veřejné zakázky

04. září 2006, 00:00 - Petr Kučera
04. září 2006, 00:00

* Vybudování a provozování portálu, který umožní elektronizovat podání občanů vůči subjektům samosprávy na území Plzeňského kraje, je předmětem veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem. Předpokládaná hodnota činí 60 milionů korun. * Rekonstrukci objektu v Horské ulici připravuje České vysoké učení technické v Praze.

 • Vybudování a provozování portálu, který umožní elektronizovat podání občanů vůči subjektům samosprávy na území Plzeňského kraje, je předmětem veřejné zakázky vypsané tamním krajským úřadem. Předpokládaná hodnota činí 60 milionů korun.
 • Rekonstrukci objektu v Horské ulici připravuje České vysoké učení technické v Praze. Prostory bude využívat strojní fakulta. První etapa přijde na zhruba 27 milionů korun.
 • Městský stadion v Kyjově čeká rekonstrukce a přístavba zázemí. Tamní radnice vypsala veřejnou zakázku za 30 milionů korun.
 • Optimalizace trati Ostrava Kunčice - Frýdek-Místek - Český Těšín je předmětem veřejné zakázky, vypsané státní organizací Správa železniční dopravní cesty.
 • Rekonstrukce a modernizace čeká bytové domy na sídlišti Nová Osada v Ostravě. Radnice městského obvodu Slezská Ostrava vypsala veřejnou zakázku za 36 milionů korun.
 • Pečovatelskou službu pro občany města zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané radnicí v Ostrově nad Ohří. Smlouva bude uzavřena na tři roky, počínaje lednem 2007. Příjemci služby bude zhruba 200 klientů, a to jak v domácnostech, tak v Domě s pečovatelskou službou.
 • Vánoční a velikonoční slavnosti na Smíchově zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané radnicí městské části Praha 5. Součástí akcí jsou také stánkový prodej a pravidelné kulturní programy. Smlouva s vítězem bude uzavřena na dobu čtyř let, počínaje polovinou letošního listopadu.
 • Komplexní modernizace čeká Krajskou nemocnici Pardubice. Nyní vypsala veřejnou zakázku na vypracování koncesního projektu formou PPP.
 • Pořízení notebooků plánuje Česká správa sociálního zabezpečení. Má zájem o 380 přístrojů dvou kategorií, včetně licencí k software.
 • Dodavatele elektřiny hledá v samostatných soutěžích několik institucí. Je mezi nimi například státní podnik Česká pošta, Národní muzeum (smlouva na období let 2007-8).
 • Areál modřanské vinice projde opravou. Soutěž na stavební práce vyhlásila radnice městské části Praha 12. První etapa akce přijde na téměř 23,8 milionu korun.
 • Provozovatele tepelného hospodářství vybírá Domov důchodců Praha 10 - Malešice. Stávající zařízení budou vítězi zakázky pronajata.
 • O pojištění majetku má zájem město Zlína (včetně jím zřízených a založených organizací).
 • Metropolitní komunikační síť chce zavést město Uherský Brod. Tamní radnice vypsala veřejnou zakázku na dodávku této sítě (MAN-UB) s připojením k internetu. Síť propojí vybrané objekty radnice a dalších městem zřizovaných organizací.
 • Rekonstrukci patnácti výtahů připravuje Fakultní nemocnice Brno. Zájemci o zakázku za zhruba 28,6 milionu korun se mohou hlásit do 13. září.
 • Provozovatele tepelných zařízení v majetku města hledá radnice v Přešticích na Plzeňsku. Smlouva bude uzavřena na období deseti let, počínaje lednem 2007.
 • O dodávku vstřikovacích lisů pro zpracování plastických hmot má zájem společnost HP trend se sídlem v Ludgeřovicích.
 • Rekonstrukci silnic druhé třídy číslo 318 a 321 v úseku Častolovice-Solnice plánuje Královéhradecký kraj. Zájemci o zakázku v předpokládané hodnotě 42 milionů korun se mohou hlásit do 21. září.
 • Sanitní vozidla nakoupí Územní středisko záchranné služby Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě. Má zájem o celkem 11 vozidel, z toho tři pro rychlou lékařskou pomoc, šest pro rychlou zdravotnickou pomoc, jedno pro rychlou převozovou službu novorozenců a jedno pro rychlou lékařskou pomoc v setkávacím systému.
 • Rekonstrukcí projde Léčebna dlouhodobě nemocných v Praze-Vršovicích. Zakázku na stavební práce za 130 milionů korun vypsala Městská část Praha 10. 
 •  Sanaci panelového domu v ulici Karla Čapka chystá radnice v Žacléři. Dům mimo jiné dostane nový obvodový plášť a zateplení, součástí je i výměna oken a balkonových dveří. Zájemci o zakázku za zhruba sedm milionů korun se mohou hlásit do 21. září.
 • Kanalizaci a čistírnu odpadních vod chystá obec Zbytiny na Prachaticku. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 28 milionů korun.
 • Revitalizaci soustavy říčních ramen chystá ve svém areálu státní podnik Národní hřebčín Kladruby nad Labem. Součástí projektu jsou zemní práce (odbahnění říčních ramen a čištění koryt vodních toků) a konstrukce (opravy a rekonstrukce sedmi funkčních objektů). Předpokládaná cena stavebních prací činí 30 milionů korun.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Zdraží v roce 2018 energie? A je dobré si cenu elektřiny nebo plynu fixovat?
Odstupné při odchodu z práce? 9 věcí, na které se každý ptá
Senátní výbor podpořil větší práva vlastníků bytů vůči neplatičům
Jak dlouho pracují Evropané na stát?
Auta
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá,…
Galerie na středu: Nejlevnější rychlá kombi s výkonem od 200 koní na českém trhu
Honda Civic dostane naftový motor 1.6 i-DTEC. Koupíte ho ale až na jaře 2018
Řidičské průkazy: Skupiny, podskupiny, druhy vozidel a minimální věk pro udělení
BMW zveřejnilo první fotku nové Z4. Oficiálně se představí zítra
Technologie
GeForce na bázi Volty letos nebudou. Masová výroba na 12nm procesu začne koncem roku
Elektromobilů a hybridů u nás přibývá. Je jich přes jedno procento
Synology uvádí základní čtyřdiskový NAS. Je rychlejší a úspornější
Samsung za týden uvede Gear Fit 2 Pro, svůj nejlepší sportovní náramek
Tři virtuálové si chtěli nadále účtovat roamingové poplatky v EU
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít