VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

18. prosince 2006, 00:00 - (pk), Petr Kučera
18. prosince 2006, 00:00

Ekonomický informační systém dodá a implementuje firma, vybraná pražskou Fakultní Thomayerovou nemocnicí s poliklinikou. Předpokládaná cena zakázky činí 50 milionů korun bez DPH. Zlín chystá investovat v příštím roce více než 250 milionů korun. Jde například o první etapu kongresového centra či rekonstrukce škol.

 • Ekonomický informační systém dodá a implementuje firma, vybraná pražskou Fakultní Thomayerovou nemocnicí s poliklinikou. Předpokládaná cena zakázky činí 50 milionů korun bez DPH.
 • Zlín chystá investovat v příštím roce více než 250 milionů korun. Jde například o první etapu kongresového centra či rekonstrukce škol. Se zahájením dalších velkých staveb zatím město nespěchá.
 • Zřízení vodovodního přivaděče z vodojemu Pěnčín je předmětem veřejné zakázky vypsané obcí Laškov. Součástí zakázky za více než 28 milionů korun jsou rozvodné vodovodní sítě o celkové délce 5,9 kilometru a přívodní řady o celkové délce 4,4 kilometru.
 • Nezbytné opravy koupaliště a zimního stadionu patří mezi největší plánované investice města Kroměříž pro příští rok. Chystá se také dokončení rekonstrukce kulturního domu. Další větší investice se ale nechystají.
 • Dietní stravování pacientů a závodní stravování zaměstnanců zajistí vítěz soutěže, vyhlášené Fakultní nemocnicí Plzeň-Bory. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou.
 • Odpadové centrum pro celý region, které vznikne v průmyslové zóně v městské části Bobrky, chce v příštím roce vybudovat vsetínská radnice. Investice si vyžádá asi 200 milionů korun. Kromě toho chce opravit koupaliště u průmyslové školy či pokračovat v opravách komunikací a chodníků.
 • Rekonstrukce Wilsonovy ulice za 12 milionů korun patří mezi největší investiční akce, plánované radnicí ve Slaném na rok 2007. Chystá se také příprava rekonstrukce sídla budoucí galerie V. V. Štecha, investice do akvaparku a příspěvky městské nemocnici.
 • Komplexní úklidové služby pro pražskou Nemocnici Na Františku s poliklinikou zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Bezpečnostní ostrahu areálu zajistí firma vybraná Zoologickou zahradou hlavního města Prahy. Součástí zakázky je i ostraha a zajištění provozu parkoviště včetně výběru parkovného.
 • Provoz stravovacího zařízení v areálu Ostravské univerzity zajistí vítěz veřejné zakázky. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let, počínaje červencem 2007.
 • Výstavba administrativního objektu pro sídlo ředitelství Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra v Praze je předmětem veřejné zakázky v předpokládané ceně 110 milionů korun. Výstavba má být zajištěna developerským způsobem „na klíč“, včetně zajištění pozemku, a to v centru, maximálně v širším centru metropole.
 • Reklamní kampaň v Maďarsku chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Nyní vybírá firmu, která kampaň v předpokládané ceně 8,4 milionu korun zajistí.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy na území Jihočeského kraje zajistí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené Ředitelstvím silnic a dálnic. Smlouva bude uzavřena na období šesti let počínaje říjnem 2007.
 • O náhradní díly pro vozidla Renault Kango má zájem Česká pošta. Státní podnik uzavře s vítězem rámcovou smlouvu na čtyři roky.
 • Oprava povrchu silnice druhé třídy číslo 151 v délce 7,8 kilometru je předmětem zakázky vypsané Jihočeským krajem. Jedná se o úsek Kunžak - křižovatka se silnicí číslo 409.
 • Nové osobní počítačeamonitory koupí ministerstvo zemědělství. Celkem má zájem o dodávky až 1700 monitorů a kusů (nejde o počítačové sestavy), které budou realizovány v průběhu tří let ode dne uzavření rámcové smlouvy.
 • Cyklostezku Varhany vybuduje firma, která uspěje ve veřejné soutěži vypsané Svazkem obcí Cyklostezka se sídlem v České Lípě. Předpokládaná cena zakázky je 72,5 milionu korun.
 • Kompletní rekonstrukci prostor v pražské Kateřinské ulici 32 připravuje první lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Předpokládaná cena zakázky činí 282,8 milionu korun.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a…
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce je ve hvězdách
Technologie
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Honor 9 je v Česku. Přetahuje se s OnePlus 5, kdo toho za 13 tisíc nabídne víc
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít