Veřejné zakázky

22. května 2006, 00:00 - (pk)
22. května 2006, 00:00

* Počítačové programy chce koupit ministerstvo obrany. Jedná se o 50 různých programů pro informační systémy rezortu (včetně operačních systémů a antivirového software). Zájemci se mohou hlásit do 4. července. * Odkanalizování v obci Kelčice na Prostějovsku a výstavba čističky odpadních vod (včetně souvisejících činností) je předmětem veřejné zakázky, vypsané Svazkem obcí Výšovice.

 • Počítačové programy chce koupit ministerstvo obrany. Jedná se o 50 různých programů pro informační systémy rezortu (včetně operačních systémů a antivirového software). Zájemci se mohou hlásit do 4. července.
 • Odkanalizování v obci Kelčice na Prostějovsku a výstavba čističky odpadních vod (včetně souvisejících činností) je předmětem veřejné zakázky, vypsané Svazkem obcí Výšovice. Předpokládaná cena činí 130 milionů korun.
 • Mobilní systém kontroly vozidel pro Vojenskou policii nakoupí ministerstvo obrany. Systém má sledovat provoz přibližně 100 vozidel z jednoho stacionárního dispečerského a dvou mobilních kontrolních pracovišť.
 • Úpravu ubytovacích kapacit na kolejích připravuje Technická univerzita Liberec, mimo jiné v souvislosti s připravovaným mistrovstvím světa v lyžování 2009. Vybraná firma provede rekonstrukci stávajících ubytovacích pavilonů v Liberci-Harcově, zejména výměnu bytových jader, oken, dveří a výtahů. Součástí zakázky za 238,5 milionu korun je také vybudování parkovacích ploch včetně příjezdových komunikací a výstavba inženýrských sítí.
 • Údržby veřejné zeleně se týkají tři soutěže vypsané radnicí městské části Praha 5. Obvod je pro tyto účely rozdělen do sektorů sever, jih a centrum. Smlouvy budou uzavřeny na dobu pěti let počínaje začátkem letošního září.
 • Další část dálnice D1 na Kroměřížsku postaví vítěz veřejné zakázky, kterou chce na konci června vypsat Ředitelství silnic a dálnic. Konkrétně se jedná o úsek Kroměříž východ - Říkovice za zhruba 5,1 miliardy korun.
 • Vodohospodářských staveb se týká veřejná zakázka za 1,2 miliardy korun vypsaná Útvarem investic města Plzně. Součástí je výstavba retenčních nádrží Gera a Bolevec, vodárenských souborů Lobzy a Vinice a odkanalizování v městských částech Valcha, Radčice, Křimice a Lochotín (včetně souvisejících staveb, jako jsou například přístupové komunikace, přípojky elektřiny, vody a plynu, terénní a sadové úpravy, strojně-technologické části).
 • Poskytovatele datového propojení pro nejméně 1720 lokalit po celé republice bude vybírat státní podnik Česká pošta. Veřejnou zakázku chce firma vypsat na konci června.
 • Opravu administrativních budov v pražské Dlážděné ulici chystá státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Jedná se o stavební úpravy a rekonstrukci všech vnitřních inženýrských sítí s dopracováním realizační dokumentace. Objekty se nacházejí v chráněné památkové zóně. Předpokládaná cena zakázky přesahuje 218 milionů korun.
 • Zimní údržbu komunikací včetně čištění po zimě zajistí firma, kterou vybere radnice městského obvodu Ostrava-Jih. Smlouva bude uzavřena na dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.
 • Domov důchodců plánuje postavit město Pelhřimov. Stavební firmu chce začít vybírat na konci srpna, předpokládaná cena je 160 milionů korun.
 • O pneumatiky pro osobní vozidla má zájem Policie České republiky -správa Severomoravského kraje. Určeny jsou pro policejní autoopravny v Ostravě, Frýdku-Místku a Olomouci. Smlouva bude uzavřena na období od začátku letošního srpna do konce roku 2008.
 • Výpočetní techniku pro provoz ekonomického informačního systému poptává ministerstvo vnitra. V další (samostatné) veřejné zakázce pak vybere také dodavatele 216 sestav osobních počítačů, na které jsou kladeny mimořádné požadavky v oblasti bezpečnostních parametrů.
 • O zpracování mezinárodního ratingu a jeho každoroční aktualizaci má zájem Moravskoslezský kraj.
 • Zásobování pitnou vodou pro mongolské město Erdenet a jeho okolí zajistí firma, která uspěje v soutěži vypsané českým ministerstvem životního prostředí. Akce je součástí zahraniční rozvojové spolupráce. 
 •  Kanalizaci chystá obec Mirošovice ve středních Čechách. Předpokládaná cena zakázky činí 40 milionů korun.
 • Materiál a zboží pro výrobu nábytku Vězeňská služba České republiky. Smlouva s dodavatelem bude uzavřena na období čtyř let.
 • Nový kancelářský nábytek do budovy Vysočanská Point dodá firma, vybraná ministerstvem práce a sociálních věcí. Součástí je vybavení zasedacího sálu pro 120 osob a několika menších místností.
 • Rekonstrukci úpravny vody Souš na Liberecku plánuje Severočeská vodárenská společnost. Nyní vybírá dodavatele stavebních prací za zhruba 330 milionů korun.
 • Silnici druhé třídy číslo 160 mezi Českým Krumlovem a Větřním čeká oprava povrchu za více než 22 milionů korun. Stavební firmu vybírá Jihočeský kraj.
 • Úklidové práce ve zlínské Nemocnici Tomáše Bati zajistí vítěz veřejné zakázky, vypsané Zlínským krajem. Smlouva bude uzavřena na dva roky počínaje letošním srpnem.
 • Opravu staré školní budovy plánuje město Bojkovice. Zájemci o zakázku za více než 32,5 milionů korun se mohou hlásit do 21. června.
 • Energetickou náročnost chce snížit společnost Pekárny a cukrárny Klatovy. Vybírá proto firmu, která v tomto směru provede komplexní opatření.
 • Rekonstrukce střech a vodovodního řadu čeká Nemocnici Třinec. Dvě samostatné zakázky vypsal Krajský úřad Moravskoslezského kraje.
 • Malé a střední energetické zdroje mohou v Palestině vybudovat české firmy. Součástí zakázky, vypsané tuzemským ministerstvem průmyslu a obchodu, jsou i související rozvodné sítě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Jak prověřit (nejen investiční) firmu, která se vám nezdá
Dlužíte na zdravotním pojištění? Co dělat? Ošetří vás lékař?
Jak se nenechat nachytat na internetu
Chcete hlasovat v českých volbách ze zahraničí? Tak si pospěšte!
Auta
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má…
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Komentář: Řídím rád, ale příchodu autonomního řízení se nemohu dočkat
Audi A7 Sportback nové generace se představí ve čtvrtek. Designem nepřekvapí
Technologie
Špičková výbava za hubičku. Archos Diamond Omega je nejlevnější mobil se Snapdragonem 835
Intel chystá kvantové počítače. S centrem QuTech vyrobili 17 qubitů na jednom čipu
Huawei Mate 10: první dojmy z nové řady inteligentních phabletů (video)
Nahotinky jako vědecký projekt. PornHub na třídění videí využije umělou inteligenci
Navštivte jiné světy. V Google Mapách najdete i planety a měsíce
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít