veřejné zakázky

29. května 2006, 00:00 - (pk)
29. května 2006, 00:00

* Část rychlostní silnice R35 mezi Hradcem Králové (Sedlicemi) a Opatovicemi nad Labem postaví vítěz veřejné soutěže. Zakázku na pětikilometrový úsek vyhlásilo Ředitelství silnic a dálnic, předpokládaná cena činí 2,35 miliardy korun. (O plánované trase R35 jsme podrobně psali v Profitu č. 20/2006).

 • Část rychlostní silnice R35 mezi Hradcem Králové (Sedlicemi) a Opatovicemi nad Labem postaví vítěz veřejné soutěže. Zakázku na pětikilometrový úsek vyhlásilo Ředitelství silnic a dálnic, předpokládaná cena činí 2,35 miliardy korun. (O plánované trase R35 jsme podrobně psali v Profitu č. 20/2006).

Skladu vyhořelého jaderného paliva v temelínské elektrárně se týká veřejná zakázka, vypsaná společností ČEZ. Předmětem soutěže je dokumentace a odborná pomoc při přípravě a realizaci stavby. Smlouva bude uzavřena na období od ledna 2007 do konce roku 2015.

 • Výhradního dodavatele motorové nafty hledá Dopravní podnik hlavního města Prahy. Smlouva na zakázku v předpokládané hodnotě 600 milionů korun bude podepsána s účinností na dva roky počínaje začátkem letošního listopadu. Jedná se o zhruba 30 milionů litrů ročně.

Rekonstrukci trati Jihlava - Havlíčkův Brod připravuje státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Vybraná firma získá zakázku za téměř 383 milionů korun bez DPH. Jedná se zejména o instalaci zabezpečovacích zařízení.

 • O outsourcing tiskových služeb má zájem radnice v Chomutově. Jedná se o instalaci nových tiskáren a kopírek v kancelářích. Zařízení zůstanou ve vlastnictví vítěze zakázky, který bude rovněž zajišťovat jejich servis a doplňování spotřebního materiálu včetně papíru. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje koncem letošního června.

Horní stavbu Kongresového centra Zlín vybuduje firma vybraná tamní radnicí. Stavba s třemi nadzemními podlažími v hodnotě přes 320 milionů korun má být dokončena v srpnu 2008.

 • Rekonstrukci bytů v moskevském Českém domě provede firma, vybraná ministerstvem zahraničních věcí.

Dva obytné domy pro začínající rodiny a matky s dětmi chystá postavit magistrát Ústí nad Labem v tamní ulici Za Válcovnou. Celkem mají obsahovat 64 bytů. Radnice nyní začala hledat stavební firmu.

 • Rekonstrukce a opravy chodníků v městském obvodu Ústí nad Labem - město jsou předmětem veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje letošním zářím. Předpokládaná cena zakázky činí 60 milionů korun. (pk)

Modernizaci a zvýšení účinnosti tepelné elektrárny Al Hiswa v Jemenu mohou zajistit české firmy. Konkrétně se jedná o dodávku nadřazeného řídícího a monitorovacího systému pro zabezpečení automatického provozu. Veřejnou zakázku vypsalo ministerstvo průmyslu a obchodu.

 • Úklid vnitřních prostor budov Fakultní nemocnice Plzeň-Bory (areál bývalé Vojenské nemocnice) bude provádět firma, která uspěje ve veřejné zakázce.

Nová sportovní hala za 75 milionů korun vznikne v městské části Třebeš v Hradci Králové. Stavební firmu začal hledat královéhradecký magistrát.

 • Turistické brožury poptává odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu magistrátu hlavního města Prahy. Zájemce musí být schopen zhotovit a dodat ucelenou řadu turisticko-informačních a propagačních brožur v českém jazyce a cizojazyčných mutacích (anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky, rusky) v jednotné koncepci . Plnění zakázky se uskuteční po dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.

Nové autobusové nádraží se 13 nástupišti vznikne ve Frýdku-Místku na ploše 4700 metrů čtverečních. Radnice již vypsala výběrové řízení.

 • Výstavbu kanalizace chystá obec Třebichovice na Kladensku. Předpokládaná cena zakázky je 40 milionů korun.

Vytápění a klimatizaci vybraných prostor Vysoké školy báňské -Technické univerzity Ostrava prostřednictvím tepelných čerpadel zajistí vítěz veřejné zakázky za 56 milionů korun.

 • Osobní stolní počítače koupí ministerstvo vnitra. Má zájem o dodávku a záruční servis sedmi typů souprav výpočetní techniky, celkově jde o 657 kusů.

Kancelářský a sedací nábytek shání Správa Východočeského kraje Policie České republiky. Součástí zakázky je nejen dodávka, ale i doprava a montáž. Předpokládaná cena činí čtyři miliony korun.

 • Obnovu parku na nábřeží Ludvíka Svobody chystá radnice Prahy 1. Vybraná firma vybuduje a opraví chodníky, provede sadové úpravy včetně automatického zavlažování trávníků, dále zřídí tři hřiště a veřejné osvětlení.

Stavební úpravy čekají základní školu v Horní Bečvě na Valašsku. Jedná se o rekonstrukci dvou pavilonů včetně jídelny, kuchyně, kotelny a uhelny.

 • Malých vodních elektráren se týká zakázka vypsaná ministerstvem průmyslu a obchodu. Jejím předmětem je pomoc při rozvoji těchto zařízení ve venkovských oblastech Vietnamu (formou dodávky technologie a přenosu know-how).

Závod na zpracování masa a kůží může v Mongolsku vybudovat některá z českých firem. Zakázku vypsalo ministerstvo průmyslu a obchodu. Plánovaná kapacita odpovídá porážce 20-30 kusů hovězího nebo 120-150 kusů ovcí či koz při dvousměnném provozu.

 • Agendový informační systém vybírá město Brno. Součástí zakázky bude nejen implementace a údržba programového vybavení, ale také školení zaměstnanců. Celková cena činí 85 milionů korun.

Letní i zimní boty nakoupí ministerstvo vnitra. V letech 20072009 se jedná o celkem 31,4 tisíce párů.

Mohlo by vás zajímat

Finance
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Vyřizování dětského pasu nenechávejte na poslední chvíli. Rychlopas se prodraží.
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Auta
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je…
Škoda vyrobila už šest milionů Octavií
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale pravděpodobně nepotěší
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Technologie
Tip: Jak skrýt ikonu Windows Defenderu v oznamovací oblasti? [Windows 10]
Ve Windows Storu se objevil neoficiální, ale funkcemi nabitý klient pro Google Play Music
Objevily se těžní verze Radeonů Polaris. Na trh se vrací RX 470, někdy i s výstupy
Den D přišel. Evropská komise udělila Googlu rekordní pokutu 2,42 miliardy eur
Legendární John Romero prodává Dooma II. Na diskety se vám i podepíše
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít