veřejné zakázky

29. května 2006, 00:00 - (pk)
29. května 2006, 00:00

* Část rychlostní silnice R35 mezi Hradcem Králové (Sedlicemi) a Opatovicemi nad Labem postaví vítěz veřejné soutěže. Zakázku na pětikilometrový úsek vyhlásilo Ředitelství silnic a dálnic, předpokládaná cena činí 2,35 miliardy korun. (O plánované trase R35 jsme podrobně psali v Profitu č. 20/2006).

 • Část rychlostní silnice R35 mezi Hradcem Králové (Sedlicemi) a Opatovicemi nad Labem postaví vítěz veřejné soutěže. Zakázku na pětikilometrový úsek vyhlásilo Ředitelství silnic a dálnic, předpokládaná cena činí 2,35 miliardy korun. (O plánované trase R35 jsme podrobně psali v Profitu č. 20/2006).

Skladu vyhořelého jaderného paliva v temelínské elektrárně se týká veřejná zakázka, vypsaná společností ČEZ. Předmětem soutěže je dokumentace a odborná pomoc při přípravě a realizaci stavby. Smlouva bude uzavřena na období od ledna 2007 do konce roku 2015.

 • Výhradního dodavatele motorové nafty hledá Dopravní podnik hlavního města Prahy. Smlouva na zakázku v předpokládané hodnotě 600 milionů korun bude podepsána s účinností na dva roky počínaje začátkem letošního listopadu. Jedná se o zhruba 30 milionů litrů ročně.

Rekonstrukci trati Jihlava - Havlíčkův Brod připravuje státní organizace Správa železniční dopravní cesty. Vybraná firma získá zakázku za téměř 383 milionů korun bez DPH. Jedná se zejména o instalaci zabezpečovacích zařízení.

 • O outsourcing tiskových služeb má zájem radnice v Chomutově. Jedná se o instalaci nových tiskáren a kopírek v kancelářích. Zařízení zůstanou ve vlastnictví vítěze zakázky, který bude rovněž zajišťovat jejich servis a doplňování spotřebního materiálu včetně papíru. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje koncem letošního června.

Horní stavbu Kongresového centra Zlín vybuduje firma vybraná tamní radnicí. Stavba s třemi nadzemními podlažími v hodnotě přes 320 milionů korun má být dokončena v srpnu 2008.

 • Rekonstrukci bytů v moskevském Českém domě provede firma, vybraná ministerstvem zahraničních věcí.

Dva obytné domy pro začínající rodiny a matky s dětmi chystá postavit magistrát Ústí nad Labem v tamní ulici Za Válcovnou. Celkem mají obsahovat 64 bytů. Radnice nyní začala hledat stavební firmu.

 • Rekonstrukce a opravy chodníků v městském obvodu Ústí nad Labem - město jsou předmětem veřejné zakázky vypsané tamní radnicí. Smlouva bude uzavřena na období čtyř let počínaje letošním zářím. Předpokládaná cena zakázky činí 60 milionů korun. (pk)

Modernizaci a zvýšení účinnosti tepelné elektrárny Al Hiswa v Jemenu mohou zajistit české firmy. Konkrétně se jedná o dodávku nadřazeného řídícího a monitorovacího systému pro zabezpečení automatického provozu. Veřejnou zakázku vypsalo ministerstvo průmyslu a obchodu.

 • Úklid vnitřních prostor budov Fakultní nemocnice Plzeň-Bory (areál bývalé Vojenské nemocnice) bude provádět firma, která uspěje ve veřejné zakázce.

Nová sportovní hala za 75 milionů korun vznikne v městské části Třebeš v Hradci Králové. Stavební firmu začal hledat královéhradecký magistrát.

 • Turistické brožury poptává odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu magistrátu hlavního města Prahy. Zájemce musí být schopen zhotovit a dodat ucelenou řadu turisticko-informačních a propagačních brožur v českém jazyce a cizojazyčných mutacích (anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky, rusky) v jednotné koncepci . Plnění zakázky se uskuteční po dobu čtyř let počínaje začátkem letošního listopadu.

Nové autobusové nádraží se 13 nástupišti vznikne ve Frýdku-Místku na ploše 4700 metrů čtverečních. Radnice již vypsala výběrové řízení.

 • Výstavbu kanalizace chystá obec Třebichovice na Kladensku. Předpokládaná cena zakázky je 40 milionů korun.

Vytápění a klimatizaci vybraných prostor Vysoké školy báňské -Technické univerzity Ostrava prostřednictvím tepelných čerpadel zajistí vítěz veřejné zakázky za 56 milionů korun.

 • Osobní stolní počítače koupí ministerstvo vnitra. Má zájem o dodávku a záruční servis sedmi typů souprav výpočetní techniky, celkově jde o 657 kusů.

Kancelářský a sedací nábytek shání Správa Východočeského kraje Policie České republiky. Součástí zakázky je nejen dodávka, ale i doprava a montáž. Předpokládaná cena činí čtyři miliony korun.

 • Obnovu parku na nábřeží Ludvíka Svobody chystá radnice Prahy 1. Vybraná firma vybuduje a opraví chodníky, provede sadové úpravy včetně automatického zavlažování trávníků, dále zřídí tři hřiště a veřejné osvětlení.

Stavební úpravy čekají základní školu v Horní Bečvě na Valašsku. Jedná se o rekonstrukci dvou pavilonů včetně jídelny, kuchyně, kotelny a uhelny.

 • Malých vodních elektráren se týká zakázka vypsaná ministerstvem průmyslu a obchodu. Jejím předmětem je pomoc při rozvoji těchto zařízení ve venkovských oblastech Vietnamu (formou dodávky technologie a přenosu know-how).

Závod na zpracování masa a kůží může v Mongolsku vybudovat některá z českých firem. Zakázku vypsalo ministerstvo průmyslu a obchodu. Plánovaná kapacita odpovídá porážce 20-30 kusů hovězího nebo 120-150 kusů ovcí či koz při dvousměnném provozu.

 • Agendový informační systém vybírá město Brno. Součástí zakázky bude nejen implementace a údržba programového vybavení, ale také školení zaměstnanců. Celková cena činí 85 milionů korun.

Letní i zimní boty nakoupí ministerstvo vnitra. V letech 20072009 se jedná o celkem 31,4 tisíce párů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít