Article, show

ŠkoFIN oznámil novinky a novou kampaň

06. května 2011, 11:43 - Profit, TZ
06. května 2011, 11:43

V rámci obchodní a marketingové strategie realizuje firma ŠkoFIN další kroky „Cesty k mobilitě“, které rozšíří a zkvalitní zákaznický servis, sníží náklady spojené s pořízením nového vozu a umožní tak jeho koupi co nejširší skupině zájemců.

Foto: Profimedia.cz

Mezi hlavní novinky letošního jara patří akční úvěr bez navýšení pro nové a ojeté vozy škoda, Volkswagen, Audi, Seat, zjednodušení schvalovacího procesu, zrušení většiny poplatků, spuštění nového webu a v neposlední řadě velká reklamní kampaň. 

V roce 2011 očekává škoFIN další oživování automobilového trhu, které chce podpořit novými akčními nabídkami a dalším rozšiřováním segmentované marketingové komunikace. V oblasti retailu bude prioritou škoFINu orientace na koncového zákazníka prostřednictvím dealerské sítě a vytváření akčních nabídek ve spolupráci s výrobcem a importérem. Jistota a bezpečí zákazníků budou mimo jiné zajištěny nabídkou pojistných produktů (škoFIN PPP, škoFIN GAP, škoFIN Asistent). Dalším trendem pro letošní rok i pro rok 2012 bude z pohledu finančních analytiků společnosti zejména růst operativního a full service leasingu, na který bude škoFIN reagovat rozvojem fleetových služeb.

Ing. Jiřina Tapšíková, MBA, jednatelka společnosti škoFIN, komentuje výsledky roku 2010 a další vývoj: „Výsledky roku 2010 a zákazníky jednoznačně preferovaný úvěr na úkor finančního leasingu jsou jasným signálem ke změně vnímání naší společnosti. škoFIN již není „leasingovka“, ale finanční společnost nabízející kompletní portfolio služeb k pořízení a provozování nového či ojetého vozu koncernu Volkswagen.

Nové webové stránky škoFINu

V březnu 2011 spustil škoFIN nové webové stránky. Běžný firemní web se základními informacemi se proměnil v rozsáhlý komunikační portál, který přehledně, srozumitelně a názorně informuje o všech finančních produktech a službách společnosti. Hlavní novinkou je on-line kalkulačka, kde může zákazník po zadání základních údajů o voze a parametrech financování ihned zjistit přesnou měsíční splátku. Lze tak v pohodlí domova nastavit parametry financování dle vlastních potřeb a možností. Velmi užitečná je také další novinka, která umožňuje předschválení úvěru ještě před nákupem vozu. Zákazník tak předem získává jistotu financování a může se plně soustředit na výběr svého vozu.

Naše nové internetové stránky dnes přinášejí skutečně konkrétní a praktické informace. Pomáhají našim zákazníkům vybrat a nastavit si financování, pojištění, případně i vůz podle svých představ a možností přímo ze svého domova. Přesnou kalkulaci a uzavření smlouvy získá zákazník i nadále u prodejce vozů. Věřím, že každý návštěvník ocení jak informační hodnotu, tak přehlednost i velmi moderní grafické zpracování webu,“ komentuje spuštění nových stránek Ing. Jan Kloud, vedoucí marketingového oddělení společnosti škoFIN.

škoFIN ruší poplatky a rozšiřuje servis pro zákazníky

škoFIN nikdy v historii neúčtoval svým klientům žádný poplatek za uzavření a vedení smlouvy. Teď navíc ruší další administrativní poplatky. Zákazníci tak mohou od 1. května 2011 zcela bezplatně např. změnit profil smlouvy (zkrácení či prodloužení), předčasně doplatit úvěr či leasing nebo převést smlouvu na třetí osobu. V případě, že se klient dostane do finančních potíží, poskytne mu škoFIN bezplatné poradenství. Tato opatření jsou další důležitou součástí proklientsky orientovaného přístupu společnosti škoFIN. 

Nová jarní kampaň „Akční úvěr na Váš vůz“

V rámci své obchodní a marketingové strategie přichází škoFIN s novou jarní kampaní „AKČNÍ ÚVĚR NA VÁš VŮZ“, která je zaměřena na komunikaci úvěru a jeho hlavních výhod. Kampaň odstartovala 2. května 2011 a potrvá celé dva měsíce. V jejím centru stojí základní sdělení: škoFIN nabízí sjednání a vedení úvěru bez jakýchkoli poplatků, bez navýšení, s výrazně nízkými splátkami – a to všechno přímo u prodejce vozů. Intenzivně komunikovaná akční nabídka obsahuje i další benefity, které jsou součástí prezentace na nových webových stránkách.

Kampaň je zaměřena nejen na hodnotné a pro spotřebitele zajímavé informace, ale k jejich zapamatovatelnosti a jasné identifikaci škoFINu slouží nápadité a zábavné ztvárnění. Spotřebitelé se tak setkají s vizuálně zajímavým televizním spotem, s originálními rádiovými spoty, bannery na nejnavštěvovanějších serverech doplněné outdoorem (bigboardy, rámečky v MHD). Jako novinku zařadil škoFIN do své komunikační strategie MMS zprávy odkazující na nový web a on-line kalkulačku.

Stefan Rasche, jednatel společnosti škoFIN, komentuje novou kampaň: „Připravili jsme kampaň, která komunikuje netradičním způsobem naši akční nabídku. Věřím, že díky zábavné formě i komplexnosti kampaně oslovíme co nejširší veřejnost. Je to další důležitý krok naší „Cesty k mobilitě“, která si klade za cíl umožnit našim zákazníkům pořízení a provozování kvalitního vozu z nabídky koncernu Volkswagen.

škoFIN patří k největším finančním společnostem na českém trhu a specializuje se na podporu prodeje značek škoda, Volkswagen, Seat, Audi a koncernové ojeté vozy. Nabízí produkty v oblasti leasingu, úvěru i pojištění jak soukromým osobám, tak podnikatelům.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Papíry jsme jim nevytiskli aneb o reálném založení chovné stanice
Připojištění na dovolenou? Nutnost, nebo zbytečnost?
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Auta
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První…
První autonomní Kamaz bude nasazen během fotbalového mistrovství
Po Francii chce prodej aut se spalovacím motorem zakázat také Velká Británie
Galerie na středu: Na tyto tříválce vám nestačí ani půl milionu
Německo chce neupraveným autům z aféry Dieselgate odebrat registraci
Technologie
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Core i7-8700K má prý turbo 4,7 GHz. I při zátěži šesti jader může běžet nad 4 GHz
Web si oddychne. Adobe plánuje ukončit vývoj a podporu a Flashe v roce 2020
Aukro chystá změny. Začátkem srpna bude služba nedostupná
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít