Šašek provokuje: Znamení gaunera

23. ledna 2014, 09:52 - Šašek
23. ledna 2014, 09:52

V úterý odpoledne zjistila média, že se trojice exposlanců od minulého týdne snaží dostat odškodné za své držení ve vazbě. Internetové diskuze na sebe nenechaly čekat, a jak bylo dopředu jasné, „diskutéři“ se rozdělili do tří táborů.

Prvními byli agresivní „hejteři“, druhé lze označit za opatrné podpůrce, kteří vše svalovali na státní aparát a prezidenta Zemana, a poslední za jakýsi ústavní soud diskuze, tedy takové ty kecálky bez názoru. Šašek tu rád přetiskne bez jakékoli úpravy vybrané, a splní tak mokré sny některých z přispěvatelů – konečně se dostanou do novin.

Jana Doupalová do toho šlápla zostra a nebojí se používat koncepty, které s právem nijak nesouvisejí: „Jak může amorální člověk požadovat odškodnění za morální újmu?“ ptá se a přidává těžko identifikovatelný smajlík. Proti zbytku je to však asi nejméně zlý výlev, který spíš vypovídá o naivitě pisatelky než o čemkoli jiném.

Adam Rychlý jde dál a pracuje s obávanou kategorií slušných občanů: „to má být špatný ftip? nebo plivnutí slušným lidem do obličeje? nebo ukázka morálky poslanců kteří tu o nás rozhodovali?“

S cejchem gaunera na čele

To Petr Hrabák vládne nadpřirozenými schopnostmi a nebojí se je použít. „Já nevím, ale jakmile vidím tu trojici, nevěřím jim ani slovo. Všichni tři mají na čele napsáno – gauner. Holt si to dokázali v našich perefektních soudech zařídit. A jak znám naše soudy, nakonec dostanou ještě více, než požadují…“ Doufejme, že Petr neviděl Hanebný pancharty a nevyrazí do světa lidem na čela malovat nějaká znamení.

Přispěvatel skrytý pod jménem Tomáš Hrejsemnou pak vše stvrzuje prostým konstatováním „ODS je zapáchající žumpa.“ Na druhé straně, pokud se takto pisatel skutečně jmenuje, má na takováto prohlášení snad i právo. Pokud si jen zvolil takovou přezdívku, netřeba to komentovat.

Šašek musí otevřeně přiznat, že se internetových diskuzí bojí. Hlas boží je totiž opravdu strašlivý a až převládne a dostane moc projevit se i neverbálně, bude to s námi velmi, velmi špatné.


Čtěte další Šaškovy provokace:

Šašek provokuje: Zrušte cyklostezky – stejně se po nich na kole jezdit nedá

Šašek provokuje: Česko vzbudilo světový rozruch hlavně na Slovensku

Šašek provokuje: Prohry roku 2013

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít