Společnost 51

15. prosince 2010, 13:10 - Naděžda Kubalíková
15. prosince 2010, 13:10

Společnost

Bankéři v Bubenči. V bývalé čistírně odpadních vod a dnešním Ekotechnickém muzeu v Praze-Bubenči se uskutečnil vánoční večírek zaměstnanců Hypoteční banky. Účastnilo se jej téměř 80 procent zaměstnanců banky ze všech koutů republiky. Na snímku zleva Jan Sadil (generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky), Petr Hutla (člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB) a viceprezident ČSA Philippe Moreels (bývalý člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB).

Deváté narozeniny. Salon Petra Měchurová oslavil své 9. narozeniny v novém designu a rozšířeném prostoru v Králodvorské ulici v Praze 1. Slavnostní pásku přestřihli tři významní hosté a zároveň pravidelní klienti salonu Anna K a manželé Gottovi.

Kupka na golfu. Sobotní večer 24. listopadu byl v krkonošském designovém hotelu Grund Resort Golf & Ski pro několik šťastlivců významným uměleckým zážitkem. Pouhých pár hodin tu bylo k vidění několik unikátních děl východočeského rodáka Františka Kupky. Na snímku galerista Zdeněk Sklenář, návrhářka a malířka Blanka Matragi a Jiří Grund ml.

Společenské setkání. V Hotelu Carlo IV, v historickém paláci bývalé Hypoteční banky království českého, uspořádala setkání pro své klienty a obchodní partnery LBBW Bank. Hosty přivítal Gernot Daumann, generální ředitel a předseda představenstva banky. Při této příležitosti předala LBBW Bank asociaci APLA šek v hodnotě 300 000 Kč.

Turecká cesta do EU. Úřad vlády České republiky uspořádal konferenci Turecká cesta do EU – začátek konce, nebo konec začátků? Úvodní slovo pronesl pověřený vrchní ředitel Sekce pro evropské záležitosti Úřadu vlády ČR Vojtěch Belling (vlevo). Příspěvek přednesli i člen Evropské komise pro oblast rozšíření a politiku sousedství Štefan Füle (vpravo) či J. E. Koray Targay, velvyslanec Turecké republiky v České republice.

Telekomunikační přípitek. Dial Telecom, přední český poskytovatel telekomunikačních služeb, posílil o firemní a velkoobchodní zákazníky sesterské společnosti Volný. V sídle společnosti Dial Telecom oficiálně přivítali nové kolegy Zdeněk Sivek, předseda představenstva Dial Telecom, a Aleš Zeman, předseda představenstva společnosti Volný.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít