Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice

Komerční sdělení

Rychlost, bezpečnost, léty prověřená kvalita – posílejte nyní s DHL i Vy. Spolehlivá a osvědčená společnost s 30letou tradicí na českém trhu se může stát i Vaším partnerem na cestě k mezinárodním obchodním úspěchům Vaší firmy. Následující řádky Vám přiblíží společnost DHL Express i důvody, proč je právě ona jedničkou na trhu.

Psal se rok 1986, když i tehdejší Československo konečně dostalo možnost využívat expresní mezinárodní přepravu. Jako původně americká firma, začala DHL Express působit v tehdejším Československu pod hlavičkou společnosti Čechofracht. Jen několik měsíců po sametové revoluci se DHL osamostatnila a hrdě vystavila své tehdy červeno-bílé logo DHL. Ve svých začátcích byla první mezinárodní expresní službou na českém i slovenském trhu a v podstatě seznamovala české firmy s pro ně zcela novým logistickým produktem – mezinárodní kurýrní službou.

Stejně jako v jiných zemích i v České republice investovala DHL už od samého počátku do potřebných inovací a neustále tak zlepšovala poskytované služby. Milníkem v historii DHL se pak stala akvizice společnosti ze strany Deutsche Post, která byla završena v roce 2002. Změnilo se i samotné logo firmy a získalo svou dnes již známou červeno-žlutou podobu. Kurýři vyměnili původní formany za moderní vozy Volkswagen a Mercedes a díky tomu podstatně zvýšili kapacitu a zrychlili doručení přepravovaných zásilek. Investice plynuly zejména do provozních kapacit, ale i do oblasti e-commerce. Drtivá většina zásilek se dnes odbavuje elektronicky, papírový nákladový list je výjimkou a v dohledné době zmizí zcela.

Pro společnost DHL byli, jsou a vždy budou klienti a jejich potřeby na prvním místě a je to i ta pravá hnací síla, která podněcuje neustále inovace a vylepšování poskytovaných služeb. „Vždyť jsou to právě zákazníci a jejich stále rostoucí požadavky, co nás posouvá neustále dopředu,“ říká Luděk Drnec, obchodní ředitel DHL Express pro Českou republiku a Centrální Evropu. „Budoucnost naší společnosti a její úspěch však závisí nejen na našich zákaznících, ale především na našich zaměstnancích, protože jsou to právě oni, kdo plní v barvách DHL ta nejdůležitější přání našich zákazníků,“ dodává Luděk Drnec. Od počátků DHL Express posouvají DHL dál a svým nadšením a profesionalitou získávají důvěru dalších klientů. Po celou dobu svého působení se společnost celosvětově snaží přinášet řešení pro své zákazníky, přizpůsobovat se jejich logistickým potřebám a být jim stále na blízku. „Být největší společností nabízející služby expresní přepravy, být jedničkou na trhu, být první volbou pro zákazníky, to je náš společný a hlavní cíl,“ doplňuje Ian Wilson, generální ředitel DHL Express pro ČR a CEU.

Neváhejte kontaktovat DHL zákaznickou linku, a to telefonicky na čísle 840 103 000 nebo 220 300 111. Využít také můžete emailovou adresu infolinka@dhl.com. Specialisté Vám pomohou vybrat ten nejvhodnější produkt pro řešení Vašich logistických potřeb a nabídnou Vám kvalitní služby DHL Express, které umožní rychlou a bezpečnou přepravu Vašich zásilek napříč ČR i bezproblémový kontakt se zahraničím. Více informací na www.dhl.cz.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít