Veřejné zakázky

26. června 2006, 00:00 - (pk)
26. června 2006, 00:00

* Úprava Nádražní ulice a budovy nádraží ve Vlašimi je předmětem veřejné zakázky, vypsané tamní radnicí. Prostor se má změnit na moderní dopravní terminál. Součástí projektu je také vybudování veřejného osvětlení, venkovního mobiliáře, přístřešků a dalšího zázemí pro cestující.

 • Úprava Nádražní ulice a budovy nádraží ve Vlašimi je předmětem veřejné zakázky, vypsané tamní radnicí. Prostor se má změnit na moderní dopravní terminál. Součástí projektu je také vybudování veřejného osvětlení, venkovního mobiliáře, přístřešků a dalšího zázemí pro cestující. Předpokládaná cena zakázky činí téměř 33 milionů korun.
 • Sedačková lanovka vznikne v lyžařském areálu na šumavském Zadově. Na sjezdovce Kobyla nahradí stávající vlek Tatrapoma. Český svaz tělesné výchovy nyní hledá firmu, která zajistí demolici a odkup stávajícího vleku a výstavbu lanovky (včetně odbavovacího zařízení). Hodnota zakázky je odhadována na 48 milionů korun.
 • Sanaci povrchu rychlostní silnice R 63 v úseku Nové Dvory - Řehlovice provede firma, vybraná Ředitelstvím silnic a dálnic.
 • Národní soustavu povolání vytvoří firma, kterou vybere ministerstvo práce a sociálních věcí. Prostřednictvím Národní soustavy kvalifikací má založit systémový rámec pro oblast dalšího vzdělávání a stanovit vztahy mezi kvalifikací získanou v počátečním a dodatečném odborném vzdělávání. Soustava také vytvoří pravidla pro vzájemný transfer uznávání kvalifikací v České republice a Evropské unii.
 • Brněnská vila Tugendhat projde rekonstrukcí. Radnice moravské metropole nyní vypsala veřejnou zakázku na stavební práce za 85 milionů korun. Po rekonstrukci má památka získat původní podobu ze 30. let 20. století (včetně přilehlé zahrady). (Podrobnosti v seriálu Chátrající poklady v příštím čísle Profitu).
 • Rekonstrukci objektu Fakulty užitého umění a designu připravuje Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Zájemci o stavební práce za téměř 200 milionů korun se mohou hlásit do 14. srpna.
 • Nová administrativní budova pro Českou správu sociálního zabezpečení vznikne v pražských Stodůlkách za přibližně 40 milionů korun. Součástí zakázky na stavební práce jsou také sadovnické úpravy kolem budovy.
 • Rekonstrukci stávajícího objektu v Mníšku pod Brdy na knihovnu s klubovnami a galerií zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Součástí zakázky za 53 milionů korun je také dostavba hlavního sálu a zázemí pro kulturní a společenské využití.
 • Rekonstrukce veřejného osvětlení, kanalizačních přípojek a kanalizačního a vodovodního řadu čeká městskou část Zdaboř v Příbrami. Radnice vypsala veřejnou zakázku za více než 40 milionů korun.
 • Modernizace a půdní vestavba hlavní budovy se uskuteční v Ústavu sociální péče Žampach, jehož provozovatelem je Pardubický kraj. Při rekonstrukci stávajících dvou podlaží budovy bude podstatně změněno funkční uspořádání ústavu. Vítěz veřejné soutěže získá zakázku za 74 milionů korun.
 • Výstavbu nové budovy Okresního soudu a Okresního státního zastupitelství zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané Okresním soudem v Náchodě. Stavba za 121,4 milionu korun má být hotova do konce roku 2008.
 • Rekonstrukce sedmi mostů přes Labe se uskuteční v Brandýse nad Labem. Vítěz veřejné zakázky zajistí i související přeložky sítí. Akce je rozdělena do pěti etap a má skončit v polovině roku 2011. Celková cena zakázky činí téměř 548 milionů korun.
 • Výstavbu domova důchodců a komunitního centra v Ostravě -Mariánských Horách a Hulvákách zajistí vítěz veřejné zakázky vyhlášené ostravskou radnicí. V objektu za 413,5 milionu korun má najít zázemí 120 seniorů a 72 dětí s kombinovanými vadami.
 • Obnovou opláštění projde severní budova Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Za zhruba 48 milionů korun získá objekt mimo jiné novou fasádu, okna a střechu.
 • Tři kompaktní kompresory za zhruba 70 milionů korun koupí akciová společnost OKD. Celková kapacita má činit minimálně 28 tisíc metrů čtverečních za hodinu. Součástí zakázky jsou i případné stavební úpravy stávající kompresorovny.
 • Rekonstrukci Chvalského zámku v Horních Počernicích zajistí firma, kterou vybere radnice Městské části Praha 20. Objekt je gotického původu, renesančně přestavěný, má čtyři podlaží s rozsáhlými podzemními prostorami. Předpokládaná cena stavebních prací činí téměř 57,5 milionu korun.
 • O správu nemovitostí a majetku státu v Praze se postará vítěz veřejné soutěže, vyhlášené Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových. Jedná se o zajištění služeb souvisejících se správou, provozem, údržbou a opravami nemovitostí a dalšího majetku na území hlavního města, jakož i zajištění činností spojených s užíváním (nájmem) a údržbou bytového a nebytového fondu, pozemků a jiného majetku.
 • Úklidové práce poptává příspěvková organizace Nemocnice s poliklinikou v Havířově. Smlouvu s vítězem uzavře na dobu neurčitou.
 • Šest bytových domů s celkem 36 byty vyroste v obci Bělá nad Svitavou. Tamní radnice začala vybírat stavební firmu na zakázku za 38 milionů korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Oracle odhalil procesor Sparc M8. Má novou architekturu, takt 5 GHz a asi je poslední
Tip: Naplánujte si automatické zapnutí Wi-Fi na zařízení s Windows 10
Apple vydal iOS 11. Nový systém přináší desítky novinek
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít