Společnost 4

17. ledna 2012, 13:30 - Naděžda Kubalíková
17. ledna 2012, 13:30

Společnost

APPN Tichý svět 2012 V prostředí nedávno otevřené Tiché kavárny, první kavárny s neslyšící obsluhou v Praze, byl pod záštitou herečky Kláry Issové a za účasti jejích kolegyň Jany Plodkové, Evy Kodešové a Kristýny Fuitové slavnostně pokřtěn kalendář Tichý svět 2012. Na snímku zleva fotograf kalendáře Tomáš Beran, Jana Jähnke z firmy Raiffeisen – Leasing Real Estate, která kalendář sponzorovala, Klára Issová, Jiří Mašláň, neslyšící moderátor akce, a Marie Horáková, ředitelka Tiché kavárny a občanského sdružení APPN, jež neslyšícím pomáhá.

ČSOB Private Banking Novoroční tradice Na Pražském hradě se v prostorách Španělského sálu konal tradiční Novoroční koncert ČSOB Private Banking. Za doprovodu Talichova komorního orchestru vystoupili čínská sopranistka Lily Zhang a sólista Metropolitní opery, americký barytonista Richard Zeller. Zleva Tomáš Klápště, výkonný ředitel společnosti Patria Finance a ředitel Patria Corporate Finance, Marek Ditz, vrchní ředitel segmentu Korporátní a institucionální bankovnictví ČSOB, Martin Kosobud, výkonný ředitel segmentu Privátní bankovnictví ČSOB, prezident Václav Klaus, Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB, a Jan Talich, zakladatel a umělecký ředitel Talichova komorního orchestru.

Hotely Hilton Charitativní koncert Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town uspořádaly pro hotelové hosty a obchodní partnery každoroční Vánoční charitativní koncert. Tato akce se konala v hotelu Hilton Prague již popatnácté a popáté ji pořádaly oba pražské hotely Hilton. Výtěžek z charitativních kampaní v hotelech je věnován Nadaci Terezy Maxové dětem. Na snímku zleva Lenka Pisková, marketing & PR managerka pražských hotelů Hilton, Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem, a Claudia Specking, manželka generálního ředitele pražských hotelů Hilton Michaela Speckinga.

Auto Palace Otevření nového showroomu Skupina Auto Palace se stala autorizovaným dealerem značky Opel v Česku. U příležitosti slavnostního otevření nového showroomu Opel v prodejním centru Auto Palace Spořilov připravila pro své zákazníky soutěž o nový automobil. Zařazen byl do ní každý, kdo si v období od 14. listopadu do 21. prosince 2011 koupil v centru Auto Palace Spořilov vůz a zároveň odpověděl na soutěžní otázku. Nejlépe odpověděla a nový vůz Opel Corsa převzala Alena Svobodová (na snímku).

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít