostního přelivu přijdou na téměř 20 milionů korun.

Projektovou dokumentaci pro územní řízení související s projektem „Zlepšení kvality vod v povodí řeky Třebovky“ zpracuje firma, kterou hledá společnost TEPVOS z Ústí nad Orlicí. Součástí zakázky za 12 milionů korun je také zpracování žádosti o dotace z Fondu soudržnosti Evropské unie.

  • Zajištění kurzů českého jazyka pro azylanty a osoby požívající takzvané doplňkové ochrany je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Smlouva s vítězem bude uzavřena na dobu tří let, počínaje lednem 2007. Kurzy se uskuteční na několika místech republiky.

Rekonstrukce pohonů dvou polárních jeřábů SKET 320t v Jaderné elektrárně Temelín je předmětem veřejné zakázky společnosti ČEZ. Předpokládaná hodnota zakázky je 42,1 milionu korun bez DPH.

  • Novou internetovou kavárnu pronajme Městský dům kultury Sokolov. Celkem bude v Hornickém domě k dispozici 12 počítačů pro placený přístup na internet.

Údržbu dětských hřišť, sportovišť a městského mobiliáře v majetku a správě města Kladna zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí.

  •  Zajištění enviromentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO) je předmětem veřejné zakázky vypsané Krajským úřadem Středočeského kraje. Vítěz má zajistit také naplňování Koncepce EVVO Středočeského kraje. Zakázka za 20 milionů korun je rozdělena na pět částí.

Bytový dům s 30 chráněnými byty za 44,5 milionu korun postaví firma, která uspěje v zakázce města Hulín.

  • Dodavatele stravovacích poukázek vybírá radnice v Novém Jičíně pro přibližně 220 zaměstnanců.

Výstavbu budovy Technologického parku a inkubátoru v Březně na Mladoboleslavsku zajistí vítěz zakázky za zhruba 36 milionů korun. Vypsala ji společnost s ručením omezeným Vyrtych.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Auta
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale…
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Seat Arona je přizvednutá Ibiza. Má být levnější než Juke
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s displejem jako BMW řady 7
Technologie
Windows Store přijde o mobilní edici Evernotu, ale přivítá grafický nástroj Paint.NET
Google Talk je mrtvý. Nedožil se ani 12 let
Počítače v klíčence už tu byly. InnSpire vytvořil PC integrované do kabelu
Nová generace karet GeForce bude založená na evoluci Pascalu. Volta a HBM2 jen v HPC?
Harry Potter slaví 20. výročí. Google vás provede slavnými lokacemi světa čar a kouzel
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít