Starbucks pokračuje v expanzi a otevírá dvanáctou kavárnu v Praze

03. listopadu 2010, 16:39 - Hamřík Miloslav, TZ
03. listopadu 2010, 16:39

Společnost Starbucks Coffee a její joint venture partner AmRest Holdings SE tento týden otevírají svoji dvanáctou kavárnu v Praze, která představuje zcela nový koncept a design. Nová kavárna se nachází na Vítězném náměstí 2 v Praze 6 a je vůbec první kavárnou Starbucks v této čtvrti.

Foto: Starbucks

Design kavárny, který je tvořen kombinací dřeva, skla a oceli Starbucks představuje v Praze poprvé. Moderní styl kavárny se skvěle doplňuje s tradičními prvky kaváren Starbucks.

Designeři společnosti Starbucks si vzali k srdci závazek programu Starbucks Shared Planet a zahrnuli prvky odpovědného pěstování, pozitivního vztahu k životnímu prostředí a angažovanosti v komunitách do výsledného designu kavárny. Součástí designu jsou rovněž grafické motivy a scénické fotografie na stěnách. Ve druhém patře nechybí také knihovna a dlouhý stůl, u kterého si zákazníci mohou vychutnat například některou ze zapůjčených knih. Výsledkem všech použitých prvků je nenucená a uvolněná atmosféra místa s moderním a pohodlným nábytkem, jež z této kavárny tvoří tzv. “třetí místo“ neboli místo mezi domovem a prací.

Nová kavárna Starbucks v Praze, nabízí svým zákazníkům kompletní nabídku kávy, čaje a jídla, jež je doplněna o místní produkty. Dejvická kavárna byla zrekonstruována ve spolupráci s místními dodavateli a byly zde použity trvale udržitelné materiály. Zákazníci budou okouzleni novým vzhledem a také prostorností kavárny, která nabízí přes 70 míst k sezení. Stejně jako v ostatních kavárnách Starbucks, i tady bude pro hosty k dispozici bezplatné wifi připojení. Kavárna Starbucks v Dejvicích je druhou kavárnou otevřenou v tomto roce. V červenci tohoto roku byla otevřena kavárna Starbucks na Václavském náměstí 57.

Jsme šťastni nejen kvůli pokračující expanzi naší společnosti, ale také proto, že začínáme působit v nové čtvrti a komunitě. Těšíme se na setkání s našimi novými sousedy a na jejich uvítání v naší dvanácté kavárně. Doufáme, že i díky novému designu kavárny si milovníci naší kávy budou moci lépe vychutnat svůj šálek kávy.“ říká Vladan Armus, Brand President společnosti Starbucks pro region střední a východní Evropy.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte
Chcete přijmout brigádníka? Rady a tipy, jak na zaměstnávání brigádníků!
Až 52 600 Kč za semestr aneb poplatky za delší studium na VŠ
Auta
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na…
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se volil také nejlepší elektromotor
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Technologie
New York Times diskuze nezruší. Hloupé komentáře bude mazat umělá inteligence
Opera 46 významně zlepšuje stabilitu a omezuje stránky na pozadí
Psaní tahem prstu funguje už i v češtině, kalkulačka umí konvertovat měny [Windows Insider]
Standard Unicode 10.0 přináší znak bitcoinu a 56 nových emoji včetně vousáče a ponožek
Paměti a SSD budou dál zdražovat, zlepšení cen může nastat až v roce 2018
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít