Společnost 4

17. ledna 2012, 13:30 - Naděžda Kubalíková
17. ledna 2012, 13:30

Společnost

APPN Tichý svět 2012 V prostředí nedávno otevřené Tiché kavárny, první kavárny s neslyšící obsluhou v Praze, byl pod záštitou herečky Kláry Issové a za účasti jejích kolegyň Jany Plodkové, Evy Kodešové a Kristýny Fuitové slavnostně pokřtěn kalendář Tichý svět 2012. Na snímku zleva fotograf kalendáře Tomáš Beran, Jana Jähnke z firmy Raiffeisen – Leasing Real Estate, která kalendář sponzorovala, Klára Issová, Jiří Mašláň, neslyšící moderátor akce, a Marie Horáková, ředitelka Tiché kavárny a občanského sdružení APPN, jež neslyšícím pomáhá.

ČSOB Private Banking Novoroční tradice Na Pražském hradě se v prostorách Španělského sálu konal tradiční Novoroční koncert ČSOB Private Banking. Za doprovodu Talichova komorního orchestru vystoupili čínská sopranistka Lily Zhang a sólista Metropolitní opery, americký barytonista Richard Zeller. Zleva Tomáš Klápště, výkonný ředitel společnosti Patria Finance a ředitel Patria Corporate Finance, Marek Ditz, vrchní ředitel segmentu Korporátní a institucionální bankovnictví ČSOB, Martin Kosobud, výkonný ředitel segmentu Privátní bankovnictví ČSOB, prezident Václav Klaus, Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB, a Jan Talich, zakladatel a umělecký ředitel Talichova komorního orchestru.

Hotely Hilton Charitativní koncert Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town uspořádaly pro hotelové hosty a obchodní partnery každoroční Vánoční charitativní koncert. Tato akce se konala v hotelu Hilton Prague již popatnácté a popáté ji pořádaly oba pražské hotely Hilton. Výtěžek z charitativních kampaní v hotelech je věnován Nadaci Terezy Maxové dětem. Na snímku zleva Lenka Pisková, marketing & PR managerka pražských hotelů Hilton, Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem, a Claudia Specking, manželka generálního ředitele pražských hotelů Hilton Michaela Speckinga.

Auto Palace Otevření nového showroomu Skupina Auto Palace se stala autorizovaným dealerem značky Opel v Česku. U příležitosti slavnostního otevření nového showroomu Opel v prodejním centru Auto Palace Spořilov připravila pro své zákazníky soutěž o nový automobil. Zařazen byl do ní každý, kdo si v období od 14. listopadu do 21. prosince 2011 koupil v centru Auto Palace Spořilov vůz a zároveň odpověděl na soutěžní otázku. Nejlépe odpověděla a nový vůz Opel Corsa převzala Alena Svobodová (na snímku).

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi…
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce je ve hvězdách
Historicky nejrychlejší Jaguar pro běžný provoz má 600 koní a maximálně jede 322 km/h
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od Mercedesu AMG
Technologie
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Honor 9 je v Česku. Přetahuje se s OnePlus 5, kdo toho za 13 tisíc nabídne víc
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Další velký útok ransomwaru zasáhl nezáplatované počítače. Nejvíce je postižena Ukrajina
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít