TABLETY, SMARTPHONY A PROCESY. VYTVOŘTE SI POTŘEBNÉ APLIKACE!

Komerční sdělení

O nástupu chytrých mobilních zařízení, BYOD a aplikacích, které lze vytvořit za 30 minut a které nevyžadují hlubší technologické znalosti

Rozhovor s výkonným ředitelem Software602 Janem Petrem


V jednom komentáři jste nedávno zmínil, že by firmy mohly kupovat místo osobních počítačů tablety za zlomek ceny. Dokázala by vaše technologie opravdu přenést stávající programy do prostředí tabletů? Kterých zaměstnanců by se změna mohla týkat?

Tablety nikdy nenahradí osobní počítače pro programátory, designéry, účetní nebo spisovatele. Levnými tablety však bude možné vybavit i ty zaměstnance, kde by to dříve nebylo myslitelné. Na tabletech vznikají stejné elektronické doklady a data jako na počítači za 30 000 Kč. Ta data lze rovnou elektronicky zpracovávat. Koncept BYOD (přines si své vlastní zařízení) bude akcelerovat o letošních vánocích, kdy se hitem stanou levné tablety a smartphony do 100 dolarů. Pokud budu na tabletu číst knížku, prohlížet web, objednávat camp nebo letenku, tak proč bych na něm nemohl vyřídit dovolenku, zapsat a fotograficky zdokumentovat servisní zásah nebo vyplnit pracovní list?

Doporučujete firmám, aby si aplikace pro smartphony a tablety samy vytvářely. Je to reálné i tam, kde nemají velké IT zázemí a nemohou se věnovat speciálním technologiím?

Právě takovým firmám je naše nabídka určena. Poskytujeme totiž prostředí, ve kterém mohou vytvářet aplikace bez programování. Pracují v intuitivním režimu, myší přetahují prvky, vybírají z menu, nastavují parametry funkcí a podobně.

Příklady formulářových aplikací, jaké si můžete sami vytvořit, najdete na www.formsigner.eu

Mluví se o tom, že pomocí vašich technologií je možné vytvořit aplikaci pro smarthphone nebo tablet za 30 minut. To zní neuvěřitelně.

Pomocí našeho Software602 Designer lze skutečně za 30 minut vytvořit jednoduchou hybridní aplikaci, která umožňuje využít funkcí tabletů a smartphonů jako je fotoaparát/skener, pracovat s GPS souřadnicemi, NFC, QR kódy, elektronickým podpisem, přenášet soubory mezi aplikacemi a podobně. 30 minut od chvíle, kdy designer sedne k počítači, až po spuštění aplikace na MS Windows, Android nebo iOS.

Jak už jsem ale řekl, jedná se o hybridní aplikaci, ke které uživatel přistupuje z koncového zařízení, ale logika je umístěna na serveru. Naše technologie je určena především pro firmy.

CELÝ TEXT ROZHOVORU NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Vodní chlazení pro M.2 SSD. PCIe karty Alphacool chladí pasivem nebo vodním blokem
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít