veřejné zakázky

28. srpna 2006, 00:00 - (pk)
28. srpna 2006, 00:00

* O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun. * Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků.

 • O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun.
 • Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků. Předmětem veřejné soutěže je návrh komunikační kampaně. Hlavním hodnotícím kritériem je samotné navrhované řešení (75% váha při rozhodování), zbytek tvoří předpokládaná celková cena řešení.
 • Soutěž o návrh rekonstrukce budovy č. p. 120 na Komenského náměstí vyhlásil pardubický magistrát. Předmětem je vypracování návrhu urbanistického, architektonického, provozního a technického řešení. Navrhovatel přitom musí respektovat předpokládanou výši investičních nákladů - zhruba 120 milionů korun.
 • Oprava fasád a výměna oken čeká budovu v Masné ulici číslo 11 v Praze 1. Radnice první městské části vyhlásila veřejnou zakázku na dodavatele stavebních prací za téměř 13 milionů korun. Součástí je také restaurátorská oprava vchodových dveří.
 • Nemocniční informační systém poptává Nemocnice Boskovice. Předpokládaná cena dodávky a instalace činí šest milionů korun. 
 • Základní škola v Lesní ulici v Jablukově projde generální rekonstrukcí a dostavbou. Zhotovitele další etapy této akce nyní hledá tamní radnice. Součástí je i rekonstrukce ústředního topení. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 10,2 milionů korun.
 • Dodavatele elektřiny pro rok 2007 vybírá Česká národní banka. Předpokládané množství odběru činí 11,54 milionu kWh.
 • Výpočetní techniku pro účely provozu integrovaného informačního systému Správních a dopravních evidencí nakoupí ministerstvo vnitra. Celkem 448 souprav bude umístěno v pražské centrále i v obcích s rozšířenou působností.
 • Archeologických prací se týkají dvě veřejné zakázky, vyhlášené Národním památkovým ústavem. Předmětem první z nich jsou služby výzkumu a vývoje pro terénní část archeologických výzkumů na území hlavního města Prahy v létech 2007 a 2008. Druhá zakázka se týká služeb výzkumu a vývoje při zpracování archeologických výzkumů ve stejném časovém období.
 • Komplexní úklid městské části Praha 1 zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Jedná se o úklid vozovek a chodníků, a to maximálně čtyřikrát ročně. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou.
 • Přístavbu pavilonu připravuje Ústav sociální péče pro dospělé občany v Horní Bříze na Plzeňsku. Konkrétně jde o přístavbu třípodlažního lůžkového pavilonu s kapacitou 36 lůžek. Předpokládanou cenu zakázky odhaduje zadavatel na 50 milionů korun bez DPH.
 • Řešení havarijního stavu místních komunikací je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Jablunkově. Zájemci o práci za více než 9,1 milionů korun se mohou hlásit do 15. září.
 • Vzdělávací semináře pro Hospodářskou komoru okresu Přerov zajistí vítěz veřejné zakázky. Komora chce najít firmu, která zajistí přípravu a realizaci seminářů a kurzů pro zaměstnance malých a středních podniků v oblastech zaměřených na vzdělávání managementu, mistrů, obchodníků, konstruktérů či technologů. Součástí zakázky je také příprava a implementace vzdělávacích programů pro konkrétní podniky z řad malých a středních firem.
 • Stravovací služby poptává státní podnik Povodí Odry. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007. Služby by měly být poskytovány v budově na Varenské ulici v Ostravě. Z celkového počtu zhruba 160 zaměstnanců se jich zhruba 70 stravuje denně. Služba by měla být dostupná pro zájemce v konkrétní den bez nutnosti jakéhokoliv předchozího objednávání a garantování.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Auta
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon…
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Technologie
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít