veřejné zakázky

28. srpna 2006, 00:00 - (pk)
28. srpna 2006, 00:00

* O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun. * Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků.

 • O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun.
 • Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků. Předmětem veřejné soutěže je návrh komunikační kampaně. Hlavním hodnotícím kritériem je samotné navrhované řešení (75% váha při rozhodování), zbytek tvoří předpokládaná celková cena řešení.
 • Soutěž o návrh rekonstrukce budovy č. p. 120 na Komenského náměstí vyhlásil pardubický magistrát. Předmětem je vypracování návrhu urbanistického, architektonického, provozního a technického řešení. Navrhovatel přitom musí respektovat předpokládanou výši investičních nákladů - zhruba 120 milionů korun.
 • Oprava fasád a výměna oken čeká budovu v Masné ulici číslo 11 v Praze 1. Radnice první městské části vyhlásila veřejnou zakázku na dodavatele stavebních prací za téměř 13 milionů korun. Součástí je také restaurátorská oprava vchodových dveří.
 • Nemocniční informační systém poptává Nemocnice Boskovice. Předpokládaná cena dodávky a instalace činí šest milionů korun. 
 • Základní škola v Lesní ulici v Jablukově projde generální rekonstrukcí a dostavbou. Zhotovitele další etapy této akce nyní hledá tamní radnice. Součástí je i rekonstrukce ústředního topení. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 10,2 milionů korun.
 • Dodavatele elektřiny pro rok 2007 vybírá Česká národní banka. Předpokládané množství odběru činí 11,54 milionu kWh.
 • Výpočetní techniku pro účely provozu integrovaného informačního systému Správních a dopravních evidencí nakoupí ministerstvo vnitra. Celkem 448 souprav bude umístěno v pražské centrále i v obcích s rozšířenou působností.
 • Archeologických prací se týkají dvě veřejné zakázky, vyhlášené Národním památkovým ústavem. Předmětem první z nich jsou služby výzkumu a vývoje pro terénní část archeologických výzkumů na území hlavního města Prahy v létech 2007 a 2008. Druhá zakázka se týká služeb výzkumu a vývoje při zpracování archeologických výzkumů ve stejném časovém období.
 • Komplexní úklid městské části Praha 1 zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Jedná se o úklid vozovek a chodníků, a to maximálně čtyřikrát ročně. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou.
 • Přístavbu pavilonu připravuje Ústav sociální péče pro dospělé občany v Horní Bříze na Plzeňsku. Konkrétně jde o přístavbu třípodlažního lůžkového pavilonu s kapacitou 36 lůžek. Předpokládanou cenu zakázky odhaduje zadavatel na 50 milionů korun bez DPH.
 • Řešení havarijního stavu místních komunikací je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Jablunkově. Zájemci o práci za více než 9,1 milionů korun se mohou hlásit do 15. září.
 • Vzdělávací semináře pro Hospodářskou komoru okresu Přerov zajistí vítěz veřejné zakázky. Komora chce najít firmu, která zajistí přípravu a realizaci seminářů a kurzů pro zaměstnance malých a středních podniků v oblastech zaměřených na vzdělávání managementu, mistrů, obchodníků, konstruktérů či technologů. Součástí zakázky je také příprava a implementace vzdělávacích programů pro konkrétní podniky z řad malých a středních firem.
 • Stravovací služby poptává státní podnik Povodí Odry. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007. Služby by měly být poskytovány v budově na Varenské ulici v Ostravě. Z celkového počtu zhruba 160 zaměstnanců se jich zhruba 70 stravuje denně. Služba by měla být dostupná pro zájemce v konkrétní den bez nutnosti jakéhokoliv předchozího objednávání a garantování.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
AdwCleaner 7.0 odhalí více breberek a skenuje rychleji
Projekt otevřeného ne-x86 počítače žije. Talos II bude ještě letos, s IBM Power9 a za míň
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít