Veřejné zakázky

31. července 2006, 00:00 - PETR KUČERA
31. července 2006, 00:00

* O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.

 • O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.
 • Novostavbu bytového domu pro seniory v Praze 6 - Střešovicích zajistí firma, kterou vybere radnice šesté pražské městské části. Dům bude mít jedno podzemní podlaží s garážovými stáními a čtyři nadzemní podlaží s malometrážními byty 1+kk a 2+kk. Předpokládaná hodnota zakázky činí 95 milionů korun.
 • O dodávku a servis vozidel má zájem Ředitelství silnic a dálnic. Jedná se jednak o vozy malé, střední i vyšší střední třídy.
 • Takzvané alkohotestery - měřiče množství alkoholu v dechu kontrolované osoby - nakoupí oddělení centrálních nákupů Policejního prezidia. Předpokládaná cena za 450 souprav přesahuje 12,6 milionů korun bez DPH.
 • Zajištění komplexního nakládání s komunálními odpady je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Litvínově. Smlouva bude uzavřena na období dvou let počínaje 1. lednem 2007.
 • O dodávku potravin a polotovarů pro školní jídelnu má zájem příspěvková organizace Školní jídelna, U Roháčových kasáren 19, Praha 10. Jedna veřejná zakázka se týká takzvaného koloniálu, druhá pak masných výrobků.
 • Rezidenci českého velvyslance v keňském Nairobi čeká rekonstrukce. Součástí jsou i venkovní úpravy inženýrských sítí, komunikací, úpravy zahrady a oplocení. Předpokládaná cena činí 23 milionů korun.
 • O mobilní plochu pro bruslení veřejnosti má zájem radnice v Havířově. Nyní hledá firmu, která zajistí dodávku a montáž této plochy, určené pro bruslení na klasických bruslích. Předpokládané rozměry činí 24×12 metrů, součástí musí být mantinely a ocelová mobilní podesta.
 • Výstavbu cyklostezky mezi Frymburkem a Lipnem zajistí firma, vybraná obecním úřadem v Lipně nad Vltavou. Součástí úseku v délce 2,8 kilometru budou i dvě parkovací plochy a veřejné osvětlení. Předpokládaná cena zakázky je 12,5 milionu korun.
 • Pořízení soustružnického centra je předmětem zakázky, vypsané akciovou společností První brněnská strojírna Třebíč. Centrum musí být schopno obrábět součásti hřídelového a přírubového charakteru.
 • Přenosné počítače (takzvané tablety) včetně aplikačního software pro bodový systém koupí ministerstvo vnitra pro útvary Policie České republiky. Cena 436 kusů včetně záručního servisu je odhadována na téměř 22 milionů korun.
 • Výstavbu polyfunkčního domu chystá městská část Praha - Dubeč. Součástí je 19 bytových jednotek, drobné provozovny služeb, tréninkové fotbalové hřiště s umělým povrchem, parkoviště a sadové úpravy včetně vybudování přírodní retenční nádrže (jezírko). Předpokládaná cena činí 80 milionů korun.
 • Rekonstrukce výtahů čeká objekty v areálu vojenských škol ve Vyškově. Zakázku vypsalo ministerstvo obrany. Od vítěze očekává zpracování prováděcí projektové dokumentace včetně obstarání pravomocného stavebního povolení. Vybraná firma pak zajistí také provedení kompletní rekonstrukce výtahů včetně dodávky, stavebních úprav a kolaudačního rozhodnutí.
 • Oprava vzletové a přistávací dráhy se uskuteční na letišti v Hradci Králové. Veřejnou zakázku vyhlásily Technické služby Hradec Králové, zájemci se mohou hlásit do 8. srpna.
 • Výstavbu dvaceti rodinných domů plánuje obec Nebanice na Chebsku. Stavební firmy mohou podávat nabídky do 7. srpna.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Auta
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na…
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Seat Arona je přizvednutá Ibiza. Má být levnější než Juke
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s displejem jako BMW řady 7
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Technologie
Nová generace karet GeForce bude založená na evoluci Pascalu. Volta a HBM2 jen v HPC?
Harry Potter slaví 20. výročí. Google vás provede slavnými lokacemi světa čar a kouzel
Nintendo už zase recykluje. Uvede novou verzi konzole SNES s 21 hrami
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít