Article, show

Veřejné zakázky

29. října 2007, 00:00 - Jiří Němeček
29. října 2007, 00:00

• Opravu sálu kulturního domu Beseda plánuje město Otrokovice. Jde o vybudování sociálního zázemí pro obsluhující personál, napojení inženýrských sítí na stávající sítě včetně dodávky scénické technologie a napojení sálu na média. Součástí je i dodávka interiéru pevně spojeného se stavbou včetně dodávky technologie gastroprojektu. Kontakt: František Žák, tel.: 577 680 412, zak@muotrokovice.cz.

• IP Telefonii hodlá pořídit Řízení letového provozu České republiky. Kontakt: Martin Kozel, tel.: 220 372 094.

• Potisk složenek potřebuje na čtyři roky zajistit ministerstvo financí. Jde o potisk 2,4 milionu kusů daňových složenek ročně potřebnými údaji na tabelačním papíru. Součástí je i strojní obálkování složenek a jejich rozeslání daňovým po-

platníkům na území České republiky. Kontakt: Jana Dušánková, tel.: 257 043 446, jana.dusankova@mfcr.cz.

• Rekonstrukce Bystré v Novém Oldřichově zaplatí Povodí Ohře. Jde o úpravu otevřeného koryta a části zatrubněného koryta v celkové délce zhruba 400 metrů. Kontakt: Ing. Braunová, tel.: 474 636 276, braunova@poh.cz

• Centrální firewall síťového perimetru hlavního města potřebuje dodat Praha. Zakázka je včetně implementace a následné údržby systému. Kontakt: Ladislav Kendík, tel.: 236 002 304, ladislav.kendik@cityofprague.cz.

• Správce hledá Obecní dům v Praze. Jedná se zejména o zajištění úklidových služeb, bezpečnostních služeb a služeb zajišťujících technický provoz. Kontakt: Tomáš Vacek, GSM: 721 440 600, tvacek@obecnidum.cz.

• Pohonné hmoty nakoupí Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze na roky 2008 a 2009. Kontakt: Nikolaj Mňuk, tel.: 974 845 401, SPSMVvPraze@seznam.cz.

• Benzin a naftu koupí Policie Východočeského kraje. Požadavek: automobilový benzin BA95 (2,15 milionu litrů), motorová nafta třídy B, D, F (120 tisíc litrů), motorová nafta třídy 2 (120 tisíc litrů). Kontakt: Eva Ringlová, tel.: 974 522 557, obchodnihk@mvcr.cz.

• Územní plán potřebuje vypracovat město Louny. Zakázku je třeba dodat v papírové i digitální formě. Kontakt: Ivana Hádková, tel.: 415 621 155, hadkova@mulouny.cz

• Silnice a inženýrské sítě k osmi rodinným domkům potřebuje vybudovat obec Číměř. Kontakt: Petr Šachl, tel.: 384 388 808, oucimer@jhnet.cz.

• Biopalivo chce zpracovávat Zemědělské družstvo Koryta na Klatovsku. Koupí proto linku na lisování topných peletek. Vstupní surovina: sláma, seno, celé rostliny obilnin a olejovin, zbytky z čištění obilí, fermentát z bioplynových stanic. Forma suroviny: volná dlouhá i nařezaná, balíky kulaté i hranaté. Způsob zpracování: lisování bez dalších přísad, bez napařování nebo sušení, možnost lisovat veškerou surovinu bez výměny matrice. Průměrný výkon linky 2 tuny. Průměr peletek

8 až 12 mm. Kontakt: Otakar Čermák, tel.: +420 724 664 056, zd.koryta@seznam.cz.

• Datové centrum Českého statistického úřadu navyšuje kapacitu informačního systému a příslušných aplikací. Zakázka spočívá v dodávkách příslušného hardware, software, příslušenství a potřebné provozní infrastruktury. Kontakt: Milan Šebesta, sebesta@rowanlegal.com.

• Rotační pec pro proces kalcinace dehydratovaného kamence chce rekonstruovat státní podnik Diamo. Kontakt: Jindřiška Harbichová, tel.: 487 892 571, tuu@diamo.cz

• Klinika chorob prasat v Brně potřebuje zajistit demolici staré budovy a výstavbu nového pavilonu na stejném místě. Nový objekt bude nepodsklepený, se střešní nástavbou strojoven, chlazení, vytápění a serveru. Kontakt: Danuše Hložková, tel.: +420 541 562 025, hlozkovad@vfu.cz.

EURO 2012 V POLSKU

Jako první v Česku přinášíme aktuální přehled zakázek pro chystané fotbalové Euro 2012 v Polsku:

• Stavební projekt na výstavbu obchvatu města zadává Poznaň.

• Koncepci výstavby silnice S-5 Poznaň-Vratislav úsek Wronczyn-Radomicko zaplatí polská Správa silnic.

• Výstavba dálnice A1 Nowe Marzy - Toruň je financována státem. Tato zakázka je na stavbu dvou úseků: Lubicz - Czerniewice a dále Nowe Marzy (most na Visle) - Grudziňdz (i uzel).

• Zpracování projektové dokumentace a provedení stavebních prací související s výměnou železničních kolejí potřebuje zajistit město Krakov.

Kontakt: Dagmar Ponechalová, GSM: 737 908 465, info@czechpoltrade.cz 

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít