Společnost 4

17. ledna 2012, 13:30 - Naděžda Kubalíková
17. ledna 2012, 13:30

Společnost

APPN Tichý svět 2012 V prostředí nedávno otevřené Tiché kavárny, první kavárny s neslyšící obsluhou v Praze, byl pod záštitou herečky Kláry Issové a za účasti jejích kolegyň Jany Plodkové, Evy Kodešové a Kristýny Fuitové slavnostně pokřtěn kalendář Tichý svět 2012. Na snímku zleva fotograf kalendáře Tomáš Beran, Jana Jähnke z firmy Raiffeisen – Leasing Real Estate, která kalendář sponzorovala, Klára Issová, Jiří Mašláň, neslyšící moderátor akce, a Marie Horáková, ředitelka Tiché kavárny a občanského sdružení APPN, jež neslyšícím pomáhá.

ČSOB Private Banking Novoroční tradice Na Pražském hradě se v prostorách Španělského sálu konal tradiční Novoroční koncert ČSOB Private Banking. Za doprovodu Talichova komorního orchestru vystoupili čínská sopranistka Lily Zhang a sólista Metropolitní opery, americký barytonista Richard Zeller. Zleva Tomáš Klápště, výkonný ředitel společnosti Patria Finance a ředitel Patria Corporate Finance, Marek Ditz, vrchní ředitel segmentu Korporátní a institucionální bankovnictví ČSOB, Martin Kosobud, výkonný ředitel segmentu Privátní bankovnictví ČSOB, prezident Václav Klaus, Petr Hutla, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB, a Jan Talich, zakladatel a umělecký ředitel Talichova komorního orchestru.

Hotely Hilton Charitativní koncert Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town uspořádaly pro hotelové hosty a obchodní partnery každoroční Vánoční charitativní koncert. Tato akce se konala v hotelu Hilton Prague již popatnácté a popáté ji pořádaly oba pražské hotely Hilton. Výtěžek z charitativních kampaní v hotelech je věnován Nadaci Terezy Maxové dětem. Na snímku zleva Lenka Pisková, marketing & PR managerka pražských hotelů Hilton, Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem, a Claudia Specking, manželka generálního ředitele pražských hotelů Hilton Michaela Speckinga.

Auto Palace Otevření nového showroomu Skupina Auto Palace se stala autorizovaným dealerem značky Opel v Česku. U příležitosti slavnostního otevření nového showroomu Opel v prodejním centru Auto Palace Spořilov připravila pro své zákazníky soutěž o nový automobil. Zařazen byl do ní každý, kdo si v období od 14. listopadu do 21. prosince 2011 koupil v centru Auto Palace Spořilov vůz a zároveň odpověděl na soutěžní otázku. Nejlépe odpověděla a nový vůz Opel Corsa převzala Alena Svobodová (na snímku).

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít