veřejné zakázky

28. srpna 2006, 00:00 - (pk)
28. srpna 2006, 00:00

* O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun. * Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků.

 • O dodávku kancelářského nábytku má zájem Správa Jihomoravského kraje Policie České republiky. Předpokládaná cena zakázky je 18 milionů korun.
 • Další komunikační kampaň vůči veřejnosti připravuje Česká televize. Cílem je získání nových poplatníků, udržení si stávajících koncesionářů a snižování počtu dlužníků. Předmětem veřejné soutěže je návrh komunikační kampaně. Hlavním hodnotícím kritériem je samotné navrhované řešení (75% váha při rozhodování), zbytek tvoří předpokládaná celková cena řešení.
 • Soutěž o návrh rekonstrukce budovy č. p. 120 na Komenského náměstí vyhlásil pardubický magistrát. Předmětem je vypracování návrhu urbanistického, architektonického, provozního a technického řešení. Navrhovatel přitom musí respektovat předpokládanou výši investičních nákladů - zhruba 120 milionů korun.
 • Oprava fasád a výměna oken čeká budovu v Masné ulici číslo 11 v Praze 1. Radnice první městské části vyhlásila veřejnou zakázku na dodavatele stavebních prací za téměř 13 milionů korun. Součástí je také restaurátorská oprava vchodových dveří.
 • Nemocniční informační systém poptává Nemocnice Boskovice. Předpokládaná cena dodávky a instalace činí šest milionů korun. 
 • Základní škola v Lesní ulici v Jablukově projde generální rekonstrukcí a dostavbou. Zhotovitele další etapy této akce nyní hledá tamní radnice. Součástí je i rekonstrukce ústředního topení. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 10,2 milionů korun.
 • Dodavatele elektřiny pro rok 2007 vybírá Česká národní banka. Předpokládané množství odběru činí 11,54 milionu kWh.
 • Výpočetní techniku pro účely provozu integrovaného informačního systému Správních a dopravních evidencí nakoupí ministerstvo vnitra. Celkem 448 souprav bude umístěno v pražské centrále i v obcích s rozšířenou působností.
 • Archeologických prací se týkají dvě veřejné zakázky, vyhlášené Národním památkovým ústavem. Předmětem první z nich jsou služby výzkumu a vývoje pro terénní část archeologických výzkumů na území hlavního města Prahy v létech 2007 a 2008. Druhá zakázka se týká služeb výzkumu a vývoje při zpracování archeologických výzkumů ve stejném časovém období.
 • Komplexní úklid městské části Praha 1 zajistí vítěz veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Jedná se o úklid vozovek a chodníků, a to maximálně čtyřikrát ročně. Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou.
 • Přístavbu pavilonu připravuje Ústav sociální péče pro dospělé občany v Horní Bříze na Plzeňsku. Konkrétně jde o přístavbu třípodlažního lůžkového pavilonu s kapacitou 36 lůžek. Předpokládanou cenu zakázky odhaduje zadavatel na 50 milionů korun bez DPH.
 • Řešení havarijního stavu místních komunikací je předmětem veřejné zakázky, vypsané radnicí v Jablunkově. Zájemci o práci za více než 9,1 milionů korun se mohou hlásit do 15. září.
 • Vzdělávací semináře pro Hospodářskou komoru okresu Přerov zajistí vítěz veřejné zakázky. Komora chce najít firmu, která zajistí přípravu a realizaci seminářů a kurzů pro zaměstnance malých a středních podniků v oblastech zaměřených na vzdělávání managementu, mistrů, obchodníků, konstruktérů či technologů. Součástí zakázky je také příprava a implementace vzdělávacích programů pro konkrétní podniky z řad malých a středních firem.
 • Stravovací služby poptává státní podnik Povodí Odry. Smlouva bude uzavřena na čtyři roky počínaje lednem 2007. Služby by měly být poskytovány v budově na Varenské ulici v Ostravě. Z celkového počtu zhruba 160 zaměstnanců se jich zhruba 70 stravuje denně. Služba by měla být dostupná pro zájemce v konkrétní den bez nutnosti jakéhokoliv předchozího objednávání a garantování.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít