Šašek provokuje: Prevence

30. května 2013, 10:46 - Šašek
30. května 2013, 10:46

Šašek se nechal vykastrovat. Kartářka mu totiž předpověděla, že ho může za 30 až 50 let ohrozit rakovina varlat. Místo časované bomby má teď v rozkroku dva krásně souměrné umělé oválky.

K tomu věštkyně našla v lógru i možné selhání ledvin, z čehož plyne povinná docházka na dialýzu. Tak si šašek rovnou nechal vyndat i ledviny. A na dialýzu začal chodit raději hned, nač čekat.

V oblasti preventivně-zdravotních opatření nemíní ovšem usnout na vavřínech ani nadále. Kvůli častému zarůstání nehtu na palci si už nechal uříznout nohu. Na odstranění druhé už je objednán. Vždyť co je důležitější pro kvalitní život než to naše zdravíčko, od kterého se odvíjí veškeré štěstíčko.

Pratetička šašková dosáhla šaščí nirvány, neboť před lety dostala alzheimera. Šašek chce ovšem tomuto scénáři předejít a nechá si včas v rámci prevence uříznout hlavu. Zatím ovšem hledá vhodné zdravotnické zařízení. Je to s podivem, ale na rozdíl od varlat, ledvin (ty se dají prodat) a ňader neřežou doktoři hlavy příliš rádi. Už se jich ale pár ozvalo z USA a Podněstří. USA zatím vycházejí levněji. Rozhodnuto ale ještě není.

Panimáma šašková protestuje: „Přes co tě budu fackovat?“ Nechápe hrdinství manžela, hodné masového následování. Nechápe, že odborná dekapitace může zachránit celé národy — možná celou západní civilizaci — před zhloupnutím.

Zatím ji neuklidňuje ani představa naleštěné umělohmotné duté koule, kterou šaškovi v USA místo hlavy slibují. Taková prý vydrží sto let jako nová. V Podněstří nabízejí vycpanou koženou s kratší životností. Jenže co je dneska sto let, když všude panuje rozjuchané věčné mládí.

Pochybnosti měla při své návštěvě i pratetička. Říkala „neblázni, všichni umřeme, je to zcela přirozený jev. Nakonec zemřela i Ljuba Hermanová, a stejně tak zemřou i všechny americké herečky.“ Jenže pratetička mluví z cesty, má alzheimera.


Čtěte také:

Šašek provokuje: Odsátý stud

Šašek provokuje: Šok - reálně hrozí, že máte blbé dítě

Šašek provokuje: Náhlá smrt


Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít