Veřejné zakázky

30. ledna 2006, 00:00 - (tv)
30. ledna 2006, 00:00

* Personální služby poptává společnost ČEZ. Zakázka v předpokládané ceně 63 milionů korun bude uzavřena na dobu tří let počínaje letošním červnem.

Předmětem je vyhledávání zaměstnanců - specialistů a středního managementu -na pracovní pozice v České republice a dalších státech Evropy. Součástí je také poskytování souvisejících poradenských služeb při následných výběrových řízeních.

* Energeticky úsporná opatření chce uskutečnit pražské Národní divadlo. Vypsalo proto veřejnou soutěž na využití odpadní tepelné energie v objektech divadla (zavedení energeticky úsporných opatření metodou Energy Performance Contracting - EPC). Předpokládaná cena zakázky je 20 milionů korun, realizace má začít letos v červnu a skončit v prosinci 2007.

* Celkem 460 počítačů a stejný počet monitorů letos koupí Zlínský kraj. Brzy proto vypíše veřejnou zakázku na dodavatele základní výpočetní techniky a služeb s tím spojených na dobu minimálně čtyř let. Další plánovaná veřejná zakázka se týká vybavení míst s veřejně přístupným internetem. Kraj má zájem o dodávku a instalaci 79 kusů osobních počítačů s příslušenstvím včetně záručních a servisních služeb po dobu pěti let. Podrobnosti k této druhé zakázce mají být známé od 1. března.

* Dodávka osobních počítačů pro územní finanční orgány je předmětem veřejné zakázky, kterou na konci března vypíše ministerstvo financí. Konkrétně se jedná o celkem 880 kusů PC (dvou typů). Na konci dubna pak chce ministerstvo vypsat veřejnou soutěž na dodávku 195 notebooků.

* Informační měsíčník pro občany Moravskoslezského kraje možná změní vydavatele. Krajský úřad chce na začátku srpna vypsat veřejnou zakázku na redakční zajištění, grafickou přípravu, tisk a distribuci měsíčníku. Stávajícímu vydavateli končí smlouva.

* Dodavatele intranetu začne na začátku března vybírat ministerstvo financí. Předmětem veřejné zakázky bude kompletní analýza a návrh struktury intranetu, vývoj aplikací, integrace se stávajícími systémy, zaškolení, správa intranetu a další služby.

* Softwarová školení pro pražský Ústav mezinárodních vztahů -Diplomatickou akademii zajistí vítěz veřejné soutěže. Předmětem zakázky je zajištění průběžného školení uživatelů výpočetní techniky včetně testování pracovníků ministerstva zahraničních věcí a zastupitelských úřadů České republiky. Součástí je také spolupráce na tvorbě koncepce počítačového vzdělávání na ministerstvu zahraničních věcí.

* Správa a provoz letního koupaliště v Karviné-Novém Městě je předmětem veřejné zakázky, vypsané karvinskou radnicí. Firma musí zajistit také všechny související služby. Rozhodující při výběru bude výše nabídkové ceny (70 procent hodnotících kritérií), provozní řád (20 procent) a rozsah odpovědnosti za způsobenou škodu (10 procent).

* Komplexní rekonstrukci připravuje Domov důchodců Velké Hamry. Součástí zakázky je i zpracování projektové dokumentace. Celková hodnota zakázky přesahuje 100 milionů korun.

* Způsob vytápění změní mateřská škola v jihočeských Nových Hradech. Objekt bude vytápěn tepelným čerpadlem (šest vrtů o délce 500 metrů) a teplovodním vytápěním. Dojde také k zateplení celé budovy. Stávající dřevěná okna nahradí plastová. Radnice nyní vypsala veřejnou zakázku na zajištění rekonstrukce v ceně téměř čtyř milionů korun bez DPH.

* Průběžné dodávky výpočetní techniky jsou předmětem veřejné zakázky, vypsané Úřadem městské části Praha 7. Zájemci se mohou hlásit do 1. března.

* Výsadbu a údržbu květin na území městské části Praha 6 zajistí firma, kterou vybere tamní radnice. Smlouva bude uzavřena na období jednoho roku počínaje letošním květnem.

* Přestavbu bývalých jeslí na denní stacionář pro seniory chystá radnice v Havlíčkově Brodě. Výběrové řízení na stavební práce má být vyhlášeno ještě v letošním roce.

* Výstavbu vodovodu připravují obce Bratronice, Běleč, Horní a Dolní Bezděkov na Kladensku. Veřejnou zakázku na stavební práce vypsal Svazek obcí mikroregionu Bratronicko. Předpokládaná hodnota investice je 59 milionů korun bez DPH.

* O zateplení a novou fasádu má zájem gymnázium na Českolipské ulici v Praze 9. Veřejná zakázka v hodnotě nejméně osm milionů korun má být vyhlášena na konci ledna. Samotná rekonstrukce pak proběhne během letních prázdnin.

* Stavbu vodovodu chystá obec Podbřežice, nacházející se východně od Brna. Předpokládaná cena zakázky dosahuje téměř 10 milionů korun bez DPH.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít