Starbucks pokračuje v expanzi a otevírá dvanáctou kavárnu v Praze

03. listopadu 2010, 16:39 - Hamřík Miloslav, TZ
03. listopadu 2010, 16:39

Společnost Starbucks Coffee a její joint venture partner AmRest Holdings SE tento týden otevírají svoji dvanáctou kavárnu v Praze, která představuje zcela nový koncept a design. Nová kavárna se nachází na Vítězném náměstí 2 v Praze 6 a je vůbec první kavárnou Starbucks v této čtvrti.

Foto: Starbucks

Design kavárny, který je tvořen kombinací dřeva, skla a oceli Starbucks představuje v Praze poprvé. Moderní styl kavárny se skvěle doplňuje s tradičními prvky kaváren Starbucks.

Designeři společnosti Starbucks si vzali k srdci závazek programu Starbucks Shared Planet a zahrnuli prvky odpovědného pěstování, pozitivního vztahu k životnímu prostředí a angažovanosti v komunitách do výsledného designu kavárny. Součástí designu jsou rovněž grafické motivy a scénické fotografie na stěnách. Ve druhém patře nechybí také knihovna a dlouhý stůl, u kterého si zákazníci mohou vychutnat například některou ze zapůjčených knih. Výsledkem všech použitých prvků je nenucená a uvolněná atmosféra místa s moderním a pohodlným nábytkem, jež z této kavárny tvoří tzv. “třetí místo“ neboli místo mezi domovem a prací.

Nová kavárna Starbucks v Praze, nabízí svým zákazníkům kompletní nabídku kávy, čaje a jídla, jež je doplněna o místní produkty. Dejvická kavárna byla zrekonstruována ve spolupráci s místními dodavateli a byly zde použity trvale udržitelné materiály. Zákazníci budou okouzleni novým vzhledem a také prostorností kavárny, která nabízí přes 70 míst k sezení. Stejně jako v ostatních kavárnách Starbucks, i tady bude pro hosty k dispozici bezplatné wifi připojení. Kavárna Starbucks v Dejvicích je druhou kavárnou otevřenou v tomto roce. V červenci tohoto roku byla otevřena kavárna Starbucks na Václavském náměstí 57.

Jsme šťastni nejen kvůli pokračující expanzi naší společnosti, ale také proto, že začínáme působit v nové čtvrti a komunitě. Těšíme se na setkání s našimi novými sousedy a na jejich uvítání v naší dvanácté kavárně. Doufáme, že i díky novému designu kavárny si milovníci naší kávy budou moci lépe vychutnat svůj šálek kávy.“ říká Vladan Armus, Brand President společnosti Starbucks pro region střední a východní Evropy.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít