Veřejné zakázky

31. července 2006, 00:00 - PETR KUČERA
31. července 2006, 00:00

* O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.

 • O výstavbu a provoz plánovaného akvaparku se postará vítěz veřejné zakázky, vyhlášené olomouckou radnicí. Firma se bude podílet také na financování. Celkové náklady investice, kterou město chce realizovat formou partnerství veřejného a soukromého sektoru, dosáhnou podle odhadů 450 milionů korun.
 • Novostavbu bytového domu pro seniory v Praze 6 - Střešovicích zajistí firma, kterou vybere radnice šesté pražské městské části. Dům bude mít jedno podzemní podlaží s garážovými stáními a čtyři nadzemní podlaží s malometrážními byty 1+kk a 2+kk. Předpokládaná hodnota zakázky činí 95 milionů korun.
 • O dodávku a servis vozidel má zájem Ředitelství silnic a dálnic. Jedná se jednak o vozy malé, střední i vyšší střední třídy.
 • Takzvané alkohotestery - měřiče množství alkoholu v dechu kontrolované osoby - nakoupí oddělení centrálních nákupů Policejního prezidia. Předpokládaná cena za 450 souprav přesahuje 12,6 milionů korun bez DPH.
 • Zajištění komplexního nakládání s komunálními odpady je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Litvínově. Smlouva bude uzavřena na období dvou let počínaje 1. lednem 2007.
 • O dodávku potravin a polotovarů pro školní jídelnu má zájem příspěvková organizace Školní jídelna, U Roháčových kasáren 19, Praha 10. Jedna veřejná zakázka se týká takzvaného koloniálu, druhá pak masných výrobků.
 • Rezidenci českého velvyslance v keňském Nairobi čeká rekonstrukce. Součástí jsou i venkovní úpravy inženýrských sítí, komunikací, úpravy zahrady a oplocení. Předpokládaná cena činí 23 milionů korun.
 • O mobilní plochu pro bruslení veřejnosti má zájem radnice v Havířově. Nyní hledá firmu, která zajistí dodávku a montáž této plochy, určené pro bruslení na klasických bruslích. Předpokládané rozměry činí 24×12 metrů, součástí musí být mantinely a ocelová mobilní podesta.
 • Výstavbu cyklostezky mezi Frymburkem a Lipnem zajistí firma, vybraná obecním úřadem v Lipně nad Vltavou. Součástí úseku v délce 2,8 kilometru budou i dvě parkovací plochy a veřejné osvětlení. Předpokládaná cena zakázky je 12,5 milionu korun.
 • Pořízení soustružnického centra je předmětem zakázky, vypsané akciovou společností První brněnská strojírna Třebíč. Centrum musí být schopno obrábět součásti hřídelového a přírubového charakteru.
 • Přenosné počítače (takzvané tablety) včetně aplikačního software pro bodový systém koupí ministerstvo vnitra pro útvary Policie České republiky. Cena 436 kusů včetně záručního servisu je odhadována na téměř 22 milionů korun.
 • Výstavbu polyfunkčního domu chystá městská část Praha - Dubeč. Součástí je 19 bytových jednotek, drobné provozovny služeb, tréninkové fotbalové hřiště s umělým povrchem, parkoviště a sadové úpravy včetně vybudování přírodní retenční nádrže (jezírko). Předpokládaná cena činí 80 milionů korun.
 • Rekonstrukce výtahů čeká objekty v areálu vojenských škol ve Vyškově. Zakázku vypsalo ministerstvo obrany. Od vítěze očekává zpracování prováděcí projektové dokumentace včetně obstarání pravomocného stavebního povolení. Vybraná firma pak zajistí také provedení kompletní rekonstrukce výtahů včetně dodávky, stavebních úprav a kolaudačního rozhodnutí.
 • Oprava vzletové a přistávací dráhy se uskuteční na letišti v Hradci Králové. Veřejnou zakázku vyhlásily Technické služby Hradec Králové, zájemci se mohou hlásit do 8. srpna.
 • Výstavbu dvaceti rodinných domů plánuje obec Nebanice na Chebsku. Stavební firmy mohou podávat nabídky do 7. srpna.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
OECD: Jak vysoké je maximální zdanění na straně zaměstnance?
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
AdwCleaner 7.0 odhalí více breberek a skenuje rychleji
Projekt otevřeného ne-x86 počítače žije. Talos II bude ještě letos, s IBM Power9 a za míň
OneDrive rozšiřuje zálohování starších verzí na všechny typy souborů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít