veřejné zakázky

25. září 2006, 00:00 - (pk)
25. září 2006, 00:00

* Počítačové zpracovaní dat je předmětem veřejné zakázky ministerstva zemědělství. Konkrétně se jedná o shromažďování a zpracování údajů v informačním systému ústřední evidence. Podle zákona č. 154/2000 Sb.

 • Počítačové zpracovaní dat je předmětem veřejné zakázky ministerstva zemědělství. Konkrétně se jedná o shromažďování a zpracování údajů v informačním systému ústřední evidence. Podle zákona č. 154/2000 Sb. se musí jednat o právnickou osobu s majetkovou účastí státu a uznaných chovatelských sdružení. Vítěz podepíše smlouvu na zakázku v předpokládané ceně 140 milionů korun na období let 2007 a 2008.
 • Přestavbu rozestavěného objektu bývalého učňovského střediska zajistí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené radnicí města Opočno. Z tamní jídelny vznikne 26 bytových jednotek, z objektu tělocvičny pak 12 bytových jednotek. Byty v lokalitě Podzámčí jsou určeny pro příjmově vymezené osoby.
 • Rekonstrukci restaurace v Malesicích připravuje útvar investic plzeňského magistrátu. Jedná se o stavební úpravy objektu hospody s přilehlým sálem, které se budou týkat nového zastřešení obou částí objektu. Dále vznikne přístavba s novým sociálním zařízením, šatnou pro hosty a zázemím pro účinkující, která bude propojena novou chodbou s hlavním sálem. Předpokládaná cena zakázky přesahuje devět milionů korun.
 • Dodavatele elektrické energie do dvou odběrných míst vybírá Plzeňský kraj. V samostatné soutěži vybírá dodavatele pro rok 2007 také společnost Ostravské vodárny a kanalizace.
 • Výstavbu víceúčelové haly plánuje obec Podolí na Brněnsku. Za 26 milionů korun má vzniknout objekt o rozloze více než 10,3 tisíce metrů čtverečních a garáže o rozloze téměř 2,85 tisíce metrů čtverečních.
 • Vzdělávání zaměstnanců služeb zaměstnanosti je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené ministerstvem práce a sociálních věcí. Jedná se o rozvinutí a modernizaci vzdělávacího systému zaměstnanců za účelem zvýšení jejich

kvalifikační úrovně. Smlouva na zakázku v hodnotě téměř 40 milionů korun bude podepsána na období let 2007 a 2008.

 • Úpravy vzduchotechniky čekají objekt Kulturního centra Novodvorská v Praze 4. Tamní radnice vypsala zakázku za zhruba 6,8 milionu korun.
 • Vytvoření Národní soustavy povolání (NSP) zajistí vítěz veřejné zakázky ministerstva práce a sociálních věcí. NSP má prostřednictvím Národní soustavy kvalifikací založit systémový rámec pro oblast dalšího vzdělávání, stanovit vztahy mezi kvalifikací získanou v počátečním odborném vzdělávání a v dalším odborném vzdělávání a vytvořit pravidla pro vzájemný transfer kvalifikací v Česku a EU.
 • Na dodávku fiskálních tiskáren pro systém APOST uzavře Česká pošta smlouvu s vítězem veřejné zakázky za 75 milionů korun. Celkem firma nakoupí až 7500 těchto zařízení.
 • Rekonstrukci 36 místních komunikací plánuje do května 2008 uskutečnit radnice města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Na akci vypsala jedinou veřejnou zakázku v předpokládané ceně 145 milionů korun bez DPH. * Tiskařské služby poptává státní podnik Lesy České republiky. O vítězi zakázky v předpokládané hodnotě 100 milionů korun mají rozhodnout nabídnutá cena (55 procent hodnoticích kritérií) a kvalita tisku (45 procent). Součástí zakázky jsou také produkční služby, logistika a skladování.
 • Mediální služby v oblasti plánování a nákupu médií jsou předmětem další zakázky, vypsané státním podnikem Lesy České republiky. O vítězi zakázky v předpokládané hodnotě 150 milionů korun mají rozhodnout nabídnutá cena (70 procent hodnoticích kritérií) a kvalita vyhodnocování analýz (30 procent).
 • Nové dodávky koupí státní podnik Česká pošta. Co nejdříve chce koupit 33 kusů těchto silničních motorových vozidel, během čtyř let je pak možný nákup celkem až 430 kusů.
 • Stravovacího zařízení a kavárny se týká soutěž, vypsaná Zlínským krajem. Její náplní je zpracování návrhu na řešení uspořádání interiérů, vybavení a způsob provozu stravovacího zařízení a kavárny v budově „21“, tedy v sídle krajského úřadu v bývalém „baťovském“ areálu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít