VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

30. dubna 2007, 00:00 - (jbn)
30. dubna 2007, 00:00

Ostrahu svých objektů potřebuje zajistit od listopadu letošního roku Dopravní podnik Ostrava. Kontakt: Iva Babišová, ibabisova@dpo.cz, tel.: 597 401 578. Správu parkovacích míst, včetně údržby automatů na zónách placeného stání zadá externí firmě Magistrát hlavního města Praha.

 • Ostrahu svých objektů potřebuje zajistit od listopadu letošního roku Dopravní podnik Ostrava. Kontakt: Iva Babišová, ibabisova@dpo.cz, tel.: 597 401 578.
 • Správu parkovacích míst, včetně údržby automatů na zónách placeného stání zadá externí firmě Magistrát hlavního města Praha. Součástí zakázky je i dodávka kontrolních čteček pro potřeby Městské policie. Kontakt: Libor Šíma, Libor. Sima@cityofprague.cz, tel.: 236 004 450.
 • Odkanalizování obcí Zlechov, Tupesy a Břestek profinancuje Svazek obcí „Čistý Zlechovský potok“. Kontakt: Iva Madarászová, iva.madaraszova@apinvesting.cz, tel.: 541 426 060.
 • Projekt na vyčištění horního toku Labe a výběr zhotovitele zakázky potřebuje zajistit město Vrchlabí. Kontakt: Bohumila Břešťovská, brestovskabohumila@muvrchlabi.cz, tel.: 499 405 332.
 • Kráčející rypadla (dva kusy) koupí Povodí Vltavy. Součástí dodávky by měla být kompletní výbava a příslušné nástavce (drapák, lžíce a podobně). Kontakt: Jakub Weis, weis@pvl.cz, tel.: 221 401 476.
 • Stavební úpravy, opravy, nové zastřešení a změna užívání některých částí potřebuje stávající požární stanice ve Valašských Kloboukách. Současně proběhne i vybudování výcvikového protiplynového polygonu. Kontakt: Petr Židlík, petr.zidlik@zlk.izscr.cz, tel.: 950 670 432.
 • Hardware pro primární i záložní centrum koupí Český úřad zeměměřický a katastrální v Praze. Součástí je i dodávka odpovídajícícho software. Kontakt: Vít Suchánek, vit.suchanek@cuzk.cz, tel.: 284 041 224. * Stabilizaci koryta řeky Oslavičky (povodí Dyje) zaplatí Lesy ČR. Půjde o práci s kamennou rovnaninou, vybudování 13 pasů, jednoho prahu a jednoho stupně z kamene. Kontakt: Aleš Reitoral, ost52@lesycr.cz, tel.: 724 523 992.
 • Výrobní halu na montáž lisovaných plastových výrobků a dvoupodlažní administrativní budovu chce postavit Formplat Purkert z Jabloného v Podještědí. Součástí stavby jsou zpevněné a parkovací plochy, čistírny odpadních vod s napojením na stávající kanalizační přípojku a prodloužení stávající dešťové kanalizace. Kontakt: Zdeněk Purkert, zdenek.purkert@formplast. cz, tel.: 465 467 404.
 • Stavbu administrativní budovy zaplatí Plzeňský kraj. Jedná se o výstavbu nové administrativní budovy do proluky uliční zástavby, která vznikne po demolici stávajícího činžovního domu. Nová budova bude mít 6 podlaží, z toho jedno podzemní a s přístavbou jednopodlažních podzemních garáží ve dvoře. Kontakt: Krajský úřad, Škroupova 18, 306 13 Plzeň.
 • Chráněné byty chce vybudovat město Štětí. Jde o rekonstrukci zchátralé třípodlažní budovy a stavbu přístavby s podkrovím. Kontakt: Přemysl Pech, premysl.pech@steti.cz, tel.: 416 859 336.
 • Veřejné osvětlení - včetně údržby a oprav potřebují zajistit Říčany u Prahy. Kontakt: Pavel Sladkovský, pavel.sladkovsky@ricany.cz, tel.: 323 618 112.
 • Novou budovu podle speciálních požadavků chce postavit Ústav experimentální medicíny Akademie věd ČR - Inovační biomedicínské centrum. Kontakt: Petr Bažant, ÚEM, Vídeňská 1083, Praha 4.
 • Zakázku na stavební práce při dostavbě kampusu vypisuje Masarykova univerzita v Brně. Kontakt: Hana Kučerová, h.kucerova@rect.muni.cz, tel.: 549 495 545.
 • Modernizaci budovy potřebuje provést Česká správa sociálního zabezpečení v Praze 5. Součástí zakázky je vzduchotechnika, osobní výtah, přístupová rampa, parkoviště; provoz - oprava a údržba, výměna dveří, slaboproudé rozvody a digitální kamerový systém. Kontakt: Radoslava Kodymová, radoslava.kodymova@cssz.cz, tel.: 257 062 223.
 • Obnovu kláštera Sv. Anežky České po povodních z roku 2002 zaplatí Národnín galerie. Jde o úpravy vnitřních i vnějších omítek budov, ohradních zdí a výplní otvorů včetně restaurátorských prací, obnovu páteřních rozvodů kanalizace a topení, stavební a protipovodňové úpravy vč. elektroinstalačních rozvodů a dodávky svítidel a mobiliáře. Kontakt: Marcela Znamenáčková, znamenackova@ngprague.cz, tel.: 724 639 158.
 • Hospodaření s teplem (provoz a modernizaci) svěří odborné firmě Fakultní nemocnice Ostrava. Kontakt: Lenka Hruzíková, tel.: 597 374 418.
 • Úklidové práce - včetně mytí oken a úklidu po malování zaplatí Oblastní nemocnice Kolín. Nabídky je třeba dodat do 4. června. Kontakt: Roman Uhlík, roman.uhlík@nemocnicekolin. cz, tel.: 321 756 503.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Auta
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s…
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Technologie
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Facebook hledá v Hollywoodu originální skriptované pořady. „Vysílat“ by mohl brzy
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít