Veřejné zakázky

02. května 2006, 00:00 - (pk)
02. května 2006, 00:00

* Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

  • Ekonomický informační systém poptává Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předmětem veřejné zakázky je návrh, dodání, implementace, údržba a provoz informačního systému pro evidenci, řízení a realizaci ekonomických procesů (včetně serveru pro jeho provozování).

Část městského okruhu postaví firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané pražským magistrátem. Soubor staveb Myslbekova - Prašný most, Prašný most - Špejchar, Špejchar - Pelc Tyrolka a Protipovodňová opatření Trója přijde na více než 21 miliard korun. Výstavba se předpokládá v době od letošního října do konce září 2011.

  • Stavební činnosti související s první etapou vzniku Vědeckotechnického parku Plzeň zajistí firma, která uspěje ve veřejné zakázce vypsané stejnojmennou akciovou společností.

Rekonstrukci stávajícího dvoupodlažního objektu - skladovací a výrobní haly ČKD v Praze 9 provede vítěz veřejné zakázky za více než 100 milionů korun. Výsledkem má být třípodlažní kancelářský objekt pro začínající firmy - inovační centrum a podnikatelský inkubátor. Zadavatelem zakázky je Technologické inovační centrum ČKD Praha.

  • Dvoumístné terénní motocykly pro vojenskou policii koupí ministerstvo obrany. Má zájem o pět kusů v letošním a tři kusy v příštím roce.

Výstavbu skateparku chystá pardubická radnice. Součástí zakázky za téměř sedm milionů korun jsou mimo jiné sportovní hala, přípojky, kanalizace a oplocení.

  • Dodávky pneumatik a pneuservis jsou předmětem veřejné zakázky vypsané ministerstvem vnitra. Smlouva bude uzavřena na období od letošního července do konce prosince 2007. Konkrétně se jedná o 64 pneumatik pro motocykly, 12 348 letních a 7335 zimních pneumatik pro osobní vozy, 216 celoročních a 186 zimních pneumatik pro vozy off-road a 550 pneumatik pro nákladní vozy. Dodávky se musí uskutečnit na základě dílčích objednávek nejpozději do pěti pracovních dnů. Součástí je zajištění pneuservisu v rozsahu 750 oprav.

Rekonstrukci atletického oválu chystá TJ Sokol Nová Paka. Předpokládaná cena zakázky činí 115 milionů korun bez DPH.

  • Obchvat města Holice na silnici první třídy číslo 35 chystá Ředitelství silnic a dálnic. Veřejná zakázka má hodnotu kolem 445 milionů korun.

Zajištění stravování je předmětem veřejné zakázky vypsané Fakultní nemocnicí Plzeň-Bory. Týká se dietního stravování pacientů i závodního stravování zaměstnanců. Vítěz může využít stravovacího provozu nemocnice (formou smlouvy o pronájmu).

  • Odstranění objektu bývalé pekárny v Praze 6 chystá Úřad provozu a služeb ministerstva obrany. Dům je v havarijním stavu. Firma musí zajistit i odvoz a likvidace sutě.

O dodávky masa má zájem ministerstvo vnitra. Od letošního července do konce prosince 2007 předpokládá dílčí objednávky na chlazené a mražené maso (vepřové 56 500 kg, hovězí 63 500 kg) s dodáním do dvou dnů. Devadesát procent objemu dodávek se uskuteční v Praze.

  • Zdroje a dodávky pitné vody v nově osídlovaných částech mongolského hlavního města Ulánbátar zajistí firma vybraná českým ministerstvem životního prostředí.

Kancelářský nábytek do objektů ministerstva zahraničí dodá vítěz veřejné zakázky za 50 milionů korun.

  • Výměnu oken a vstupních dveří ve svém sídle plánuje Krajský soud v Českých Budějovicích.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít