Veřejné zakázky

10. dubna 2006, 00:00 - (tv)
10. dubna 2006, 00:00

* Modernizaci silnice první třídy číslo 44 připravuje Ředitelství silnic a dálnic. Konkrétně se jedná o téměř devítikilometrový úsek na sever od Červenohorského sedla (od hranice okresů Šumperk a Jeseník po křižovatku se silnicí druhé třídy číslo 450 v obci Domašov).

Na stavbu, která proběhne od letošního července do konce srpna 2008, nyní hledá dodavatele. Předpokládaná cena zakázky činí 538 milionů korun.

* Výstavba multifunkční haly Vítkovice Aréna je předmětem veřejné zakázky vypsané ostravským magistrátem. Předpokládaná cena činí 240 milionů korun bez DPH.

* Mléko a mléčné výrobky do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně má dodávat firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané touto akciovou společností. Smlouva bude uzavřena na období dvou let počínaje začátkem letošního července.

* Vybudování portálu, který umožní elektronizovat podání občanů vůči subjektům samosprávy na území Plzeňského kraje, je předmětem veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem.

* Manažera projektu budování systému státní pokladny hledá ministerstvo financí.

* O výrobu časopisu BONUS info se postará firma, která uspěje v soutěži vypsané Oborovou zdravotní pojišťovnou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví. Časopis vychází dvakrát ročně v rozsahu 24 stran A4 a v nákladu 365 tisíc kusů. Firma musí zajistit jeho tisk a následné balení do nesmrštitelné průhledné fólie, sesvazkování, adresování, dopravu a doručování.

* Počítače a osobní automobily nakoupí Státní úřad inspekce práce. První zakázka se týká 196 kusů stolních počítačů (pracovních stanic) a 50 kusů notebooků. Druhá zakázka byla vypsána na nákup 18 kusů osobních automobilů.

* Poskytnutí investičního úvěru je předmětem veřejné zakázky vypsané Jihočeským krajem. Úvěr je určen na financování programu rehabilitace a modernizace silniční sítě v majetku kraje. Předpokládá se čerpání 800 milionů korun od třetího čtvrtletí letošního roku po dobu dvou let.

* Dům s pečovatelskou službou v Ostravě-Porubě za 180 milionů korun postaví firma, kterou začala vybírat radnice městského obvodu Poruba.

* Zajištění bezpečnostních služeb je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem dopravy.

* Kladenská radnice připravuje rekonstrukce svého objektu. Vybraná firma uskuteční za 16,5 milionu korun (bez DPH) stavební úpravy, výměnu sítí, zajistí nový krov, střešní krytinu, nové výplně otvorů a změnu dispozice.

* Oprava a zateplení střechy, výměna oken, výměna stoupaček vody a zateplení fasády čeká základní uměleckou školu v ulici Nad Alejí v Praze-Petřinách.

* Devět autobusů pro příměstskou a městskou dopravu koupí společnost ČSAD Střední Čechy se sídlem v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Má zájem o dvanáct metrů dlouhá vozidla ve dvoudvéřovém provedení.

* Školní jídelna při 14. základní škole v Mostě projde rekonstrukcí za více než 10 milionů korun. Dodavatele stavebních prací začala vybírat tamní radnice.

* Rekonstrukci školy chystají Klimkovice v Moravskoslezském kraji. Součástí jsou úpravy kuchyně, výměna oken, zateplení pláště a střech či plynová přípojka. Předpokládaná cena zakázky je 19 milionů korun bez DPH.

* Bezdrátový informační systém připravuje Sdružení obcí mikroregionu Hudlicko, ležícího ve východní a jihovýchodní části chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Vedle dodávky a instalace systému mají obce zájem také o technologii pro rozšíření sítě širokopásmového bezdrátového internetu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off…
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let elektrické verze
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Technologie
Windows Store bude zřejmě přejmenován na Microsoft Store
Školství není připraveno na dobu, kdy budeme mít internet v těle
Je tu GeForce GTX 1080 Ti s upgradovanou pamětí: Evga vydává model s 12GHz GDDR5X
AMD má možná kšeft od Tesly. Prý jí pomáhá vyvíjet AI procesory pro samořídící auta
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít