Společnost 2

02. ledna 2012, 18:28 - Naděžda Kubalíková
02. ledna 2012, 18:28

Společnost

Porsche Slavnostní představení nového vozu Nová generace vozu Porsche 911 Carrera se představila českým zákazníkům. Přes čtyři sta zájemců, kteří zavítali do Porsche Centra Praha na Proseku, sledovalo odhalení vozu při unikátní videomappingové show, speciálně připravené pro tuto akci. Pozornost návštěvníků poutala nejen nová 911, ale i populární zpěvačka Lucie Bílá. Na snímku David Dušek, generální ředitel společnosti STES, manažer české fotbalové reprezentace Vladimír Šmicer a Anna Gruberová, communications & Porsche Importer director.

RPG Real Estate Mezinárodní škola získala nové prostory Studenti z 1st International School of Ostrava (ISO) dostali v prosinci krásný dárek – nové prostory. Nové působiště našla škola v hlavní budově realitní skupiny RPG Real Estate v Gregorově ulici v centru Ostravy. Nechybí v něm knihovna, laboratoře a další odborné učebny ani oddechové zóny. Školu nyní navštěvuje více než 270 žáků a od příštího roku plánuje další navýšení. Otevření nové školy se mimo jiné zúčastnili (zleva) primátor Ostravy Petr Kajnar, jeho náměstek Martin Štěpánek, ředitel gymnázia Jan Petrus a Tony Aksich, generální ředitel realitní skupiny RPG Real Estate.

AK Schönherr Od daru až k úplatku V polovině prosince uspořádala pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Schönherr další z řady pracovních snídaní. Na programu byly zejména otázky související s poskytnutím darů obchodním partnerům a veřejným činitelům z hlediska trestního práva a práva nekalé soutěže. Akce se zúčastnilo více než 30 zástupců průmyslových podniků, obchodních společností, finančních institucí a státních podniků. Mezi přednášejícími byli (zleva) advokáti pražské pobočky Martin Nedelka a Martin Grácz či Klara Jaroš z vídeňské pobočky Schönherr.

RWE Transgas Klub finančních ředitelů a olympiáda Loňský program setkání členů Klubu finančních ředitelů uzavřel ve středu 7. prosince v prostorách Aureole Fusion Restaurant & Lounge vánoční společenský večer, jehož partnerem byla již tradičně společnost RWE Transgas. Diskutovalo se především o nadcházejících letních olympijských hrách, ale také o financování českého sportu a jeho dalších perspektivách. Na snímku zleva Dean Brabec, managing director CEE společnosti Arthur D. Little a prezident Klubu finančních ředitelů, Martin Chalupský, head of PR & press services RWE Transgas, Jiří Kejval, místopředseda Českého olympijského výboru, a Martin Herrmann, generální ředitel RWE Transgas.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
Ryzen Threadripper byl „delidován“ na videu. Uvnitř se schovává překvapení
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít