Veřejné zakázky

02. ledna 2006, 00:00 - (tv)
02. ledna 2006, 00:00

* Barevné tiskárny nakoupí ministerstvo zemědělství pro Zemědělské agentury a Pozemkové úřady v bývalých okresních městech. Hledá dodavatele 75 kusů tiskáren s možností tisku formátu A3 a s velkým barevným pokrytím plochy pro tisk map.

O vítězi rozhodnou výše nabídkové ceny (50% váha při hodnocení), délka záruční doby (25 %), provozní náklady (15 %) a podmínky záručního a pozáručního servisu (10 %).

* Zajištění úklidu a technické správy budovy ústředí v pražské Orlické ulici je předmětem veřejné zakázky vypsané Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Smlouva bude uzavřena na 24 měsíců a týká se celkové plochy téměř 14,4 tisíce metrů čtverečních.

* Tři osobní automobily nakoupí brněnský Ústavní soud. Má zájem o jeden vůz kategorie sedan, automobil vyšší třídy typu kombi s pohonem všech kol a osobní vůz typu limuzína v prodloužené verzi s pohonem všech kol.

* Zastupování České republiky v rozhodčím řízení se společností K+Venture Partners je předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem financí. Nizozemská společnost žaluje stát pro údajné porušení dohody o ochraně investic.

* Takzvaná internetizace čeká nemocnice spravované Královéhradeckým krajem. Zakázka spočívá ve vybudování vysokorychlostní infrastruktury s připojením internetu, propojující zdravotnická zařízení kraje. Součástí je dodávka 58 kusů osobních počítačů a sedmi informačních kiosků. Podmínkou je zajištění provozu, správy a dalších služeb po dobu pěti let.

* Rekonstrukci Fürstenberské zahrady připravuje radnice Prahy 1. Součástí budou opravy opěrných zdí, komunikací, historického pavilonu a dostavba oranžerií včetně sadových úprav a drobné architektury. Výběrové řízení na stavební práce má být vypsáno 20. ledna, rekonstrukce by měla začít už na začátku letošního dubna.

* Úklidové práce na další tři roky poptává Národní knihovna. Vybraná firma musí zajistit úklid vnitřních prostor a nádvoří v pražském Klementinu a v Centrálním depozitáři v Hostivaři. Součástí zakázky je dodávání hygienických potřeb a mycích prostředků pro zhruba 470 pracovníků.

* Výstavbu vodovodu chystá šumavská obec České Žleby, spadající pod obecní úřad Stožec. Zájemci o veřejnou zakázku v předpokládané hodnotě 19,5 milionu korun se mohou hlásit do 3. února.

* Poskytovatele bezpečnostních služeb hledá ministerstvo kultury. Součástí zakázky je ochrana osob a majetku v objektech ministerstva včetně strážní a recepční služby, kamerového systému a podobně. Vítězná firma zajistí také převoz finanční hotovosti a cenin do výše tří milionů korun.

* Parkový a oddechový areál vznikne v Praze 9-Běchovicích. Radnice tamní městské části nyní vybírá firmu, která areál o ploše přesahující 31,5 tisíce metrů čtverečních vybuduje. Součástí mají být veřejný park, dětská hřiště pro různé věkové kategorie, dětské pískoviště, hřiště petangu, botanická sbírka a kavárna. Výše předpokládané investice činí 24 milionů korun.

* Rekonstrukci a rozšíření objektu Česko-slovenského regionálního informačního a společenského střediska Hornolidečska plánuje obec Horní Lideč na Vsetínsku. Předpokládaná cena veřejné zakázky je 5,5 milionu korun bez DPH.

* Osm nových osobních automobilů koupí Zlínský kraj. Podrobnosti lze získat pouze v zadávací dokumentaci. Nabídky je možné podávat do 18. ledna.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku…
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Technologie
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít