VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

13. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
13. listopadu 2006, 00:00

Mobilního operátora vybírá Středočeský kraj. Vedle radiokomunikačních služeb požaduje také vytváření podrobných účtů v elektronické podobě a jejich analýz, při změně operátora pak bezplatný převod telefonních čísel stávajících mobilních telefonů od současného provozovatele.

 • O právní zastupování před českými soudy má zájem státní podnik Povodí Odry. Vybraná firma se zúčastní již zahájených i budoucích soudních řízení o náhradu povodňových škod včetně souvisejících sporů.
 • Kontrolu kvality systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací zajistí firma vybraná Ředitelstvím silnic a dálnic. 
 •  Úklidové práce v objektech ministerstva práce a sociálních věcí zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Kanalizaci na levém břehu Ohře až k Dolním Pochlovicím připravuje město Kynšperk nad Ohří. Další připravovanou investicí je projekt Areál Ohře, který zahrnuje hlavně rekonstrukci společenského domu a vybudování malého amfiteátru pro koncerty nebo společenské akce.
 • Údržbu veřejné zeleně ve městě Nový Bor zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Součástí zakázky je také nakládání s bioodpadem. Vítěz získá smlouvu na sedm let, počínaje lednem 2008.
 •  Přepravní klece pro státní podnik Česká pošta dodá v letech 2007 až 2010 vítěz veřejné zakázky. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 25 milionů korun se mohou hlásit do 8. prosince.
 • O pojištění majetku pro rok 2007 má zájem státní podnik Letiště Praha. Konkrétně se jedná o pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění škody způsobené přerušením provozu v důsledku věcné škody na majetku zadavatele.
 • Rychlostní silnice R35 v úseku Liberec - Jeřmanice (délka 2,5 kilometru) projde rekonstrukcí za téměř 154,5 milionů korun. Zakázku vypsalo Ředitelství silnic a dálnic.
 • O pronájem a praní nemocničního prádla má zájem Nemocnice Přerov.
 •  Důlní porubové hřeblové dopravníky pro Důl ČSM Stonava dodá firma vybraná akciovou společností OKD.
 • Přestavbu nevyužívané základní školy na dům se 14 byty připravuje radnice v Písařově na Šumpersku. Investice si vyžádá asi 16,5 milionu korun.
 • Osobní automobily koupí státní podnik Lesy České republiky. Má zájem o 32 vozů nižší střední třídy v provedení combi, jeden vůz střední třídy v provedení combi 4×4 a automobilů střední třídy v provedení limuzína. Součástí zakázky je opce na dalších celkem 19 vozů.
 • Výstavbu třípodlažního Technologického pavilonu chystá Vysoká škola báňská -Technická univerzita Ostrava. V budově za 170 milionů korun najde místo Centrum pokročilých inovačních technologií.
 • Marketing a propagaci Olomouckého kraje zajistí vítěz veřejné zakázky. Vybraná firma má poskytovat služby při sportovních, kulturních a společenských akcích na mezinárodní, národní i regionální úrovni. Součástí zakázky je také prezentace kraje v tištěných materiálech a dalších médiích a dále metodická, poradenská a konzultační činnost pro vedoucí pracovníky kraje. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007.
 • O zajištění televizního vysílání má zájem Středočeský kraj. Vypsal soutěž na výrobu a šíření pravidelného televizního magazínu o Středočeském kraji ve stopáži do 13 minut. Nové díly budou vysílány s týdenní periodicitou. Součástí zakázky je i návrh na realizaci marketingové kampaně na podporu sledovanosti těchto magazínů.
 • Vývoj software poptává Generální ředitelství cel. Má zájem o návrh řešení a implementace deseti specifických systémů Electronic Customs.
 • Rekonstrukci silnice třetí třídy číslo 150 mezi obcemi Vilémovice a Pavlíkov v délce 960 metrů zajistí firma vybraná Krajem Vysočina. Předpokládaná cena zakázky je 37,5 milionu korun.
 • Interiérové vybavení stavby AVVA univerzitního kampusu v brněnských Bohunicích zajistí vítěz veřejné zakázky. Masarykova univerzita má zájem o dodávku a montáž nábytku do výukových a studijních prostor (cca 10 200 metrů čtverečních), laboratoří a vědeckovýzkumných pracovišť (cca 4150m2) a pracoven akademických a administrativních pracovníků (cca 1890 m2).

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku…
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Technologie
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít