VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

05. března 2007, 00:00 - (jbn)
05. března 2007, 00:00

Kapalný kyslík a dodávky dalších plynů pro medicínské použití nakoupí Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou. Smlouvu je možné uzavřít i na dobu neurčitou. Kontakt: Martina Horáková, martina.horakova@ftn.cz, tel.: 261 083 400. Ubytování pro hasiče potřebuje zajistit Brno.

 • Kapalný kyslík a dodávky dalších plynů pro medicínské použití nakoupí Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou. Smlouvu je možné uzavřít i na dobu neurčitou. Kontakt: Martina Horáková, martina.horakova@ftn.cz, tel.: 261 083 400.
 • Ubytování pro hasiče potřebuje zajistit Brno. Konkrétně jde o realizaci přístavby ubytovny pro 75 ubytovaných prodloužením budovy s obestavěným prostorem 6120 m3. Kontakt: Eva Nebesářová, eva.nebesarova@grh.izscr.cz, 950 819 927.
 • Interiér společenského sálu zaplatí město Police nad Metují. Cílem je zabezpečit Centrum celoživotního vzdělávání. Jedná se o stoly, židle, nábytek, knihovnu, doplňky WC a umýváren, vitráže oken, žaluzie a podobné vybavení. Kontakt: Zdeněk Kadidlo, kadidlo@meupolice. cz, tel.: 491 541 118.
 • Autobusy pro městskou dopravu nakoupí město Brandýs na Labem. Zakázka je vypsána na 10 kusů autobusů pro příměstskou a městskou dopravu, minimální obsaditelnost je 53 sedících cestujících, délka do 13 metrů. Kontakt: Štěpán Ševčík, sevcik@csad-me.cz, 283 881 559.
 • Pravidelné dodávky injekčních jehel a stříkaček ve specifikaci a množství podle zadávací dokumentace je třeba zajistit do Nemocnice Most, Nemocnice Děčín, Masarykovy nemocnice v Ústí n. L., Nemocnice Chomutov a Nemocnice Teplice. Dodávky budou prováděny opakovaně dvakrát až třikrát týdně. V případě urgence musí být dodavatel schopen dodávku realizovat do 24 hodin. Kontakt: radovan.stanka@mnul.cz, tel.: 477 115 050.
 • Plzeňsko hledá silničáře. Jedná se o uskladnění a budoucí odprodej posypové soli K3S pro zimní období. Kontakt: Radek Kadlec, kadlec@suskt.klatovsko. cz, 728 331 685.
 • Personální audit vedení Plzeňských městských dopravních podniků požaduje tato společnost. Výsledkem má být prokázání profesionálních kvalit vedoucích manažerů podle požadavků veřejné zakázky. Kontakt: Václav Zikmund, zikmund@pmdp.cz, 378 037 513.
 • Kuchyň, umývárnu a záchody - to vše včetně přístavby potřebuje vystavět kraj Vysočina pro svou provozovnu v Jihlavě. Kontakt: Hana Javůrková, javurkova.h@kr-vysocina.cz, 564 602 229.
 • Počítačovou podporu nakoupí Vojenská nemocnice Brno. Předmětem zakázky je vybudování IT infrastruktury, dodávka aplikačních SW a provedení souvisejících služeb, dodávek a stavebních prací. Součástí je rekonstrukce a dobudování datového centra včetně sítě i serverů, dodávka pracovních stanic, zavedení IS/IT (NIS, MIS, PACS), konverze školení, zkušební provoz, legislativní údržba, podpora a servis. Kontakt: Antonín Vodák, avodak@vnbrno.cz, +420 973 445 585
 • Osobní padáky pro armádu, včetně školení záchranné a výsadkové služby, nakoupí Ministerstvo obrany ČR. Kontakt: Vojenské zařízení 4218 Štěpánov u Olomouce, ul. Nádražní, PSČ 783 13 Štěpánov u Olomouce.
 • Úklid pro důchodce potřebuje zajistit Domov pro seniory Slunečnice v Ostravě-Porubě. Účelem je provádění základního úklidu a desinfekce podlah, obkladů, nábytku, obložení, sociálního zařízení včetně mimořádného úklidu na základě požadavku zadavatele. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou. Kontakt: Radek Baran, rbaran@ddporuba.com, tel.: 599 508 111.
 • Plyn, osvětlení i kanalizaci potřebuje zrekonstruovat město Cheb v ulicích Sportovců a Šumavská. Technické požadavky: komunikace 1500 m2 v kategorii místní obslužné komunikace, kanalizace zhruba 300 mb, plynovod 80 m, veřejné osvětlení 6 sloupů a 200 m kabelů. Kontakt: Petr Kukla, kla@mestocheb.cz, tel.: 354 440 269.
 • Opravu silnice mezi Ražicemi a Protivínem zadává Jihočeský kraj. Cílem je oprava poškozeného krytu a podkladních vrstev vozovky na komunikaci III/1404 v celkové délce 8,5 km. Oprava zahrnuje recyklaci a reprofilaci za studena, vyrovnání příčného profilu a provedení nové obrusné vrstvy, včetně úpravy rozjezdů. Kontakt: Jindra Dominová, dominova@kraj-jihocesky.cz, tel.: 386 720 254.
 • Pomoc ženám v nouzi chce zabezpečit Olomoucký kraj. Potřebuje proto provést rekonstrukci dostavby objektu bývalé ubytovny na pavilon pro psychotické ženy. Součástí je i vybudování vodovodu, kanalizace, rozvodů slaboproudu a teplovodu, včetně nutných přípojek. Kontakt: Aleš Houserek, a.houserek@kr-olomoucky. cz, tel.: 585 508 125.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít