Veřejné zakázky

22. května 2006, 00:00 - (pk)
22. května 2006, 00:00

* Počítačové programy chce koupit ministerstvo obrany. Jedná se o 50 různých programů pro informační systémy rezortu (včetně operačních systémů a antivirového software). Zájemci se mohou hlásit do 4. července. * Odkanalizování v obci Kelčice na Prostějovsku a výstavba čističky odpadních vod (včetně souvisejících činností) je předmětem veřejné zakázky, vypsané Svazkem obcí Výšovice.

 • Počítačové programy chce koupit ministerstvo obrany. Jedná se o 50 různých programů pro informační systémy rezortu (včetně operačních systémů a antivirového software). Zájemci se mohou hlásit do 4. července.
 • Odkanalizování v obci Kelčice na Prostějovsku a výstavba čističky odpadních vod (včetně souvisejících činností) je předmětem veřejné zakázky, vypsané Svazkem obcí Výšovice. Předpokládaná cena činí 130 milionů korun.
 • Mobilní systém kontroly vozidel pro Vojenskou policii nakoupí ministerstvo obrany. Systém má sledovat provoz přibližně 100 vozidel z jednoho stacionárního dispečerského a dvou mobilních kontrolních pracovišť.
 • Úpravu ubytovacích kapacit na kolejích připravuje Technická univerzita Liberec, mimo jiné v souvislosti s připravovaným mistrovstvím světa v lyžování 2009. Vybraná firma provede rekonstrukci stávajících ubytovacích pavilonů v Liberci-Harcově, zejména výměnu bytových jader, oken, dveří a výtahů. Součástí zakázky za 238,5 milionu korun je také vybudování parkovacích ploch včetně příjezdových komunikací a výstavba inženýrských sítí.
 • Údržby veřejné zeleně se týkají tři soutěže vypsané radnicí městské části Praha 5. Obvod je pro tyto účely rozdělen do sektorů sever, jih a centrum. Smlouvy budou uzavřeny na dobu pěti let počínaje začátkem letošního září.
 • Další část dálnice D1 na Kroměřížsku postaví vítěz veřejné zakázky, kterou chce na konci června vypsat Ředitelství silnic a dálnic. Konkrétně se jedná o úsek Kroměříž východ - Říkovice za zhruba 5,1 miliardy korun.
 • Vodohospodářských staveb se týká veřejná zakázka za 1,2 miliardy korun vypsaná Útvarem investic města Plzně. Součástí je výstavba retenčních nádrží Gera a Bolevec, vodárenských souborů Lobzy a Vinice a odkanalizování v městských částech Valcha, Radčice, Křimice a Lochotín (včetně souvisejících staveb, jako jsou například přístupové komunikace, přípojky elektřiny, vody a plynu, terénní a sadové úpravy, strojně-technologické části).
 • Poskytovatele datového propojení pro nejméně 1720 lokalit po celé republice bude vybírat státní podnik Česká pošta. Veřejnou zakázku chce firma vypsat na konci června.
 • Opravu administrativních budov v pražské Dlážděné ulici chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Jedná se o stavební úpravy a rekonstrukci všech vnitřních inženýrských sítí s dopracováním realizační dokumentace. Objekty se nacházejí v chráněné památkové zóně. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 218 milionů korun.
 • Zimní údržbu komunikací včetně čištění po zimě zajistí firma, kterou vybere radnice městského obvodu Ostrava-Jih. Smlouva bude uzavřena na dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.
 • Domov důchodců plánuje postavit město Pelhřimov. Stavební firmu chce začít vybírat na konci srpna, předpokládaná cena je 160 milionů korun.
 • O pneumatiky pro osobní vozidla má zájem Policie České republiky -správa Severomoravského kraje. Určeny jsou pro policejní autoopravny v Ostravě, Frýdku-Místku a Olomouci. Smlouva bude uzavřena na období od začátku letošního srpna do konce roku 2008.
 • Výpočetní techniku pro provoz ekonomického informačního systému poptává ministerstvo vnitra. V další (samostatné) veřejné zakázce pak vybere také dodavatele 216 sestav osobních počítačů, na které jsou kladeny mimořádné požadavky v oblasti bezpečnostních parametrů.
 • O zpracování mezinárodního ratingu a jeho každoroční aktualizaci má zájem Moravskoslezský kraj.
 • Zásobování pitnou vodou pro mongolské město Erdenet a jeho okolí zajistí firma, která uspěje v soutěži vypsané českým ministerstvem životního prostředí. Akce je součástí zahraniční rozvojové spolupráce. 
 •  Kanalizaci chystá obec Mirošovice ve středních Čechách. Předpokládaná cena zakázky činí 40 milionů korun.
 • Materiál a zboží pro výrobu nábytku Vězeňská služba České republiky. Smlouva s dodavatelem bude uzavřena na období čtyř let.
 • Nový kancelářský nábytek do budovy Vysočanská Point dodá firma, vybraná ministerstvem práce a sociálních věcí. Součástí je vybavení zasedacího sálu pro 120 osob a několika menších místností.
 • Rekonstrukci úpravny vody Souš na Liberecku plánuje Severočeská vodárenská společnost. Nyní vybírá dodavatele stavebních prací za zhruba 330 milionů korun.
 • Silnici druhé třídy číslo 160 mezi Českým Krumlovem a Větřním čeká oprava povrchu za více než 22 milionů korun. Stavební firmu vybírá Jihočeský kraj.
 • Úklidové práce ve zlínské Nemocnici Tomáše Bati zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané Zlínským krajem. Smlouva bude uzavřena na dva roky počínaje letošním srpnem.
 • Opravu staré školní budovy plánuje město Bojkovice. Zájemci o zakázku za více než 32,5 milionů korun se mohou hlásit do 21. června.
 • Energetickou náročnost chce snížit společnost Pekárny a cukrárny Klatovy. Vybírá proto firmu, která v tomto směru provede komplexní opatření.
 • Rekonstrukce střech a vodovodního řadu čeká Nemocnici Třinec. Dvě samostatné zakázky vypsal Krajský úřad Moravskoslezského kraje.
 • Malé a střední energetické zdroje mohou v Palestině vybudovat české firmy. Součástí zakázky, vypsané tuzemským ministerstvem průmyslu a obchodu, jsou i související rozvodné sítě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít