VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

18. června 2007, 00:00 - (jbn)
18. června 2007, 00:00

Geodetické práce zaplatí Pozemkový úřad Louny. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí o určení hranic pozemků, pozemkových úprav a o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Kontakt: Venuše Brabcová, PU_Louny@mze.cz, tel.: 415 658 313.

 • Geodetické práce zaplatí Pozemkový úřad Louny. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí o určení hranic pozemků, pozemkových úprav a o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Kontakt: Venuše Brabcová, PU_Louny@mze.cz, tel.: 415 658 313.
 • Pevné hlasové služby a internetovou konektivitu pro počítačovou síť chce zajistit Magistrát města Karlovy Vary. Smlouva bude uzavřena variantně s minimálním závazkem 3 nebo 5 let. Kontakt: Petr Bönsch, p.bonsch@mmkv.cz, tel.: 353 118 211.
 • Novou tělocvičnu a úpravu suterénu postaví SPŠ strojní a elektrotechnická v Ústí nad Labem. Součástí požadavků je vestavba výtahu pro tělesně postižené. Kontakt: Věra Hejnová, hejnova.v@kr-ustecky.cz, tel.: 475 657 337.
 • Řešení hygienických poměrů v nových laboratořích hledá Ústav molekulární genetiky Akademie věd České republiky. Ústav vedle špičkových laboratoří a výzkumných pracovišť uvádí do provozu také unikátní biologické centrum, kde bude uchován speciální živý biologický materiál. Kontakt: Pavel Jirka, jirka@zakazkyverejne.cz, tel.: 224 318 907.
 • Rozšíření silnice, stavební úpravy dvou propustků a tří mostů mezi obcemi Velký Beranov a Helenín připravuje ATD Jihlava. Kontatk: Jan Prokš, proks.jan@volny.cz, tel.: 731 155 733.
 • Veřejnou zeleň a zahradnické práce předá do správy Plzeň-Oslavany. Kontakt: Jana Kolářová, kolarova@plzen.eu, tel.: 378 036 320.
 • Programové vybavení shání ministerstvo obrany. Kontakt: Josef Opleštil, josef.oplestil@army.cz, tel.: 973 218 053.
 • Zdravotní materiál objednává Nemocnice České Budějovice. Jedná se o průběžné dodávky a rozvoz laboratorního skla a skla pro zdravotnické účely, odpadních nádob z plastů, vakuových odběrových systémů a některých nechemických a hematologických spotřebních materiálů na jedno použití. Kontakt: Vladimír Kubec, oeu@nemcb. cz, tel.: 387 872 220.
 • Oficiální expozici Česka na 46 zahraničních veletrzích roku 2008 chce zajistit Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism. Součástí zakázky je zajištění doprovodných programů. Kontakt: Mojmír Mikula, mikula@czechtourism.cz, tel.: 221 580 436.
 • Řešení rešeršní, monitorovací a analytické nadstavby informačního systému shání ministerstvo zahraničí. Kontakt: Jiří Durdil, jiri_durdil@mzv.cz, tel.: 224 182 864.
 • Tři sterilizátory koupí Městská nemocnice Ostrava. Součástí je dodávka, instalace a zprovoznění, včetně demontáže starého zařízení. Kontakt: Alois Polách, alois.polach@mnof.cz, tel.: 596 192 278.
 • Zónu placeného stání chce zajistit Praha 3. Jedná se o zprovoznění a správu, včetně dodávky parkovacích automatů. Dodavatel má zajistit i dodávku kontrolních čteček pro potřebu Městské policie hlavního města Prahy. Kontak: Libor Šíma, Libor. Sima@cityofprague.cz, tel.: 236 00 4450.
 • Dva meziměstské autobusy v délce 12 metrů zakoupí ČSAD Kyjov. Kontakt: Vlastimil Burian, burian@csadkyj.cz, tel.: 518 698 420.
 • Údržbu veřejné zeleně a komunikací včetně zimní údržby zaplatí Brno - Židenice. Jedná se i o čistotu chodníků, podchodů a podobně. Kontakt: Iva Madarázsová, iva.madaraszova@apinvesting. cz, tel.: 541 426 060.
 • Podélné a příčné opevnění toku, zkapacitnění koryta a vybudování přehrážky a stabilizace dna potřebují zajistit Lesy ČR v oblasti povodí Ohře. Kontakt: Vladimír Němčanský, ost51@lesycr.cz, tel.: 558 638 378.
 • Silnice II. a III. třídy potřebuje opravit Moravskolezský kraj. Součástí zakázky je vyčištění příkopů a žlabů, obnova vodorovného a svislého dopravního značení, dosypání krajnic, modernizace propustků, zřízení svodidel, výměna uličních vpustí, stavební údržba silničního propustku, ořez stromoví a výměna směrových sloupků. Kontakt: Veronika Lhotská, veronika. lhotska@kr-moravskoslezsky. cz, tel.: 595 622 985.
 • Bytový nábytek a další zařízení zakoupí ministerstvo zahraničí. Jde o typové i atypické vybavení diplomatických bytů ve třech kvalitativních kategoriích. Kontakt: Martin Pluhař, martin_pluhar@mzv.cz, tel.: 224 182 598.
 • Automatickou TLD čtečku (reader) s vestavěným zářičem a příslušenstvím chce dodat a instalovat Státní ústav radiační ochrany. Kontakt: Daniela Ekendahl, daniela.ekendahl@suro.cz, tel.: 226 518 274.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Auta
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s…
Jaguar opět rozšířil nabídku motorů pro XE, XF a F-Pace. Nový dvoulitr 30t má 300 koní
Tradiční londýnská taxi dostanou elektrický pohon. Premiéra proběhne v Goodwoodu
Proč má být Kia Stinger tak dobrá? Protože na Nürbrugringu odjela desítky tisíc kilometrů
Test na pondělí: Porsche Macan 2.0T
Technologie
Úspěch jako hrom. Na oběžné dráze je první česká nanodružice
Další hardwarové chyby procesorů. AMD má problém v Ryzenu, Intel u Skylake a Kaby Lake
Facebook hledá v Hollywoodu originální skriptované pořady. „Vysílat“ by mohl brzy
Více Linuxu ve Windows Storu. Microsoft pro testování uvolnil dvě edice SUSE
Hvězdou YouTubu beze slov. Tyhle kanály vás budou bavit, i když se v nich nemluví
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít