Veřejné zakázky

29. října 2007, 00:00 - Jiří Němeček
29. října 2007, 00:00

• Opravu sálu kulturního domu Beseda plánuje město Otrokovice. Jde o vybudování sociálního zázemí pro obsluhující personál, napojení inženýrských sítí na stávající sítě včetně dodávky scénické technologie a napojení sálu na média. Součástí je i dodávka interiéru pevně spojeného se stavbou včetně dodávky technologie gastroprojektu. Kontakt: František Žák, tel.: 577 680 412, zak@muotrokovice.cz.

• IP Telefonii hodlá pořídit Řízení letového provozu České republiky. Kontakt: Martin Kozel, tel.: 220 372 094.

• Potisk složenek potřebuje na čtyři roky zajistit ministerstvo financí. Jde o potisk 2,4 milionu kusů daňových složenek ročně potřebnými údaji na tabelačním papíru. Součástí je i strojní obálkování složenek a jejich rozeslání daňovým po-

platníkům na území České republiky. Kontakt: Jana Dušánková, tel.: 257 043 446, jana.dusankova@mfcr.cz.

• Rekonstrukce Bystré v Novém Oldřichově zaplatí Povodí Ohře. Jde o úpravu otevřeného koryta a části zatrubněného koryta v celkové délce zhruba 400 metrů. Kontakt: Ing. Braunová, tel.: 474 636 276, braunova@poh.cz

• Centrální firewall síťového perimetru hlavního města potřebuje dodat Praha. Zakázka je včetně implementace a následné údržby systému. Kontakt: Ladislav Kendík, tel.: 236 002 304, ladislav.kendik@cityofprague.cz.

• Správce hledá Obecní dům v Praze. Jedná se zejména o zajištění úklidových služeb, bezpečnostních služeb a služeb zajišťujících technický provoz. Kontakt: Tomáš Vacek, GSM: 721 440 600, tvacek@obecnidum.cz.

• Pohonné hmoty nakoupí Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze na roky 2008 a 2009. Kontakt: Nikolaj Mňuk, tel.: 974 845 401, SPSMVvPraze@seznam.cz.

• Benzin a naftu koupí Policie Východočeského kraje. Požadavek: automobilový benzin BA95 (2,15 milionu litrů), motorová nafta třídy B, D, F (120 tisíc litrů), motorová nafta třídy 2 (120 tisíc litrů). Kontakt: Eva Ringlová, tel.: 974 522 557, obchodnihk@mvcr.cz.

• Územní plán potřebuje vypracovat město Louny. Zakázku je třeba dodat v papírové i digitální formě. Kontakt: Ivana Hádková, tel.: 415 621 155, hadkova@mulouny.cz

• Silnice a inženýrské sítě k osmi rodinným domkům potřebuje vybudovat obec Číměř. Kontakt: Petr Šachl, tel.: 384 388 808, oucimer@jhnet.cz.

• Biopalivo chce zpracovávat Zemědělské družstvo Koryta na Klatovsku. Koupí proto linku na lisování topných peletek. Vstupní surovina: sláma, seno, celé rostliny obilnin a olejovin, zbytky z čištění obilí, fermentát z bioplynových stanic. Forma suroviny: volná dlouhá i nařezaná, balíky kulaté i hranaté. Způsob zpracování: lisování bez dalších přísad, bez napařování nebo sušení, možnost lisovat veškerou surovinu bez výměny matrice. Průměrný výkon linky 2 tuny. Průměr peletek

8 až 12 mm. Kontakt: Otakar Čermák, tel.: +420 724 664 056, zd.koryta@seznam.cz.

• Datové centrum Českého statistického úřadu navyšuje kapacitu informačního systému a příslušných aplikací. Zakázka spočívá v dodávkách příslušného hardware, software, příslušenství a potřebné provozní infrastruktury. Kontakt: Milan Šebesta, sebesta@rowanlegal.com.

• Rotační pec pro proces kalcinace dehydratovaného kamence chce rekonstruovat státní podnik Diamo. Kontakt: Jindřiška Harbichová, tel.: 487 892 571, tuu@diamo.cz

• Klinika chorob prasat v Brně potřebuje zajistit demolici staré budovy a výstavbu nového pavilonu na stejném místě. Nový objekt bude nepodsklepený, se střešní nástavbou strojoven, chlazení, vytápění a serveru. Kontakt: Danuše Hložková, tel.: +420 541 562 025, hlozkovad@vfu.cz.

EURO 2012 V POLSKU

Jako první v Česku přinášíme aktuální přehled zakázek pro chystané fotbalové Euro 2012 v Polsku:

• Stavební projekt na výstavbu obchvatu města zadává Poznaň.

• Koncepci výstavby silnice S-5 Poznaň-Vratislav úsek Wronczyn-Radomicko zaplatí polská Správa silnic.

• Výstavba dálnice A1 Nowe Marzy - Toruň je financována státem. Tato zakázka je na stavbu dvou úseků: Lubicz - Czerniewice a dále Nowe Marzy (most na Visle) - Grudziňdz (i uzel).

• Zpracování projektové dokumentace a provedení stavebních prací související s výměnou železničních kolejí potřebuje zajistit město Krakov.

Kontakt: Dagmar Ponechalová, GSM: 737 908 465, info@czechpoltrade.cz 

Mohlo by vás zajímat

Finance
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Auta
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s…
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Technologie
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Facebook hledá v Hollywoodu originální skriptované pořady. „Vysílat“ by mohl brzy
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít