veřejné zakázky

17. července 2006, 00:00 - (pk)
17. července 2006, 00:00

Komunikace v průmyslové zóně Triangle na Žatecku vybudují firmy, vybrané krajským úřadem Ústeckého kraje. Nejdražší ze zakázek (345 milionů korun) se týká silnice druhé třídy číslo 250 mezi Žatcem a obcí Bitozeves. Na 325 milionů přijde spojnice obcí Velemyšleves a Staňkovice.

 • Komunikace v průmyslové zóně Triangle na Žatecku vybudují firmy, vybrané krajským úřadem Ústeckého kraje. Nejdražší ze zakázek (345 milionů korun) se týká silnice druhé třídy číslo 250 mezi Žatcem a obcí Bitozeves. Na 325 milionů přijde spojnice obcí Velemyšleves a Staňkovice. Na 195 milionů je odhadována cena zakázky, týkající se propojení obcí Minice a Bitozeves. Za 75 milionů korun má vzniknout první etapa doprovodné komunikace k rychlostní silnici R7. Účelové komunikace v areálu přijdou na 70 milionů korun.
 • Modernizaci traťového úseku mezi pražskou Libní a Běchovicemi chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Součástí zakázky za více než 2,2 miliardy korun je mimo jiné rekonstrukce železničního svršku i spodku či nástupišť. Firma se postará také o protihluková opatření či trakční vedení. Celkem se jedná o téměř 33,5 kilometru kolejí, 74 výhybek, 15 mostů a pět nástupišť.
 • Výrobu a distribuci tiskopisů týkajících se živnostenského podnikání zajistí firma vybraná ministerstvem průmyslu a obchodu. Předmětem zakázky je polygrafické zpracování, výroba, balení, uskladnění a kompletace tiskopisů, jejich distribuce a průběžné doplňování.
 • Hardware a software pro personální aplikace poptává příspěvková organizace Městská nemocnice Ostrava. Programy mají sloužit k plánování směn, dovolených, pracovních cest, stravování či správě Fondu kulturních a sociálních potřeb. Nemocnice má zájem také o e-learningové kurzy (MS Office, angličtina, kurzy manažerské akademie, QMS). Součástí zakázky je také dodávka serverové infrastruktury a PC sestav.
 • Stavební práce při první etapě projektu Centrum Černá louka zajistí firma, vybraná ostravským magistrátem. Součástí zakázky je zhotovení areálu Miniuni, hradního náměstí v prostoru před vstupem do Slezskoostravského hradu, úpravy hradu, zhotovení ploch pro hry, parkovacích míst, komunikací pro pěší a dalších prvků. Cena první etapy je odhadována na 90 milionů korun.
 • Správu domů, bytů a nebytových prostorů ve vlastnictví statutárního města Plzně zajistí vítěz veřejné zakázky. Součástí zakázky je také příprava podkladů pro jejich případný prodej a zajištění ustavujících schůzí společenství vlastníků jednotek.
 • Úklid objektu Hollar na pražském Smetanově nábřeží je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy.
 • Nová cyklostezka a dráha pro in-line brusle by mohla vzniknout místo zaniklé trati mezi stanicemi Lupěné - Hoštejn na Šumpersku. České dráhy tam před několika dny ukončily provoz poté, co zprovoznily novou, rychlejší trať na hlavním koridoru z České Třebové do Zábřehu na Moravě. O nepoužívaný úsek má nyní zájem radnice v Zábřehu, plánovaná investice do přeměny by si vyžádala kolem 10 milionů korun.
 • Výstavbu objektu s 46 chráněnými byty zajistí firma vybraná radnicí města Lázně Bohdaneč na Pardubicku. Součástí zakázky za 38 milionů korun je vybudování přípojek inženýrských sítí a přístupových komunikací.
 • Areál dolu Hlubina v Ostravě projde obnovou. Rekonstrukci vybraných objektů této národní kulturní památky zajistí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené státním podnikem DIAMO. Jedná se zejména o statické zajištění objektů, výměnu stropních konstrukcí, opravu vnějších i vnitřních omítek, obnovu inženýrských sítí, instalací, vytápění a podobně.
 • Nové výtahy v domech patřících městu plánuje instalovat radnice v Karviné. V letech 2007-10 chce za celkem 67 milionů korun dodat bezriziková moderní zařízení. Součástí zakázky je také zpracování projektové dokumentace na každý výtah samostatně.
 • Patnáct nových radarů koupí Správa služeb Městské policie hlavního města Prahy. Jsou určeny k zástavbě do vozidel. V další veřejné zakázce vybírá také nová osobní vozidla.
 • Rekonstrukci obvodového pláště budovy v Trojské ulici v Praze 8 chystá Česká správa sociálního zabezpečení. Předběžná cena zakázky činí 33 milionů korun bez DPH.
 • Provozovatele stravovacích služeb pro své zaměstnance hledá ministerstvo práce a sociálních věcí. Zakázka se týká pracoviště v Praze 2, možné je ale rozšíření o další objekty. Celkem se jedná o 450 porcí denně.
 • Dvoupodlažní podzemní garáže vzniknou na náměstíčku Kafkova -Wüchterlova v pražských Dejvicích. Vítěz zakázky, vypsané radnicí Prahy 6, vybuduje 116 parkovacích stání, upraví prostor a zajistí přípojky a přeložky sítí. Cena zakázky je odhadována na 92,5 milionu korun.
 • Areál Jezuitské koleje v Kutné Hoře čeká rekonstrukce. Firmu na stavební práce za téměř 21 milionů korun vybírá Krajský úřad Středočeského kraje.
 • O zajištění ostrahy areálu má zájem příspěvková organizace Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Praha. Součástí zakázky je ochrana majetku a osob, služba na vrátnicích, pochůzková strážní služba, dohled nad EPS a ostraha v pavilonech N. Smlouva s vítězem bude uzavřena na období pěti let počínaje letošním říjnem.
 • Rekonstrukci základní školy připravuje obec Bojanov na Chrudimsku. Za 30 milionů korun dojde mimo jiné k zateplení budovy či k rozšíření provozu kuchyně a jeho modernizaci.
 • Počítačové sestavy včetně monitorů koupí Vysoká škola ekonomická v Praze. V první etapě má zájem o 20 kusů, do konce června 2008 je možná dodávka až 400 sestav.
 • Pronájem části Pavlínina dvora nabízí radnice v Šumperku. Konkrétně se jedná o jižní křídlo a jižní část východního křídla areálu u Fialovy ulice. Cílem je zajištění provozu ubytovacích kapacit v těchto prostorách, jakož i kulturních a vzdělávacích činností. Vítěz získá smlouvu na období šesti let počínaje lednem 2007.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Internet si při zatmění Slunce ulevil. Američané vyšli ven a koukali na oblohu
Asus uvádí monitory s technologií ELMB. Low motion blur konečně i pro LCD s FreeSync
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít