Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice

Komerční sdělení

Rychlost, bezpečnost, léty prověřená kvalita – posílejte nyní s DHL i Vy. Spolehlivá a osvědčená společnost s 30letou tradicí na českém trhu se může stát i Vaším partnerem na cestě k mezinárodním obchodním úspěchům Vaší firmy. Následující řádky Vám přiblíží společnost DHL Express i důvody, proč je právě ona jedničkou na trhu.

Psal se rok 1986, když i tehdejší Československo konečně dostalo možnost využívat expresní mezinárodní přepravu. Jako původně americká firma, začala DHL Express působit v tehdejším Československu pod hlavičkou společnosti Čechofracht. Jen několik měsíců po sametové revoluci se DHL osamostatnila a hrdě vystavila své tehdy červeno-bílé logo DHL. Ve svých začátcích byla první mezinárodní expresní službou na českém i slovenském trhu a v podstatě seznamovala české firmy s pro ně zcela novým logistickým produktem – mezinárodní kurýrní službou.

Stejně jako v jiných zemích i v České republice investovala DHL už od samého počátku do potřebných inovací a neustále tak zlepšovala poskytované služby. Milníkem v historii DHL se pak stala akvizice společnosti ze strany Deutsche Post, která byla završena v roce 2002. Změnilo se i samotné logo firmy a získalo svou dnes již známou červeno-žlutou podobu. Kurýři vyměnili původní formany za moderní vozy Volkswagen a Mercedes a díky tomu podstatně zvýšili kapacitu a zrychlili doručení přepravovaných zásilek. Investice plynuly zejména do provozních kapacit, ale i do oblasti e-commerce. Drtivá většina zásilek se dnes odbavuje elektronicky, papírový nákladový list je výjimkou a v dohledné době zmizí zcela.

Pro společnost DHL byli, jsou a vždy budou klienti a jejich potřeby na prvním místě a je to i ta pravá hnací síla, která podněcuje neustále inovace a vylepšování poskytovaných služeb. „Vždyť jsou to právě zákazníci a jejich stále rostoucí požadavky, co nás posouvá neustále dopředu,“ říká Luděk Drnec, obchodní ředitel DHL Express pro Českou republiku a Centrální Evropu. „Budoucnost naší společnosti a její úspěch však závisí nejen na našich zákaznících, ale především na našich zaměstnancích, protože jsou to právě oni, kdo plní v barvách DHL ta nejdůležitější přání našich zákazníků,“ dodává Luděk Drnec. Od počátků DHL Express posouvají DHL dál a svým nadšením a profesionalitou získávají důvěru dalších klientů. Po celou dobu svého působení se společnost celosvětově snaží přinášet řešení pro své zákazníky, přizpůsobovat se jejich logistickým potřebám a být jim stále na blízku. „Být největší společností nabízející služby expresní přepravy, být jedničkou na trhu, být první volbou pro zákazníky, to je náš společný a hlavní cíl,“ doplňuje Ian Wilson, generální ředitel DHL Express pro ČR a CEU.

Neváhejte kontaktovat DHL zákaznickou linku, a to telefonicky na čísle 840 103 000 nebo 220 300 111. Využít také můžete emailovou adresu infolinka@dhl.com. Specialisté Vám pomohou vybrat ten nejvhodnější produkt pro řešení Vašich logistických potřeb a nabídnou Vám kvalitní služby DHL Express, které umožní rychlou a bezpečnou přepravu Vašich zásilek napříč ČR i bezproblémový kontakt se zahraničím. Více informací na www.dhl.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Vyřizování dětského pasu nenechávejte na poslední chvíli. Rychlopas se prodraží.
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
Auta
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je…
Škoda vyrobila už šest milionů Octavií
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale pravděpodobně nepotěší
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Technologie
Facebook ovládá celý svět. Má již 2 miliardy uživatelů
Tip: Jak skrýt ikonu Windows Defenderu v oznamovací oblasti? [Windows 10]
Ve Windows Storu se objevil neoficiální, ale funkcemi nabitý klient pro Google Play Music
Objevily se těžní verze Radeonů Polaris. Na trh se vrací RX 470, někdy i s výstupy
Den D přišel. Evropská komise udělila Googlu rekordní pokutu 2,42 miliardy eur
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít