VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

13. listopadu 2006, 00:00 - (pk)
13. listopadu 2006, 00:00

Mobilního operátora vybírá Středočeský kraj. Vedle radiokomunikačních služeb požaduje také vytváření podrobných účtů v elektronické podobě a jejich analýz, při změně operátora pak bezplatný převod telefonních čísel stávajících mobilních telefonů od současného provozovatele.

 • O právní zastupování před českými soudy má zájem státní podnik Povodí Odry. Vybraná firma se zúčastní již zahájených i budoucích soudních řízení o náhradu povodňových škod včetně souvisejících sporů.
 • Kontrolu kvality systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací zajistí firma vybraná Ředitelstvím silnic a dálnic. 
 •  Úklidové práce v objektech ministerstva práce a sociálních věcí zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Kanalizaci na levém břehu Ohře až k Dolním Pochlovicím připravuje město Kynšperk nad Ohří. Další připravovanou investicí je projekt Areál Ohře, který zahrnuje hlavně rekonstrukci společenského domu a vybudování malého amfiteátru pro koncerty nebo společenské akce.
 • Údržbu veřejné zeleně ve městě Nový Bor zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Součástí zakázky je také nakládání s bioodpadem. Vítěz získá smlouvu na sedm let, počínaje lednem 2008.
 •  Přepravní klece pro státní podnik Česká pošta dodá v letech 2007 až 2010 vítěz veřejné zakázky. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 25 milionů korun se mohou hlásit do 8. prosince.
 • O pojištění majetku pro rok 2007 má zájem státní podnik Letiště Praha. Konkrétně se jedná o pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění škody způsobené přerušením provozu v důsledku věcné škody na majetku zadavatele.
 • Rychlostní silnice R35 v úseku Liberec - Jeřmanice (délka 2,5 kilometru) projde rekonstrukcí za téměř 154,5 milionů korun. Zakázku vypsalo Ředitelství silnic a dálnic.
 • O pronájem a praní nemocničního prádla má zájem Nemocnice Přerov.
 •  Důlní porubové hřeblové dopravníky pro Důl ČSM Stonava dodá firma vybraná akciovou společností OKD.
 • Přestavbu nevyužívané základní školy na dům se 14 byty připravuje radnice v Písařově na Šumpersku. Investice si vyžádá asi 16,5 milionu korun.
 • Osobní automobily koupí státní podnik Lesy České republiky. Má zájem o 32 vozů nižší střední třídy v provedení combi, jeden vůz střední třídy v provedení combi 4×4 a automobilů střední třídy v provedení limuzína. Součástí zakázky je opce na dalších celkem 19 vozů.
 • Výstavbu třípodlažního Technologického pavilonu chystá Vysoká škola báňská -Technická univerzita Ostrava. V budově za 170 milionů korun najde místo Centrum pokročilých inovačních technologií.
 • Marketing a propagaci Olomouckého kraje zajistí vítěz veřejné zakázky. Vybraná firma má poskytovat služby při sportovních, kulturních a společenských akcích na mezinárodní, národní i regionální úrovni. Součástí zakázky je také prezentace kraje v tištěných materiálech a dalších médiích a dále metodická, poradenská a konzultační činnost pro vedoucí pracovníky kraje. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007.
 • O zajištění televizního vysílání má zájem Středočeský kraj. Vypsal soutěž na výrobu a šíření pravidelného televizního magazínu o Středočeském kraji ve stopáži do 13 minut. Nové díly budou vysílány s týdenní periodicitou. Součástí zakázky je i návrh na realizaci marketingové kampaně na podporu sledovanosti těchto magazínů.
 • Vývoj software poptává Generální ředitelství cel. Má zájem o návrh řešení a implementace deseti specifických systémů Electronic Customs.
 • Rekonstrukci silnice třetí třídy číslo 150 mezi obcemi Vilémovice a Pavlíkov v délce 960 metrů zajistí firma vybraná Krajem Vysočina. Předpokládaná cena zakázky je 37,5 milionu korun.
 • Interiérové vybavení stavby AVVA univerzitního kampusu v brněnských Bohunicích zajistí vítěz veřejné zakázky. Masarykova univerzita má zájem o dodávku a montáž nábytku do výukových a studijních prostor (cca 10 200 metrů čtverečních), laboratoří a vědeckovýzkumných pracovišť (cca 4150m2) a pracoven akademických a administrativních pracovníků (cca 1890 m2).

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít