VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

08. ledna 2007, 00:00 - (pk)
08. ledna 2007, 00:00

Rekonstrukci silnice první třídy číslo 42 v brněnské čtvrti Žabovřesky chystá Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 240 milionů korun je i rekonstrukce dvou mostů či vybudování protihlukových stěn.Nový zimní stadion se chystá stavět město Chomutov.

 • Rekonstrukci silnice první třídy číslo 42 v brněnské čtvrti Žabovřesky chystá Ředitelství silnic a dálnic. Součástí zakázky za více než 240 milionů korun je i rekonstrukce dvou mostů či vybudování protihlukových stěn.
 • Nový zimní stadion se chystá stavět město Chomutov. Bývalá vojenská kasárna se přemění na rekreačně-sportovní centrum. Nyní město připravuje projektovou dokumentaci. Místo starého zimního stadionu vznikne obchodní dům.
 • Mobilního operátora a dodavatele elektrické energie hledá ve dvou samostatných soutěžích Český metrologický institut.
 • Rozšíření kanalizační sítě a intenzifikaci stávající čistírny odpadních vod připravuje obec Libušín. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 55 milionů korun se mohou hlásit do 17. ledna.
 • Opravu silnice druhé třídy číslo 152 v úseku křižovatka Lhotice - Dědice chystá Správa a údržba silnic Třebíč. Práce na více než 8,7 kilometru dlouhém úseku přijdou na 24,4 milionu korun.
 • Integrovaný systém nakládání s bioodpady připravuje radnice ve Zlíně. Nyní hledá firmu na zpracování projektové dokumentace, dodávku systému a inženýrskou činnost.
 • Správu tepelných zdrojů zajistí vítěz soutěže, vypsané Magistrátem hlavního města Prahy.
 • Správa a údržba budov, ploch a technologií je předmětem veřejné zakázky, vyhlášené Nemocnicí České Budějovice. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let, počínaje letošním březnem.
 • Rekonstrukci základní školy v Komenského ulici připravuje městský obvod Ostrava-Poruba. Zájemci o zakázku v předpokládané ceně 81,1 milionu korun se mohou hlásit už jen do 11. ledna.
 • Na nákup svařovaných ocelových trubek chce státní podnik DIAMO se sídlem ve Stráži pod Ralskem uzavřít rámcovou smlouvu s vítězem veřejné soutěže. Jedná se o 7020 metrů trubek 530 mm x 8 mm, 1980 metrů trubek 720 mm x 8 mm a 828 metrů trubek 920 mm x 8 mm.
 • Ostrahu a úklid objektů Pozemkového fondu České republiky v pražské Husinecké ulici zajistí vítěz veřejné zakázky. Smlouva bude uzavřena na období od letošního dubna do konce roku 2009.
 • Opravu silnice druhé třídy číslo 105 chystá Jihočeský kraj. Práce na 9,7 kilometru dlouhém úseku u Chrášťan a Týna nad Vltavou přijdou maximálně na 22,8 milionu korun.
 • Na nákup cementu uzavře státní podnik DIAMO rámcovou smlouvu. Má zájem o celkem 8400 tun.
 • Projektovou dokumentaci pro zkapacitnění Štěrboholské radiály v Praze 10 zajistí vítěz soutěže, vypsané Technickou správou komunikací hlavního města Prahy. Součástí zakázky je také inženýrská a poradenská činnost při přípravě stavby.
 • Organizaci plenárních zasedání v Praze v roce 2007 zajistí firma vybraná ministerstvem zahraničních věcí. Jedná se o kompletní zajištění dvou konferencí, včetně doplňkových služeb.
 • Dodávku motorové nafty pro Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje zajistí vítěz veřejné soutěže. Během čtyř let má být dodáno zhruba 460 tisíc litrů.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
Stahujte zdarma zombie co-op řežbu Killing Floor. Ale musíte si pospíšit
Intel zlevnil všechny Xeony Phi. Nejvýkonnější modely víc než o polovinu
Steam rozjel letní výprodeje her. Nákupní horečku mu ale překazili „hackeři“
New York Times diskuze nezruší. Hloupé komentáře bude mazat umělá inteligence
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít