VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

18. června 2007, 00:00 - (jbn)
18. června 2007, 00:00

Geodetické práce zaplatí Pozemkový úřad Louny. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí o určení hranic pozemků, pozemkových úprav a o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Kontakt: Venuše Brabcová, PU_Louny@mze.cz, tel.: 415 658 313.

 • Geodetické práce zaplatí Pozemkový úřad Louny. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí o určení hranic pozemků, pozemkových úprav a o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Kontakt: Venuše Brabcová, PU_Louny@mze.cz, tel.: 415 658 313.
 • Pevné hlasové služby a internetovou konektivitu pro počítačovou síť chce zajistit Magistrát města Karlovy Vary. Smlouva bude uzavřena variantně s minimálním závazkem 3 nebo 5 let. Kontakt: Petr Bönsch, p.bonsch@mmkv.cz, tel.: 353 118 211.
 • Novou tělocvičnu a úpravu suterénu postaví SPŠ strojní a elektrotechnická v Ústí nad Labem. Součástí požadavků je vestavba výtahu pro tělesně postižené. Kontakt: Věra Hejnová, hejnova.v@kr-ustecky.cz, tel.: 475 657 337.
 • Řešení hygienických poměrů v nových laboratořích hledá Ústav molekulární genetiky Akademie věd České republiky. Ústav vedle špičkových laboratoří a výzkumných pracovišť uvádí do provozu také unikátní biologické centrum, kde bude uchován speciální živý biologický materiál. Kontakt: Pavel Jirka, jirka@zakazkyverejne.cz, tel.: 224 318 907.
 • Rozšíření silnice, stavební úpravy dvou propustků a tří mostů mezi obcemi Velký Beranov a Helenín připravuje ATD Jihlava. Kontatk: Jan Prokš, proks.jan@volny.cz, tel.: 731 155 733.
 • Veřejnou zeleň a zahradnické práce předá do správy Plzeň-Oslavany. Kontakt: Jana Kolářová, kolarova@plzen.eu, tel.: 378 036 320.
 • Programové vybavení shání ministerstvo obrany. Kontakt: Josef Opleštil, josef.oplestil@army.cz, tel.: 973 218 053.
 • Zdravotní materiál objednává Nemocnice České Budějovice. Jedná se o průběžné dodávky a rozvoz laboratorního skla a skla pro zdravotnické účely, odpadních nádob z plastů, vakuových odběrových systémů a některých nechemických a hematologických spotřebních materiálů na jedno použití. Kontakt: Vladimír Kubec, oeu@nemcb. cz, tel.: 387 872 220.
 • Oficiální expozici Česka na 46 zahraničních veletrzích roku 2008 chce zajistit Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism. Součástí zakázky je zajištění doprovodných programů. Kontakt: Mojmír Mikula, mikula@czechtourism.cz, tel.: 221 580 436.
 • Řešení rešeršní, monitorovací a analytické nadstavby informačního systému shání ministerstvo zahraničí. Kontakt: Jiří Durdil, jiri_durdil@mzv.cz, tel.: 224 182 864.
 • Tři sterilizátory koupí Městská nemocnice Ostrava. Součástí je dodávka, instalace a zprovoznění, včetně demontáže starého zařízení. Kontakt: Alois Polách, alois.polach@mnof.cz, tel.: 596 192 278.
 • Zónu placeného stání chce zajistit Praha 3. Jedná se o zprovoznění a správu, včetně dodávky parkovacích automatů. Dodavatel má zajistit i dodávku kontrolních čteček pro potřebu Městské policie hlavního města Prahy. Kontak: Libor Šíma, Libor. Sima@cityofprague.cz, tel.: 236 00 4450.
 • Dva meziměstské autobusy v délce 12 metrů zakoupí ČSAD Kyjov. Kontakt: Vlastimil Burian, burian@csadkyj.cz, tel.: 518 698 420.
 • Údržbu veřejné zeleně a komunikací včetně zimní údržby zaplatí Brno - Židenice. Jedná se i o čistotu chodníků, podchodů a podobně. Kontakt: Iva Madarázsová, iva.madaraszova@apinvesting. cz, tel.: 541 426 060.
 • Podélné a příčné opevnění toku, zkapacitnění koryta a vybudování přehrážky a stabilizace dna potřebují zajistit Lesy ČR v oblasti povodí Ohře. Kontakt: Vladimír Němčanský, ost51@lesycr.cz, tel.: 558 638 378.
 • Silnice II. a III. třídy potřebuje opravit Moravskolezský kraj. Součástí zakázky je vyčištění příkopů a žlabů, obnova vodorovného a svislého dopravního značení, dosypání krajnic, modernizace propustků, zřízení svodidel, výměna uličních vpustí, stavební údržba silničního propustku, ořez stromoví a výměna směrových sloupků. Kontakt: Veronika Lhotská, veronika. lhotska@kr-moravskoslezsky. cz, tel.: 595 622 985.
 • Bytový nábytek a další zařízení zakoupí ministerstvo zahraničí. Jde o typové i atypické vybavení diplomatických bytů ve třech kvalitativních kategoriích. Kontakt: Martin Pluhař, martin_pluhar@mzv.cz, tel.: 224 182 598.
 • Automatickou TLD čtečku (reader) s vestavěným zářičem a příslušenstvím chce dodat a instalovat Státní ústav radiační ochrany. Kontakt: Daniela Ekendahl, daniela.ekendahl@suro.cz, tel.: 226 518 274.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
AMD se díky kryptotěžařům a Ryzenu dostalo v druhém čtvrtletí do zisku – tedy skoro
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít