VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

18. prosince 2006, 00:00 - (pk), Petr Kučera
18. prosince 2006, 00:00

Ekonomický informační systém dodá a implementuje firma, vybraná pražskou Fakultní Thomayerovou nemocnicí s poliklinikou. Předpokládaná cena zakázky činí 50 milionů korun bez DPH. Zlín chystá investovat v příštím roce více než 250 milionů korun. Jde například o první etapu kongresového centra či rekonstrukce škol.

 • Ekonomický informační systém dodá a implementuje firma, vybraná pražskou Fakultní Thomayerovou nemocnicí s poliklinikou. Předpokládaná cena zakázky činí 50 milionů korun bez DPH.
 • Zlín chystá investovat v příštím roce více než 250 milionů korun. Jde například o první etapu kongresového centra či rekonstrukce škol. Se zahájením dalších velkých staveb zatím město nespěchá.
 • Zřízení vodovodního přivaděče z vodojemu Pěnčín je předmětem veřejné zakázky vypsané obcí Laškov. Součástí zakázky za více než 28 milionů korun jsou rozvodné vodovodní sítě o celkové délce 5,9 kilometru a přívodní řady o celkové délce 4,4 kilometru.
 • Nezbytné opravy koupaliště a zimního stadionu patří mezi největší plánované investice města Kroměříž pro příští rok. Chystá se také dokončení rekonstrukce kulturního domu. Další větší investice se ale nechystají.
 • Dietní stravování pacientů a závodní stravování zaměstnanců zajistí vítěz soutěže, vyhlášené Fakultní nemocnicí Plzeň-Bory. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou.
 • Odpadové centrum pro celý region, které vznikne v průmyslové zóně v městské části Bobrky, chce v příštím roce vybudovat vsetínská radnice. Investice si vyžádá asi 200 milionů korun. Kromě toho chce opravit koupaliště u průmyslové školy či pokračovat v opravách komunikací a chodníků.
 • Rekonstrukce Wilsonovy ulice za 12 milionů korun patří mezi největší investiční akce, plánované radnicí ve Slaném na rok 2007. Chystá se také příprava rekonstrukce sídla budoucí galerie V. V. Štecha, investice do akvaparku a příspěvky městské nemocnici.
 • Komplexní úklidové služby pro pražskou Nemocnici Na Františku s poliklinikou zajistí vítěz veřejné zakázky.
 • Bezpečnostní ostrahu areálu zajistí firma vybraná Zoologickou zahradou hlavního města Prahy. Součástí zakázky je i ostraha a zajištění provozu parkoviště včetně výběru parkovného.
 • Provoz stravovacího zařízení v areálu Ostravské univerzity zajistí vítěz veřejné zakázky. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let, počínaje červencem 2007.
 • Výstavba administrativního objektu pro sídlo ředitelství Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra v Praze je předmětem veřejné zakázky v předpokládané ceně 110 milionů korun. Výstavba má být zajištěna developerským způsobem „na klíč“, včetně zajištění pozemku, a to v centru, maximálně v širším centru metropole.
 • Reklamní kampaň v Maďarsku chystá Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Nyní vybírá firmu, která kampaň v předpokládané ceně 8,4 milionu korun zajistí.
 • Zimní a běžnou letní údržbu silnic první třídy na území Jihočeského kraje zajistí vítěz veřejné zakázky, vyhlášené Ředitelstvím silnic a dálnic. Smlouva bude uzavřena na období šesti let počínaje říjnem 2007.
 • O náhradní díly pro vozidla Renault Kango má zájem Česká pošta. Státní podnik uzavře s vítězem rámcovou smlouvu na čtyři roky.
 • Oprava povrchu silnice druhé třídy číslo 151 v délce 7,8 kilometru je předmětem zakázky vypsané Jihočeským krajem. Jedná se o úsek Kunžak - křižovatka se silnicí číslo 409.
 • Nové osobní počítačeamonitory koupí ministerstvo zemědělství. Celkem má zájem o dodávky až 1700 monitorů a kusů (nejde o počítačové sestavy), které budou realizovány v průběhu tří let ode dne uzavření rámcové smlouvy.
 • Cyklostezku Varhany vybuduje firma, která uspěje ve veřejné soutěži vypsané Svazkem obcí Cyklostezka se sídlem v České Lípě. Předpokládaná cena zakázky je 72,5 milionu korun.
 • Kompletní rekonstrukci prostor v pražské Kateřinské ulici 32 připravuje první lékařská fakulta Univerzity Karlovy. Předpokládaná cena zakázky činí 282,8 milionu korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Jak napsat správně CV, aby vás pozvali na pohovor
Jak přijímat a posílat balíky do zahraničí aneb kdy se platí DPH a clo?
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Auta
BMW Z4 Concept byl neoficiálně odhalen těsně před premiérou…
Hyundai ukázal nástupce vodíkového crossoveru ix35. Příští rok dorazí také do Evropy
Volvo, Peugeot, Fiat a další vynechají autosalon ve Frankfurtu. Jsou to pro ně vyhozené peníze
Měření rychlosti na D1 v úseku Psáře – Soutice bezpečnost nezlepšilo a policie i MDČR to ví
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá, praktické ale moc není
Technologie
Další pohroma v cenách grafických karet na obzoru. GDDR5 tento měsíc zdražila o 30 %
Bitcoin přišel o rekord. Kryptoměnou Ethereum už proudí více transakcí
ČTÚ chce regulovat. Zjistil, že si mobilní operátoři málo konkurují
AMD vydalo speciální ovladač pro horníky. Zrychluje těžbu Etherea na Radeonech
Firefox x64 už je pro uživatele Windows výchozí. Je bezpečnější a stabilnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít