Veřejné zakázky

02. května 2006, 00:00 - (pk)
02. května 2006, 00:00

* Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

  • Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

Část městského okruhu postaví firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané pražským magistrátem. Soubor staveb Myslbekova - Prašný most, Prašný most - Špejchar, Špejchar - Pelc Tyrolka a Protipovodňová opatření Trója přijde na více než 21 miliard korun. Výstavba se předpokládá v době od letošního října do konce září 2011.

  • Stavební činnosti související s první etapou vzniku Vědeckotechnického parku Plzeň zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané stejnojmennou akciovou společností.

Rekonstrukci stávajícího dvoupodlažního objektu - skladovací a výrobní haly ČKD v Praze 9 provede vítěz veřejné zakázky za více než 100 milionů korun. Výsledkem má být třípodlažní kancelářský objekt pro začínající firmy - inovační centrum a podnikatelský inkubátor. Zadavatelem zakázky je Technologické inovační centrum ČKD Praha.

  • Dvoumístné terénní motocykly pro vojenskou policii koupí ministerstvo obrany. Má zájem o pět kusů v letošním a tři kusy v příštím roce.

Výstavbu skateparku chystá pardubická radnice. Součástí zakázky za téměř sedm milionů korun jsou mimo jiné sportovní hala, přípojky, kanalizace a oplocení.

  • Dodávky pneumatik a pneuservis jsou předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem vnitra. Smlouva bude uzavřena na období od letošního července do konce prosince 2007. Konkrétně se jedná o 64 pneumatik pro motocykly, 12 348 letních a 7335 zimních pneumatik pro osobní vozy, 216 celoročních a 186 zimních pneumatik pro vozy off-road a 550 pneumatik pro nákladní vozy. Dodávky se musí uskutečnit na základě dílčích objednávek nejpozději do pěti pracovních dnů. Součástí je zajištění pneuservisu v rozsahu 750 oprav.

Rekonstrukci atletického oválu chystá TJ Sokol Nová Paka. Předpokládaná cena zakázky činí 115 milionů korun bez DPH.

  • Obchvat města Holice na silnici první třídy číslo 35 chystá Ředitelství silnic a dálnic. Veřejná zakázka má hodnotu kolem 445 milionů korun.

Zajištění stravování je předmětem veřejné zakázky vypsané Fakultní nemocnicí Plzeň-Bory. Týká se dietního stravování pacientů i závodního stravování zaměstnanců. Vítěz může využít stravovacího provozu nemocnice (formou smlouvy o pronájmu).

  • Odstranění objektu bývalé pekárny v Praze 6 chystá Úřad provozu a služeb ministerstva obrany. Dům je v havarijním stavu. Firma musí zajistit i odvoz a likvidace sutě.

O dodávky masa má zájem ministerstvo vnitra. Od letošního července do konce prosince 2007 předpokládá dílčí objednávky na chlazené a mražené maso (vepřové 56 500 kg, hovězí 63 500 kg) s dodáním do dvou dnů. Devadesát procent objemu dodávek se uskuteční v Praze.

  • Zdroje a dodávky pitné vody v nově osídlovaných částech mongolského hlavního města Ulánbátar zajistí firma vybraná českým ministerstvem životního prostředí.

Kancelářský nábytek do objektů ministerstva zahraničí dodá vítěz veřejné zakázky za 50 milionů korun.

  • Výměnu oken a vstupních dveří ve svém sídle plánuje Krajský soud v Českých Budějovicích.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít