Veřejné zakázky

16. ledna 2006, 00:00 - (tv)
16. ledna 2006, 00:00

* Dvě stě nových serverů kupuje ministerstvo zahraničních věcí. Součástí zakázky je také zajištění záručního a pozáručního servisu.

O vítězi rozhodne nejen nabídka ceny, ale také výsledek testu zapůjčených vzorku serverů. Firma musí zajistit také jejich dopravu do zastupitelských úřadů v Evropě a Severní Americe.

* Víceúčelový areál (výstavní, sportovně kulturní a kongresové centrum) plánuje postavit magistrát v Karlových Varech. Veřejnou soutěž na dodavatele stavby za 790 milionů korun chce vyhlásit na začátku dubna.

* Výstavbu nového sídla Úřadu práce ve Frýdku-Místku zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané v uplynulém týdnu. Součástí je také vybavení systémy informačních a komunikačních technologií a zařízení interiéru. Předpokládaná cena zakázky činí 158 milionů korun.

* Útočné nože (UTON vz. 75) poptává oddělení centrálních nákupů Policejního prezídia. Má zájem také o roznětnice a pyrotechnická zrcátka.

* Sportovní halu vybuduje město Červený Kostelec. Stavební firmy se mohou hlásit do 17. února. Předpokládaná cena zakázky činí 24 milionů korun bez DPH.

* Domov důchodců chystá postavit radnice v Přerově. Veřejnou zakázku na dodavatele stavby vyhlásí pravděpodobně v březnu. Podobné zařízení dosud ve městě chybělo, zájem seniorů je přitom obrovský. Investice má dosáhnout téměř 150 milionů korun.

* Provozovatele parkovišť hledají v Hranicích na Moravě. Radnice zatím vypsala veřejnou soutěž o návrh na jejich provozování. Nová organizace dopravy a parkování začne nejpozději v polovině roku po dokončení rekonstrukci Masarykova náměstí.

* Rekonstrukci pasáže Laguna plánuje radnice ve Zlíně. Cílem je přeměna stávajícího nepřitažlivého průchodu v centru města na plnohodnotnou pasáž. Veřejnou zakázku na stavební práce chce radnice zveřejnit 10. února, rekonstrukce by se pak měla uskutečnit od letošního července do konce listopadu 2007.

* Počítačové programy chce koupit ministerstvo obrany. Jedná se o 75 různých programů pro informační systémy rezortu (včetně operačních systémů a antivirového software). Zájemci se mohou hlásit do 6. března.

* Správce budov vybírá městská část Praha 10. Konkrétně má zájem o správu 39 školských zařízení a čtyř administrativních budov včetně objektu radnice.

* Přístupu k internetu se týká veřejná zakázka, kterou hodlá na začátku února vyhlásit brněnský magistrát. Cílem je zajištění veřejného přístupu občanů k širokopásmovému internetu prostřednictvím veřejné knihovny.

* Zateplení a nástavbu mateřské školy připravuje město Hostivice u Prahy. Součástí je také částečná rekonstrukce objektu, týkající se rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalací a ústředního topení. Předpokládaná cena zakázky činí 30 milionů korun.

* Dodavatele stravenek na další tři roky vybírá východočeská správa Policie České republiky se sídlem v Hradci Králové.

* Nové tonery nakoupí Pozemkový fond České republiky pro své pražské ústředí i všechna územní pracoviště. Určeny jsou pro tiskárny Lexmark, HP a další. Fond má zájem o dva tisíce zásobníků.

* Rekonstrukci hospody chystá radnice v obci Malesice u Plzně. Stavební práce za sedm milionů korun se budou týkat nového zastřešení a zbudování nového sociálního zařízení v přístavbě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového…
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Patentové skici odhalují malý dvoumístný sporťák značky Honda
Technologie
Aukro chystá změny. Na konci měsíce začne migrace a služba bude desítky hodin nedostupná
AMD se díky kryptotěžařům a Ryzenu dostalo v druhém čtvrtletí do zisku – tedy skoro
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít